۶ دلیل برای مهاجرت به انگلستان

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

۶ دلیل برای مهاجرت به انگلستان

انگلستان یکی از مورد تقاضا ترین کشورهای کل جهان است. از فرهنگ گرفته تا زیبایی های طبیعی ، زندگی شبانه تا شرایط مناسب کار تقریباً هر آنچه را که بدنبال آن هستید می توانید در آنجا پیدا کنید. اگر تابعیت انگلستان را در نظر دارید ، ممکن است این مقاله چند نکته برای کمک به شما در تصمیم گیری ارائه دهد.

تاریخ غنی و دسترسی فرهنگی

اگر قصد دریافت تابعیت انگلیس را دارید ، باید بدانید که این کشور دارای یکی از غنی ترین میراث فرهنگی است. موزه های خارق العاده و کنسرت های موسیقی را می توان در سراسر کشور یافت. این کشور همچنین دارای یکی از محبوب ترین و دوست داشتنی ترین تیم های ورزشی است که مسابقات خارق العاده ای را ارائه می دهد. اگر تصمیم بگیرید در انگلستان زندگی کنید ، می توانید از کلیساهای تاریخی ، قلعه ها ، مناظر طبیعی و جمعیت چند فرهنگی لذت ببرید.

زیبایی های طبیعی

به عنوان یک قاره باستانی ، انگلستان دارای خیره کننده ترین زیبایی های طبیعی در جهان است. از کوهنوردی گرفته تا اسب سواری ، پیاده روی تا کمپینگ ، این کشور چیزهای زیادی برای ارائه دارد. اگر به زیبایی های طبیعی علاقه دارید ، انگلستان انتخاب خوبی برای شماست.

مراقبت های بهداشتی

هنگامی که شما یک شهروند انگلستان باشید ، این کشور به شما امکان دسترسی به خدمات بهداشت دولتی را می دهد. این بدان معناست که شما قادر خواهید بود از خدمات درمانی رایگان استفاده کنید ، کاری که بسیاری از کشورهای دیگر قادر به ارائه آن نیستند. انگلستان از لحاظ بخش بهداشت و درمان یکی از قدرتمندترین و مورد استقبال ترین کشورها است ، خدمات بهداشتی مناسبی را به شهروندان خود ارائه می دهد.

تحصیلات

یکی دیگر از خدماتی که می توانید با داشتن تابعیت انگلستان از آن بهره مند شوید ، آموزش و تحصیل است. انگلستان همراه با بهترین مدارس دارای یکی از معتبرترین سیستمهای آموزشی در جهان است. از جمله مدارس می توان از کمبریج و آکسفورد نام برد.

تعطیلات

اگر شهروند انگلستان باشید و در یک کار تمام وقت کار کنید ، حقوق مختلف تعطیلات را خواهید داشت. شما حق قانونی ۲۸ روز مرخصی استحقاقی در سال خواهید داشت. همچنین ۹ تعطیل بدون حقوق برای کریسمس ، تعطیلات سال نو و غیره در نظر گرفته شده است.

چند فرهنگی بودن

به عنوان کشوری با جمعیتی چند فرهنگی ، انگلستان به دلیل استقبال خود از خارجی ها شناخته شده است. مردم ایرلند شمالی ، ولز ، اسکاتلند و انگلستان همه به دلیل ویژگی مهربان و فهمیده خود شناخته شده اند. همچنین ، انگلیسی ها به شوخ طبعی و توانایی خود برای مقابله با مشکلات دنیا از طریق شوخ طبعی معروف هستند.

انگلستان کشوری عالی برای زندگی و سرمایه گذاری در آن است. اگر به طور جدی به فکر اخذ تابعیت انگلستان هستید ، باید با یک متخصص کار کنید. ما در Trem Global سالها تجربه در زمینه امور شهروندی داریم. در صورت تمایل امروز با ما تماس بگیرید!

Properties
1
Footer Contact Bar Image