Page is loading

به شرکت TREM GLOBAL خوش آمدید.

سرمایه گذاری آسان

تابعیت سریع ترکیه

Trem Global Turkish Citizensip Application

ما بیش از یک شرکت املاک و مستغلات هستیم. Trem Global راه حل های انتهایی که ترکیبی از سرمایه گذاری ، مهاجرت و خدمات مشاوره حقوقی است را ارائه می دهد.

یم ما خدمات مشاوره ای جامع را برای سرمایه گذاران پیشرو ، مشاغل خانوادگی ، بانک ها ، شرکت های سرمایه گذاری ، مشاغل و مشتریان خصوصی در سراسر جهان ارائه می دهد. دامنه سودآورترین و امن ترین بازار املاک و مستغلات اروپا در ترکیه ، که دارای یکی از سرمایه گذاری های املاک و مستغلات با سرمایه گذاری به ارزش 250،000 دلار است ، شما در بهترین حالت ممکن است ظرف مدت 3 ماه تابعیت ترکیه را دریافت کنید.

  • انتظارات خود را با ما در میان بگذارید
  • اجازه دهید راه حل های سفارشی و شخصی شده به شما ارائه دهیم.
  • هم اکنون می توانید اولین تماس مشاوره رایگان را برنامه ریزی کنید.
دسته بندی ها
شهر ملک
اتاق خواب
نوع املاک
ویژگی املاک

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Trem Global Exclusive Properties

ملک های خاص

برای شما

آیا به دنبال سرمایه گذاری قابل اعتماد در ترکیه هستید؟در میان صدها گزینه گم نشوید! اگر میخواهید در درآمد اجاره ای و افزایش ارزش سالانه سود بالایی کسب کنید ، به پروژه های منتخب ما نگاهی بیندازید.

آخرین خبرها

دولت ترکیه اعلام کرد: برنامه شهروندی سرمایه گذاری از 1000،000 دلار به 250،000 دلار کاهش یافته است. استانبول در 20 سال گذشته به سودآورترین بازار املاک و مستغلات اروپا تبدیل شده است. مشوق های جدید سرمایه گذاران خارجی در ترکیه

مقالات & اخبار ترکیه

ترکیه انتظار دارد در سال ۲۰۲۰ به ۷ بیلیون دلار در فروش خانه های ساخته شده به خارجی ها دست یابد
Dec 09, 2020
1

فاتح ارگوین ، یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن ارتقا بین المللی املاک و مستغلات (GİGDER) ، اظهار داشت: ترکیه به دلیل داشتن مشخصات بالاتر از مشتریان خارجی ، حتی در صورت کاهش تعداد املاک فروخته شده ، در پایان سال ۲۰۲۰ ،۷ بیلیون دلار درآمد کسب خواهد کرد.

Trem Global Services
Trem Global Project Tours

با یک پروژه کامل و بی نقص به فرآیند توسعه و پیشرفت خود ادامه دهید.

ما ترک ها برای رضایت و خرسندی شما آماده ارائه پذیرایی و مهمان نوازی هستیم . ما مجموعه ای از گزینه های حمل و نقل را برای شما ارائه می دهیم، که شامل تورهای روزانه و پروژه های در حال توسعه و بروز، با انتخاب هتل و فرودگاه مد نظر می باشد.

Trem Global Residence Permit

تضمین مراحل اقامت و مهاجرت

برای اینکه در یک مسیر درست قرار بگیرید لطفا با خیال آسوده همه چیز را به ما بسپارید، نگران نباشید تمام اسناد، مدارک و کارهای اداریتان را انجام می دهیم. برای بهره مندی کامل از زمان بازدید از پروژه های ما در ترکیه و داشتن زمان برای بازپرداخت، ما به شما توصیه می کنیم چه مدارک و اسناد مورد نیاز است برای انجام معامله و همچنین برای اخذ مجوز اقامت خود در کوتاه ترین زمان ممکن.

Trem Global Utilities Management

مدیریت منابع آب و برق خود را جایگزین کنید.

ما متعهد به ارائه خدمات با کیفیت با استانداردهای بالا هستیم، و درعمل با مشاهده گردش صورتحساب های تان بر کیفیت خدمات خود می افزاییم. وبا استفاده از یک اپراتور شبکه به تمامی سیتم های آب، برق، گاز، اینترنت،شبکه ماهواره ای تلوزیونی و... نظارت می کنیم.

Trem Global After Sales Service

استفاده از خدمات پس از فروش

پس از خرید ملک، ما موظف به ارائه خدمات به شما هستیم. و تمامی مسائل مربوط اموال شما از جمله اجاره منزل، نظارت، تعمیر و نگهداری و... را برعهده میگیریم.

Trem Global Property Resale

آیا می خواهید ملک خود را به فروش برسانید؟

در بازار املاک و مستغلات با ما راه درست را انتخاب کنید. برای فروش دوباره و آسان ملک، ما مکان ها و مناطق محلی، استراتژی ها و روش های پیشنهادی برای فروش را بهتر می دانیم.

Trem Global Title Deed

اعتبار شخصی تان را درمحیط کاری سریع وخیلی آسان حفظ کنید.

با افراد متخصص و حرفه ای طعم یک زندگی آرام را بچشید. برای اخذ یک سند ملکی، ما تمام مراحل اداریتان را انجام می دهیم، و به شما این اطمینان را میدهیم که همه چیز بدرستی انجام خواهد پذیرفت و در هر مرحله از کار شما را از پیشرفت کار مطلع خواهیم ساخت. و همچنین بجز در فرآیند های قانونی هیچ هزینه اضافی از شما اخذ نخواهد شد.

Trem Global Legalese

مسائل حقوقی

کافیست که وکالت کارهایتان را به ما بسپارید. تمامی اسناد و مدارک مربوطه را به ما تحویل بدهید تا برای بستن قرارداد ملکی ویا در هر زمینه ای شما را در این امریاری بنماییم .

Trem Global Investment Opportunities

دریافت مشاوره در مورد فرصت های سرمایه گذاری

با کارشناسان مالی ما، اهداف و ایدئولوژی های خود را با ما درمیان بگذارید، با کسب اطلاعات و انتقادات ارزشمند و با استراتژی های هدفمند، سرمایه گذاری را شروع کنید. در فرآیند سرمایه گذاری در تمامی مراحل شما را یاری می نماییم، اولویت اصلی ما در درجه اول رشد وتوصعه اقتصادی درسرمایه گذاری شما می باشد

Trem Global Register Your Company

ثبت شرکت در عرض یک هفته

خوشبختانه فرآیند ثبت شرکت در ترکیه بسیار آسان بوده و و در عرض یک هفته انجام پذیر است. کارشناسان مالی و حقوقی مورد اطمینان ما، برای ثبت شرکت در ترکیه آماده خدمت به شما میباشند و در تمام مراحل قانونی و حقوقی، می توانند شما را برای ثبت یک شرکت در ترکیه یاری بنمایند.

Trem Global Project Tours

اطلاع از آخرین اخبار

یک سرمایه گذار موفق مستلزم دانش و اطلاعات موثق می باشد. با دردست داشتن آخرین اخبار، آنالیز وتخمین بازار و همچنین صبر و پشتکار می تواند اهرم بازار را در دست بگیرد، به شرطی که همیشه بروز باشیم.

Trem Global Project Tours

به آسانی خانه خود را تزئین کنید

به خانه واقعی تان خوش آمدید، همکاری های ما با بسیاری از شرکت هایی اعم از مبلمان این اجازه را به ما میدهد تا شما عزیزان را از تخفیف های منحصر به فرد اطلاع سازیم، که شامل خدمات نصب و تحویل در منزل می باشد.

اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری در ترکیه است!

پشتیبانی از شهروندی ترکیه و گذرنامه
بازده بالای سرمایه گذاری شما در مدت زمان کوتاه
Invest Without Boundaries
Trem Global Customer Service

خدمات مشتری ۲۴ ساعته

خدمات پس از فروش رایگان
Trem Global Best Price Guarantee

ضمانت بهترین قیمت

بهترین قیمت برای کلیه املاک تضمین شده است
Trem Global Legal Procedures

رویه های حقوقی

مشاوره رویه های حقوقی
لطفا فرم زیر را پر کنید
پاسخ سریع
ارتباط با ما
اجازه دهید که ما شریک شما باشیم تا از تجارب حرفه ای بیشتر ما با مدیریت کارآمد تر برخوردار شوید
Trem Global Center Office
دفتر مرکزی
Turkey
  • راه حل های سرمایه گذاری شخصی
  • کیفیت بالای خدمات پس از فروش
  • بسته های ویژه برای سرمایه گذاران
  • گذرنامه ترکیه در مدت 3 ماه
1