مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC)

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC)

بشریت به طور مداوم نیاز به توسعه و پیشرفت دارد. با تمایل شدید برای تغذیه روح خود با دستاوردهای موفق ، سناریوها و امکانات مختلف بیشماری را به دست خود می آورد. اقتصاد همیشه یک نیروی قوی بوده است که انگیزه های بسیاری از مردم را در سراسر جهان روشن می کند و با برخاستن برخی افراد و سقوط برخی از آنها ، به طور مداوم رشد می کند. مرکز تازه و جوان مالی جهان ، دبی در چند دهه گذشته پیشرفت زیادی نشان داده است. ایجاد فرصتها و امکانات مختلف بی شمار برای ذهنهای روشن جهان ، ارزش این شهر بسیار زیاد است. جایی که همه پیشرفت های اقتصادی جهان در آن به سر می برد ، دبی مطمئناً پر از بسیاری از مراکز مهم مالی است. یکی از مهمترین آنها مرکز مالی بین المللی دبی (به طور خلاصه DIFC) است ، این مرکز برای کارآفرینان و سرمایه گذاران است.

درباره مرکز مالی

مرکز مالی بین المللی دبی که در سال ۲۰۰۴ تأسیس شد ، قطب اقتصادی بازارهای خاورمیانه ، آفریقا و آسیای جنوبی است. مرکز مالی بین المللی دبی با مساحت ۲۷۲ هکتار ، بیش از ۷۲ کشور جهان مسئول است. با ارزش بیش از مجموع ۷ تریلیون دلار آمریکا ، قطب اصلی مالی منطقه است. با به دست آوردن نوع خاصی از ارزش با حوزه قضایی مستقل خود ، این نقطه کانونی برای بسیاری از سرمایه گذاران خارجی است. خانه بسیاری از موسسات مالی و مشاغل بزرگ ، در اصل یک جامعه پر از کافه ها ، رستوران ها ، فضاهای مسکونی ، باغ ها ، پارک ها ، هتل ها ، گالری های هنری و موارد دیگر است. مرکز مالی بین المللی دبی ، یک مرکز ارزشمند برای سرمایه گذاران ، ارزش سرمایه گذاری سودآور درخشان را نوید می دهد.

صلاحیت مستقل DIFC

توسط مجموعه ای از قوانین خصوصی و آزاد مدنی و تجاری مستقل از سیستم حقوقی امارات متحده عربی اجرا می شود. DIFC که بسیار متفاوت از قوانین فعلی در امارات متحده عربی است ، دادگاه های خود را نیز دارد. سیستم بدون مالیات که DIFC به همراه چارچوب حقوق عادی و مبادلات مالی بین المللی خود اتخاذ می کند ، یک مرکز مالی دوستدار سرمایه گذاران است. صلاحیت مرکز مالی بین المللی دبی که به زبان انگلیسی نوشته شده است بیشتر بر اساس قوانین انگلیسی است. دادگاههای DIFC که عمدتا از قضات کشورهای مختلف مانند انگلستان ، سنگاپور و هنگ کنگ تشکیل شده اند ، هنگام تصمیم گیری در مورد موضوعات مهم به همان اندازه عینی هستند. ارائه یک مکان امن و آزاد برای سرمایه گذاری برای همه سرمایه گذاران در سراسر جهان ، حوزه قضایی مستقل که DIFC برای دبی ارزش مهمی دارد.

مرکز مالی

بسیاری از رویه هایی که DIFC انجام داده است به صورت خصوصی و به بخشهای معتبر داده شده است. با مزایایی مانند تقریباً نرخ مالیات صفر و اینکه بتواند به طور کامل متعلق به یک فرد خارجی باشد ، همچنان به دنبال بهترین فرصت ها است. DIFC هیچ محدودیتی در حجم مبادلات خارجی و پشتیبانی عملیاتی از امکانات آن ارائه نمی دهد. DIFC با ارائه مجموعه ای از امکانات مختلف سرگرمی به همراه هتل های بسیار راحت ، مرکز همایش و هتل ها ، مجموعه ای از رویدادهای مهم است. با نام NASDAQ دبی ، زمان معاملات موجود DIFC بین ۶:۰۰ صبح تا ۱۰ صبح GMT ، از یکشنبه تا پنجشنبه است.


Properties
Trem Global Logo
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile