آیا ترکیه اقامت دائم می دهد؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

آیا ترکیه اقامت دائم می دهد؟

ارزیابی سرمایه گذاری در ترکیه از طرف افرادی که در بخش های کشاورزی، صنعت و گردشگری حرفی برای گفتن دارند موضوعی است که سال ها در حال پیشرفت بوده است. سرمایه گذاران بین المللی سوالات زیادی در مورد سرمایه گذاری در ترکیه دارند. اولین مسئله ای که به ذهن خطور می کند این است که آیا می توان اجازه اقامت نامحدود دریافت کرد؟ تابعیت ترکیه به صورت نامحدود برای سرمایه گذاران ارائه می شود. در واقع سرمایه گذاری یک روش عالی برای شهروندی ترکیه است، اما قوانین و شرایط خاصی نیز دارد.

آیا می توان با خرید ملک در ترکیه اجازه اقامت گرفت؟

اتباع خارجی در صورت خرید هر ملکی با ارزشی کمتر از 400 هزار دلار می توانند مجوز اقامت ملکی ترکیه را دریافت کنند. همانطور که گفته شد این مجوز تنها با خرید ملک صادر شده و باید به صورت سالانه تمدید شود. در واقع تا زمانی که شخص سرمایه گذار مالکیت ملک خریداری شده را داشته باشد می تواند مجوز اقامت خود و خانواده خویش (شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال) را تمدید کند. طبق اعلام اداره مهاجرت، حق اخذ تابعیت ترکیه پس از گذر حداقل پنج سال از اقامت مالکی و حضور شخص در خاک ترکیه به وی اعطا می شود. باید دقت داشت افرادی که به مدت پنج سال بدون خروج از ترکیه (یا بیرون بودن از خاک ترکیه حد اکثر 180 روز در 5 سال)، در ملک خریداری شده زندگی کرده اند می توانند برای دریافت شهروندی ترکیه در خواست خود را ارائه کنند. شخصی که در ترکیه ملک خریداری می کند باید مجوز اقامت را با اراوه مدارک لازم تمدید کند.

انجام یک سرمایه گذاری مناسب در ترکیه

سرمایه گذاری مناسب هم از نظر بازده و هم از نظر رسیدگی های حقوقی بسیار مهم است. اگرچه ممکن است تحقیق در مورد نقاط مناسب برای سرمایه گذاری در ترکیه بر اساس خواسته های شما فرآیندی خسته کننده به نظر برسد، اما به لطف تیم مشاوره متخصص ما این فرآیند بسیار آسان خواهد بود. ما با ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری و مشاوره حقوقی در خدمت شما هستیم تا تمامی سوالات شما را پاسخ دهیم. عنوان «ترم گلوبال»، ما به شما کمک خواهیم کرد سرمایه گذاری خود را با مشاوره کارشناسان نمونه ترم گلوبال برنامه ریزی کنید و در تمامی مراحل به سوالات شما در مورد شهروندی ترکیه پاسخ خواهیم داد.

 

 

Properties
1
Footer Contact Bar Image