بهترین رستوران های لندن

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بهترین رستوران های لندن

لندن سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر از سراسر جهان است. گنجینه های تاریخی و فرهنگی و زیبایی های طبیعی آن از عواملی است که این شهر را به یک مرکز جذابیت تبدیل کرده است. علاوه بر اینها ، رستوران های لندن یکی از بزرگترین عواملی هستند که باعث جذابیت این شهر می شوند. طبیعت جهان وطنی لندن در رستوران های آن نیز منعکس می شود. در اینجا می توانید چیزی در مورد غذاهای هر کشور پیدا کنید. ما بهترین رستوران های شهر را برای کسانی که می خواهند مسیر خود را به لندن تغییر دهند وتجربه های چشایی خود را افزایش دهند ، لیست کرده ایم.

La Tasca

اگر شما از کسانی هستید که غذاهای اسپانیایی را دوست دارید ، La Tasca مکانی است که باید حتماً از آن دیدن کنید. La Tasca یک زنجیره رستوران معروف اسپانیایی است که به دلیل تاپاس و سنگریا معروف است. در بسیاری از مناطق لندن می توانید با رستوران های La Tasca روبرو شوید.

14 Hills

با جذابیت افرادی که آن را با فضای دنج خود می بینند ، 14 Hills از یک بار و اتاق غذاخوری تشکیل شده است. توماس پیات ، سرآشپز فرانسوی رستوران ، در آشپزخانه این رستوران معجزه می کند. ما به شما توصیه می کنیم منوی غذای آماده 14 Hills را نگاه کنید و Chicken Kiev و Dover Sole را امتحان کنید.

Wilton’s

ویلتون ، دومین رستوران قدیمی لندن ، با فرهنگ غذایی ریشه دار پذیرای شماست. ما اکیداً به شما توصیه می کنیم کوکتل کباب پز Wiltons و Grill را امتحان کنید.

River Café

River Café که در کنار رودخانه تیمز واقع شده است ، یکی از معروف ترین رستوران های ایتالیایی لندن است. علاوه بر انواع ماکارونی و پنیر و گوشت ، بستنی های این رستوران نیز بسیار خوشمزه هستند.

Kaspar

کاسپار ، رستوران غذاهای دریایی در هتل معروف جهانی Savoy ، با فضای شیک و غذاهای دریایی خوشمزه لحظات دلپذیری را به بازدید کنندگان خود ارائه می دهد. اگر به کاسپار می روید ، نباید بدون سفارش غذای دریایی برگردید.

Galvin’s Bistrot & Bar

اگر طرفدار غذاهای فرانسوی هستید ، آدرس شما در لندن باید Galvin’s Bistrot & Bar باشد. استیک Entrecôte و Padron از جمله غذاهایی هستند که باید اینجا امتحان کنید.

Hoxton Grill

رستوران آمریکایی Hoxton Grill همبرگر و گوشت دنده ، و همچنین گزینه های عالی گوشت کبابی را ارائه می دهد. کوکتل های کلاسیک رستوران نیز ارزش امتحان کردن را دارند.

Banners

با ارائه عطر و طعم از سراسر جهان ، بنرز محیط خانه ای گرم دارند. این یکی از بهترین رستوران ها است که می توانید با گروه دوستان خود به آنجا بروید.

Hawksmoor Guildhall

Hawksmoor Guildhall در قلب شهر واقع شده است و با فضای با آرامش در انتظار بازدید کنندگان خود است. این رستوران یکی از بهترین مکان هایی است که می توانید برای شروع روز با یک صبحانه عالی در لندن به آنجا بروید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image