آشپزی در تورنتو

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

آشپزی در تورنتو

دلایل متعددی برای سفر به تورنتو وجود دارد. اما دلیل دیگری نیز برای قرار دادن آن در برنامه سفر وجود دارد: غذا. در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا تورنتو یک مقصد عالی آشپزی برای همه سلیقه ها است.

تورنتو در کنار غذاهای لذیذ محلی مانند پوتین و افرا ، انواع مختلفی از گزینه ها را ارائه می دهد. با چنین جمعیت متنوعی ، گزینه های آشپزی به وجود می آید که هر بار که برای صرف غذا بیرون می روید ، امکان سفر به سراسر جهان را فراهم می کند. این که اگر به کرهاتاون ، محله چینی ها ، دانفورث برای یونانی ها ، ایتالیا کوچک ، هند کوچک ، پارکدیل برای غذاخوری های تبتی یا هر قسمت دیگر تورنتو بروید ، مطمئناً هر غذایی را که به دنبال آن هستید ، سریلانکایی تا ویتنامی پیدا خواهید کرد.

ایتالیا کوچک/دهکده پرتغال

ایتالیا کوچک ، که در خیابان کالج واقع شده است ، به دلیل تعداد زیادی رستوران ، میخانه ، فروشگاه و مشاغل ایتالیایی کانادایی شهرت دارد. مردم محلی و بازدیدکنندگان شهر به اینجا می آیند تا در رستوران های ایتالیایی که غذاهای خوشمزه ، اصیل و خلاقانه سرو می کنند ، غذا بخورند. منطقه خرید کوچک ایتالیا در خیابان کالج ، بین خیابان شاو و خیابان ایکلید ، دارای رستوران های ایتالیایی معتبر و مدرن اروپایی است.

ایتالیا کوچک همانطور که از نامش پیداست یک محله منحصراً ایتالیایی نیست. در حالی که هنوز یک جامعه قوی ایتالیایی در این محله وجود دارد ، جمعیت پرتغالی زیادی نیز وجود دارد.

منطقه خرید پرتغال ویلیگ در خیابان دونداس شامل بازارهای میوه و سبزیجات تازه ، نانوایی های خوش طعم و همچنین رستوران های غذاهای دریایی و کافه هایی است که غذاهای اصیل پرتغالی را در خود جای داده است.

شهر یونانی

دانفورث ، همچنین به عنوان Greektown شناخته می شود ، بزرگترین محله یونانی در آمریکای شمالی است. تأثیر و فرهنگ یونانی ، که به دو صورت ظریف و آشکار قابل مشاهده است ، فضایی گرم و استقبال کننده را منتشر می کند. دانفورت به دلیل نزدیک بودن به مرکز شهر ، دسترسی مناسب به مترو ، ترکیبی از خرده فروشی مدرن و کلاسیک و تعداد زیادی رستوران فوق العاده ، مکانی عالی برای بازدید است.

شما می توانید از یکی از رستوران ها ، سالن ها ، کافه ها یا نانوایی های متعدد در یونان تاون که غذاهای سنتی یونانی را سرو می کنند ، دیدن کنید ، و همچنین به سایر مکان های چند قومی در منطقه که طعم های متنوعی را ارائه می دهند تا طعم و مزه آن هر کسی را وسوسه میکند بروید.

محله چینی ها

یکی از هیجان انگیزترین محله هایی که در تورنتو می توان به آن پرداخت ، محله چینی ها است. قدم زدن در جشنواره بازار میوه و سبزیجات ، بازار ماهی ، صنایع دستی عجیب و غریب و فروشگاه های داروهای گیاهی یک تجربه ای است که بازدیدکنندگان را مستقیماً در جامعه آسیایی شهر غرق می کند.

بازدید از محله چینی ها در تورنتو بدون توقف در جایی برای خوردن غذا سخت است. با تغییر جمعیت در سال های اخیر ، مجموعه ای متنوع از فرهنگ های شرق آسیا از طریق مغازه ها و رستوران های خود ، از جمله چینی ، ویتنامی و تایلندی منعکس شده است. این رستوران ها از نقاطی در دیوار و مکان های سریع و گاه به گاه تا رستوران های خوب ناهار خوری و دیممس تمام روز متغیر هستند. بهترین کاری که باید انجام دهید این است که در حال مطالعه منوها باشید تا چیزی را که برای شما جذاب است پیدا کنید.

هند کوچک

بازار هند جرارد ، که در بین مردم به هند کوچک معروف است ، از این قاعده مستثنی نیست. بیش از ۱۲۵ فروشگاه و رستوران که تنوع منطقه ای متعدد جنوب آسیا ، از جمله فرهنگ ، غذا ، موسیقی و موارد دیگر را به نمایش می گذارند ، در اینجا یافت می شود.

همیشه ایده خوبی است که اشتهای خود را به هند کوچک بیاورید. شما می توانید غذاهای متنوعی را در اینجا پیدا کنید که غذاهای شمال و جنوب هند ، پاکستان ، سریلانکا و بنگلادش را سرو می کنند. در سال های اخیر ، بارها ، رستوران ها و کافه های معاصر بیشتری در این منطقه افتتاح شده اند و در نتیجه طیف وسیع تری از غذاهای جایگزین وجود دارد.

شهر کره ای

خیابان بلور محل خرید Koreatown تورنتو است که از خیابان باترست غربی به خیابان کریستی ادامه دارد. بسیاری از رستوران های کره ای ، بارهای کارائوکه و غذاهای کره ای و مغازه های هدیه در این منطقه تجاری شلوغ برجسته است.

جامعه کره ای در میان فرهنگ تورنتو در کنار فرهنگ خود ایستاده است و در این روند ، محله موجود را با روحیه متنوع و جهانی غنی کرده است.

کافه های چوباب (سوشی) را که غذاهای خوشمزه سرو می کنند یا غذاخوری هایی که در غذاهای خاص کیمچی تخصص دارند ، امتحان کنید تا طعم واقعی این ملت باشکوه آسیایی را بچشید.

 

در کنار این تنوع گزینه ها ، تورنتو همچنین دارای سوپر مارکت های قومی ، بازارهای کشاورزان ، جشنواره های فرهنگی یا رژیم غذایی خاص است که تنوع فرهنگی آن را جشن می گیرد. فراموش نکنید که این رویدادهای زمان بندی شده را نیز بررسی کنید.


Properties
1
Footer Contact Bar Image