بهترین دوره های زبان در استانبول

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بهترین دوره های زبان در استانبول

استانبول شهری است با فرصت های فراوان ، خواه شما بخواهید در دو سال آینده تحصیل کنید یا در آن زندگی کنید. بر این اساس ، توجه به مهاجرت به ترکیه به این دلایل می تواند چالش برانگیزتر از آن باشد که گاهی اوقات به نظر می رسد ، زیرا هنگام ایجاد این تغییر عمده مجبورید برای یک سبک زندگی سالم ارتباط برقرار کرده و از نظر اجتماعی نیز داشته باشید.

خواه بخواهید زبان ترکی یا هر زبان دیگری را در استانبول یاد بگیرید ، بسیاری از آموزشگاه ها و موسسات زبان عالی وجود دارند که به شما در دستیابی به اهداف خود کمک می کنند.

Kedicat

همانطور که از نامش پیداست (در ترکی kedi به معنی گربه است) ، این مرکز دوره ای برای آسان تر از آنچه تصور می کنید ، آموزش زبان ترکی شما است. طبق وب سایت آنها ، آنها ادعا می کنند که به طور شهودی زبان ترکی را آموزش می دهند ، که یک روش صرفه جویی در وقت در روند یادگیری است.

شما می توانید تقویم دوره آینده را در وب سایت رسمی دوره بررسی کنید یا از مرکز آنها واقع در منطقه معروف بیوغلو بازدید کنید.

Royal Turkish Istanbul

این آموزشگاه زبان برای کسانی که تازه به ترکیه نقل مکان کرده اند و می خواهند در مدت زمان کوتاهی زبان ترکی را یاد بگیرند مناسب است. این دوره ها فقط به زبان ترکی هستند و از دوره های استاندارد به دوره های خصوصی برای یک فرایند یادگیری شدید متفاوت است.

این مدرسه همچنین دارای یک سیستم یادگیری آنلاین است که در آن می توانید کلاس ها را با آسایش منزل خود شرکت کنید. اطلاعات بیشتر را در وب سایت آنها بیابید یا به مدرسه در بیوغلو مراجعه کنید.

Concept Languages

دوره آموزش زبان ترکی دیگر با کادر آموزشی خوب Concept Languages ​​است که در سال ۲۰۰۱ توسط دو شریک تاسیس شد. این مدرسه منابع معتبری مانند Henkel ، Coca-Cola ، Nestle و موارد دیگر دارد.

آنها دوره های آنلاین و در کلاس و همچنین فعالیت های کلاسی را برای ترویج فرهنگ ترکی به دانشجویان بین المللی خود ارائه می دهند در حالی که آنها را در یک محیط جدید راحت تر می کنند که یک فرصت عالی است.

موسسه Cervantes

این موسسه مخصوص علاقه مندان اسپانیایی است که می خواهند آن را یاد بگیرند چه در یک موضوع مرتبط با شغل و چه فقط برای سرگرمی در استانبول. موسسه سروانتس یک نهاد رسمی است که توسط دولت اسپانیا برای آموزش و ترویج سایر کشورها و فرهنگ های اسپانیایی زبان تاسیس شده است. به همین دلیل مکانی کاملاً تثبیت شده و امیدوار کننده برای مبتدیان است.

شما می توانید از دوشنبه تا شنبه بین ساعت ۹ تا ۵ از موسسه سروانتس در بیوغلو برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها و ثبت نام دیدن کنید.

موسسه Goethe

مشابه سروانتس ، موسسه گوته همچنین یک موسسه زبان است که توسط جمهوری فدرال آلمان برای فعالیت های فرهنگی بین المللی پشتیبانی می شود. موسسه گوته برای دوره های آنلاین زبان و همچنین وقت کلاس در دسترس است که در بی اوغلو برگزار می شود.

همراه با مرکز زبان ، این موسسه دارای یک کتابخانه عالی است که در آن می توانید هزاران کتاب بخوانید یا یکی از آنها را برای خواندن بعداً قرض بگیرید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image