بهترین تعطیلات آخر هفته در لندن

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بهترین تعطیلات آخر هفته در لندن

هنگام برنامه ریزی برای تعطیلات ، ما اغلب دنبال مناطق گرمسیر و شهرهای دور هستیم. اما به راحتی می توان رفتن به بهترین مکانهای انگلیس با مناظر چشمگیر ، روستاهای زیبا و کلانشهر ها با ساحل شن و ماسه سفید را امتجان کرد. خط ساحلی بکر شهرهای سنگی که با تپه ها و شهرهای بزرگ و مهیج کشور تشکیل شده اند ، دور شدن کامل از خانه را برای چند روز عالی فراهم می کند. به همین دلیل ما بهترین مکان های تعطیلات آخر هفته انگلیس را برای شما نام برده ایم.


بهترین تعطیلات آخر هفته در لندن image1


Margate

مارگیت یک شهر کوچک ساحلی در سواحل جنوبی انگلستان است و سالانه تعداد بیشتری از گردشگران محلی را در خود جای می دهد. معماری قدیمی شهر بازدیدکنندگان را به خود جلب می کند زیرا می توان شاهد سنگ طبیعی و خارق العاده ی انگلیسی ها بود. می توانید با گشت و گذار در میدان Margate Old Town شروع کرده و سپس به سمت قصرهای ویکتوریا ادامه دهید.

مارگیت همچنین مکانی ایده آل برای علاقه مندان به هنر و طبیعت است. Margate Main Sands اعتبار خود را به عنوان یک مکان برنده جایزه حفظ می کند. خبر خوب این است که می توانید با قطار به Margate بروید و از ایستگاه بین المللی St Pancras تنها یک ساعت و نیم طول می کشد.

منطقه ی Peak

Peak District یک منطقه کوهستانی واقع در مرکز است. این منطقه در انگلستان معروف شده است ، در درجه اول به دلیل مناظر جذاب ، مخازن و پارک های طبیعی. از آنجا که مسیرهای دوچرخه سواری وجود دارد می توانید از این مناظر عبور کنید. اجاره دوچرخه سواری در صورت اجاره ی دوچرخه امکان پذیر است. بسیاری از مردم لندن دوست دارند تعطیلات آخر هفته خود را در این منطقه برای استراحت و نزدیک شدن به طبیعت سپری کنند. منطقه پیک به دلیل غارهایش مشهور است. اگر هوس شیرینی کردید ، می توانید دسرهای محلی مانند پودینگ Bakewell را امتحان کنید. با قطار فقط دو ساعت و نیم با Peak District فاصله دارید اما می توانید رانندگی را نیز انتخاب کنید.


بهترین تعطیلات آخر هفته در لندن image2


North Norfolk

با یک خط ساحلی نفسگیر که توسط سواحل زیبا و بسیاری از مناطق روستایی برای گشت و گذار ، جاذبه های شگفت انگیز ، شهرهای عجیب و جالب و روستاهای زیبا و مکانهایی برای حس شمال نورفولک احاطه شده است ، بسیاری از تجربیات بی نظیر برای تعطیلات در North Norfolk فراموش نشدنی وجود دارد. یکی از بهترین شهرهای کوچک انگلستان است و می توانید از قلب لندن قطار سوار شوید. حدود ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه طول می کشد ، اما با توجه به زیبایی جذاب آن ، نورفولک شمالی همیشه محبوب است.

The Gower Peninsula

شبه جزیره Gower در جنوب ولز واقع شده است. این منطقه به لطف زیبایی طبیعی باشکوهش منطقه ی بی نظیری است. می توانید در Oxwich یا Pobbles Bay شنا کنید. در شبه جزیره گاوور بیش از ۲۸ ساحل وجود دارد و بسیاری از مردم دوست دارند برای لذت بردن از نسیم ، در کلاس های موج سواری شرکت کنند. متأسفانه رسیدن به آنجا با قطار ممکن نیست اما با ماشین ۴ ساعت طول می کشد. شبه جزیره Gower دارای رستوران های دارای میشلن برای شراب و غذا است. غذاهای دریایی آن باید امتحان شوند و گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد.

Properties
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Green, Litecoin accepted.
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile