سرمایه گذاری آپارتمان در منطقه دریای سیاه ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سرمایه گذاری آپارتمان در منطقه دریای سیاه ترکیه

انتخاب آپارتمان برای زندگی،  معمولاً مورد پسند گروه های چون مشاغل حرفه ای به عنوان دفتر کار، تاجران، دانشجویان و خانواده هایی است که مایله هستند به مراکز شهر دسترسی داشته و نزدیک باشند. نزدیکی به مرکز شهر، مناطق تجاری و امکانات تفریحی محبوب در شهر، از جمله مزایای زندگی در آپارتمان هاست. در واقع زندگی در آپارتمان به این معنی است که شما ارتباط قوی با شهر دارید.

دسترسی به تمام نقاط شهر

موقعیت آپارتمان ها برای اینکه بتوانید به هر کجای شهر که می خواهید بروید عالی است. شما می توانید با سکونت در این آپارتمان ها دسترسی به بزرگراه های اصلی، فرودگاه ها، حمل و نقل، مدارس، بیمارستان ها، رستوران ها، مراکز خرید، امکانات اجتماعی، پارک ها و غیره را به راحتی و درکنار هم داشته باشید. با نزدیک بود محل سکونت به این امکانات و تسهیلات شهری، می توانید وقت خود برای برای انجام فعالیت های دیگر صرفه جویی کنید. از راحتی دسترسی به همه جا بدون استرس ترافیک و تلف شدن زمان لذت ببرید. برای کشف گزینه های آپارتمانی، همین حالا با ما تماس بگیرید.

منطقه دریای سیاه ترکیه: زیبایی های طبیعی بی پایان و جنگل های همیشه سبز

منطقه دریای سیاه بخشی از مرز گرجستان تا شرق دشت ساکاریا در امتداد ساحل دریای سیاه را در بر می گیرد. مرز جنوبی منطقه از دامنه جنوبی کوه های پونتیک می گذرد و تقریباً 18 درصد از خاک کشور را در بر می گیرد. این سومین منطقه بزرگ ترکیه است.

آب و هوای دریای سیاه تا قسمت های پایینی دامنه کوه های این منطقه امتداد می یابد. آب و هوای دریای سیاه شامل تابستان ها خنک، زمستان ها معتدل و در تمام فصول بارانی است. این منطقه دارای بیشترین ابر، رطوبت و بارندگی در کشور است. بیشترین بارندگی در پاییز و کمترین آن در بهار است. در قسمت ساحلی پوشش گیاهی جنگلی بوده و باران در تمام فصول رشد جنگل را تسهیل می کند و آتش سوزی جنگل را به حداقل می رساند. دریای سیاه منطقه ای است که بیشترین جنگل ها را در ترکیه در خود جای داده است.

گردشگری در این منطقه به لطف زیبایی های طبیعی توسعه یافته است. مراکز توریستی در ارتفاعات ریزه، ترابزون و آرتوین و همچنین آبانت و هفت دریاچه در بولو و مرکز گردشگری زمستانی Kartalkaya برخی از این مناطق جاذب برای توریست هستند.

حرکت به سوی یک سرمایه گذاری درست

شما می توانید با مشاوره و راهنمایی «ترم گلوبال» آپارتمان رویایی خود را پیدا کنید. با پشتوانه 30 سال تجربه بین المللی در زمینه مدیریت املاک و سرمایه گذاری، ما آماده ایم تا به شما در انتخاب بهترین سرمایه گذاری کمک کنیم.

 


Properties
1
Footer Contact Bar Image