بهترین موزه ها و گالری های هنری مادرید

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بهترین موزه ها و گالری های هنری مادرید

بسیاری از پایتخت های اروپا به دلیل چشمگیر بودن در موزه ها و گالری ها شناخته شده اند. و مادرید البته یکی از آنهاست. اگر دوست دارید با بهترین موزه ها و گالری های مادرید آشنا شوید ، این مقاله ما را بخوانید.


بهترین موزه ها و گالری های هنری مادرید image1


موزه پرادو (Museo Nacional Del Prado)

موزه پرادو اصلی ترین موزه هنر ملی اسپانیا است که در قلب مادرید واقع شده است. این یکی از برترین جاذبه های فرهنگی اسپانیا و مشهورترین موزه در این کشور است. هنگامی که در سال 1819 افتتاح شد ، موزه پرادو به یکی از اولین موزه های هنری عمومی در جهان تبدیل شد و یکی از پر بازدیدترین مکان ها در جهان است. در موزه پرادو ، بیش از 20،000 قطعه به نمایش گذاشته شده است. آثاری از ال گرکو ، روبنس و دیگو والاسکز از مشهورترین آثار هستند.


بهترین موزه ها و گالری های هنری مادرید image2


موزه ملی علوم طبیعی (Museo Nacional de Ciencias Naturales)

موزه ملی علوم طبیعی موزه ملی تاریخ طبیعی اسپانیا است. در مرکز مادرید واقع شده است. این موزه مملو از بیش از 10 میلیون نمونه است ، هر آنچه می توانید تصور کنید ، از بافت و DNA گرفته تا حتی دایناسورها. اگر دوست دارید اسکلت های دایناسور را ببینید ، موزه ملی علوم طبیعی مکان مناسب شماست.

موزه Thyssen-Bornemisza (Museo Nacional Thyssen-Bornemisza)

موزه Thyssen-Bornemisza یک موزه هنری در مادرید است که در نزدیکی موزه پرادو واقع شده است. این موزه شامل یکی از بهترین مجموعه های هنری خصوصی در جهان است. این سبک های مختلف هنری از قرن 13 تا 20 مانند نقاشی های رنسانس ، رمانتیسیسم ، باروک و پاپ آرت را شامل می شود. موزه Thyssen-Bornemisza برخی از معروف ترین نقاشی های دالی ، پیکاسو ، گویا ، گوگن ، مونه ، پیکاسو و رامبراند را در خود جای داده است.


بهترین موزه ها و گالری های هنری مادرید image3


موزه رمانتیسیسم (Museo Del Romanticismo)

موزه ملی رمانتیسیسم شما را به گذشته رمانتیک می برد. این موزه تصویر رنگارنگ مادرید قدیمی را به نمایش می گذارد. شما می توانید از مبلمان ، نقاشی ها ، ظروف شیشه ای مربوط به دوران رمانتیک لذت ببرید. برخی از آثار هنری مشهوری که در موزه رمانتیسیسم به نمایش درآمده اند ، گویا ، ولازکز و مادارازو است.

موزه ملی هنرهای تزئینی (Museo Nacional de Artes Decorativas)

موزه ملی هنرهای تزئینی یکی از قدیمی ترین موزه های مادرید است. در این موزه بیش از 15000 شی ، کاشی ، مبلمان ، ظروف نقره و جواهرات از اسپانیا ، اروپا و حتی چین نگهداری می شود.


بهترین موزه ها و گالری های هنری مادرید image4


موزه سرالبو (Museo Cerralbo)

موزه Cerralbo

مجموعه خصوصی و جذاب آثار هنری متعلق به Enrique de Aguilera y Gamboa ، Marquis of Cerralbo است. همچنین می توانید اشیا دیگری مانند سلاح ، ساعت و ساعتهایی را که مارکیس از سراسر جهان در آن قرار داشت مشاهده کنید.

موزه سورولا (Museo Sorolla)

موزه Sorolla در اصل خانه هنرمند الهام گرفته از نورانیت ، Joaquín Sorolla بود. این خانه پس از مرگ سورولا و خانواده اش به موزه تبدیل شد. در این موزه آثار خواکین سورولا و همچنین دخترش دیده می شود.

Properties
1
Footer Contact Bar Image