بهترین رستوران های مادرید

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بهترین رستوران های مادرید

به عنوان پویاترین شهر اسپانیا برای خوردن و آشامیدن ، غذاهای پایتخت اسپانیا مادرید در حال حاضر بیشتر از همیشه محبوب است. صحنه آشپزی مادرید در حال حاضر در کانون توجه است و خود را در سطح جهانی تثبیت می کند. بهترین رستوران های مادرید تازه ترین ، عمدی ترین و به یاد ماندنی ترین طعم ها را در جهان ارائه می دهند. بیایید نگاهی به برخی از بهترین رستوران های مادرید بیندازیم:

DiverXO

 DiverXO که تنها رستوران سه ستاره مادرید است ، همیشه در صدر قرار داشته است. DiverXO فقط یک سانتی متر با سانتیاگو برنابئو فاصله دارد. برای ورود به DiverXO به احتمال زیاد باید منتظر بمانید ، با این حال ، ارزش انتظار را دارد. با داشتن یکی از بهترین وعده های غذایی و فضای داخلی ، ۳ ساعت تجربه غذا خوری با ۲۰ غذای مختلف در DiverXO پشیمان نمی شوید.

Cebo

 CEBO یک تجربه منحصر به فرد است که بر اساس مفهوم غذاهای معاصر ، مترقی و رایگان ساخته شده و به محصولات محلی اختصاص داده شده و به صورت فصلی به روز می شود. ترکیب مدیترانه با غذاهای مادریدی ، سبو شما را مجذوب خود خواهد کرد. CEBO که اولین ستاره میشلن خود را در سال ۲۰۱۸ دریافت کرد ، بر ماهی و سبزیجات تمرکز می کند و در عین حال از غذاهای گوشتی بیشتری نیز استفاده می کند.

Dstage

دیه گو گررو ، که نامش بخاطر پروژه های معروفش مشهور است ، یک سرآشپز استثنایی است. او قبل از افتتاح Dstage دو میشلین دریافت کرد و پس از افتتاح Dstage ، در آنجا نیز دو میشلین دریافت کرد. به نظر می رسد غیررسمی ترین رستوران با ستاره میشلن است ، اما این واقعیت را که غذاهای Dstage خوشمزه هستند تغییر نمی دهد. تکنیک و استعداد رستوران از سراسر جهان، از ژاپن تا مکزیک آمده است.

Punto MX

با ترکیب سنت و نوآوری ،  Punto MX با دستور غذاهای مکزیکی از بازدیدکنندگان استقبال می کند و جلوه ای ابتکاری به وعده های غذایی خود می بخشد. آنها خمیر نیکستامال خود را نیز درست می کنند. طعم و مزه و طعم این رستوران آن را از سایر غذاخوری های مکزیکی متمایز می کند.

Coque

 Coque با دو ستاره میشلن ، یکی از رستوران های برجسته شهر است. این رستوران به مدت سه نسل و بیش از ۴۰ سال اداره می شود و در حال حاضر توسط برادران Sandoval اداره می شود. عجیب بودن یک کوکتل نیتروژن از منوی طعم دهنده   Coque's Bloom مکمل گزینه های آشنا تری مانند سوشی و کیک گاناش شکلاتی است. ظرفیت این رستوران ۷۰ نفر با رنگهای صورتی است.

Properties
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Green, Litecoin accepted.
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile