بزرگترین مرکز فناوری در ایالات متحده آمریکا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بزرگترین مرکز فناوری در ایالات متحده آمریکا

سیلیکون والی ممکن است یک مکان رویایی بزرگ فناوری باشد ، اما مراکز فناوری رقابتی و پویای دیگری نیز در سراسر کشور وجود دارد. اگر مشتاق هستید که بخشی از این محیط فناوری باشید و می خواهید با بهترین مکان ها آشنا شوید ، این مقاله برای شما مناسب است.

Massachusetts, Boston

ماساچوست بهترین پردیس های دانشگاه مانند هاروارد ، MIT و دانشگاه بوستون را در خود جای داده است. این مکان همچنین مکانی ایده آل برای شرکت های فناوری و استارتاپ ها است که می توانند تجارت خود را در مکانی صالح رشد دهند. علاوه بر این ، ماساچوست فرصتی را برای گسترش شبکه و خلاقیت بعدی ایجاد می کند.

برخی از بزرگترین شرکتهای فناوری در ماساچوست HubSpot ، Biscom و Dell هستند.

Seattle, Washington

سیاتل جمعیت بالایی از کارگران شاغل در شرکت های برتر فناوری مانند آمازون ، مایکروسافت ، زیلو و مارچکس دارد. از آنجا که چنین است ، متوسط ​​حقوق در سیاتل نیز بسیار زیاد است. در کنار شرکتهای دارای تکنولوژی پیشرفته ، شرکتهایی با تمرکز بر امنیت سایبری ، بازی و بخش خدمات فعالیت دارند.

از نظر موقعیت مکانی ، تنوع گزینه های شغلی و فضای ابتکاری که همیشه برای چیز بزرگ بعدی آماده است ، غیرقابل شکست است.

Atlanta, Georgia

آتلانتا به دلیل "دهکده فناوری آتلانتا" معروف است ، جایی که یک جامعه کارآفرین قادر به همکاری برای ایجاد یک فضای سرمایه گذاری بالا است که افراد بیشتری را به خود جذب می کند. برخی از شرکت های فناوری که بخشی از فناوری هستند شامل Aprio ، Tapverse ، Patientory و Ripple هستند.

دهکده فناوری آتلانتا همچنین برنامه های آموزشی را برای کارآفرینان ارائه می دهد تا از آنها الهام بگیرد تا ایده های خود را زنده کنند. این برنامه ها برای افراد در هر سن ، جنس ، نژاد و یا تجربه آزاد است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویدادها و برنامه های آینده ممکن است وب سایت آنها را بررسی کنید.

New York

در حالی که این مکان اصلی ترین جاذبه برای فرصت های شغلی است ، نیویورک همچنین خانه شرکت های فن آوری نوآور است. تسهیلات مالی به شرکتهای نوپا کمک می کند تا سریعتر و در دسترس تر از مکانهای دیگر این شهر باشند.

چندین استارت آپ با ارزش فناوری در نیویورک Etsy ، Gilt ، Adobe و Salesforce هستند.

ممکن است سعی کنید با برخی از شرکت ها برای گزینه های شغلی تماس بگیرید و یا ایجاد ارتباط شبکه با افرادی که در همان محیط کار می کنند را در دست خود بگیرید. از آنجا که نیویورک با ایده های جدید تجاری رونق دارد ، همیشه می توانید در اینجا انتظار هیجان انگیزی را داشته باشید.

Properties
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Green, Litecoin accepted.
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile