املاک تجاری در تورنتو

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

املاک تجاری در تورنتو

تورنتو با توجه به رشد جهانی آن ، بزرگترین کلانشهر کانادا و قطب املاک تجاری آن است. این شهر کل سرمایه اقتصادی کانادا است که ۸۰ درصد از شرکت های فناوری پیشرفته این کشور را در خود جای داده است ، سومین مرکز بزرگ تولید فیلم و ویدئو در آمریکای شمالی و دومین سهام بزرگ آن است.

قیمت املاک تجاری در تورنتو چقدر است؟

برای انواع معاملات اجاره در بازارهای صنعتی ، تجاری/خرده فروشی و اداری ، اعضای شبکه تجاری TRREB گزارش داده اند که در سه ماهه اول سال ۲۰۱۱، ۸.۸۱۴.۷۶۲ متر مربع با استفاده از سیستم TRREB's MLS® اجاره داده شده است. در مقایسه با سه ماهه اول سال ۲۰۲۰، این آمار نتیجه نشان دهنده افزایش ۹۲.۸ درصدی به دلیل COVID-19 و محدودیت های مربوط به بهداشت عمومی ، نیمه دوم سه ماهه اول ۲۰۲۰ معاملات محدودی را تجربه کرد. میانگین نرخ خالص اجاره به ازای هر متر مربع در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ در مقایسه با سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ افزایش یافته است.

بازار املاک تورنتو را بشناسید

اگر قبل از تصمیم گیری در مورد خرید ملک املاک و مستغلات خود کمی وقت بگذارید و در مورد بازار مطالعه کنید و بدانید ، بسیار مفید خواهد بود. برای اولین بار در هفت سال گذشته ، بانک مرکزی کانادا ، نرخ بهره را در وام های مسکن با نرخ متغیر متوسط ​​افزایش داد و سایر وام ها اغلب تحت تأثیر چنین حرکتی قرار گرفتند. مراقبت از هر گونه افزایش (یا کاهش) ضروری است زیرا افزایش بر رشد شرکت و هزینه های مصرف کننده تأثیر می گذارد و بر تقاضا برای املاک تجاری و مسکونی در این منطقه تأثیر می گذارد.

در مورد پیش بینی پویایی بازار ، جمعیت شناسی و عواملی مانند افزایش جمعیت ابزارهای مفیدی هستند. اینگونه در نظر بگیرید. این امکان وجود دارد که بخش های مختلف جمعیت انگیزه های متفاوتی برای نقل مکان به مکانی خاص یا خرید ملک در یک محله خاص داشته باشند.

Properties
1
Footer Contact Bar Image