بخش ورزشهای آنلاین و بازی در ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بخش ورزشهای آنلاین و بازی در ترکیه

ما می توانیم ورزش آنلاین را به عنوان یک رشته جدید ورزشی تعریف کنیم که می تواند به صورت جداگانه یا تیمی با رقابت در رایانه ، کنسول یا سیستم عامل های موبایل انجام شود. ورزش ها و بازی الکترونیکی به عنوان یک ورزش نسل جدید معرفی می شوند ، که بیشتر جوانان را ترجیح می دهند زیرا در مقایسه با ورزش های سنتی از نظر تجهیزات به منابع مالی زیادی نیاز ندارند. ورزش های الکترونیکی این امکان را دارند که در هر منطقه از جهان تمرین کنند.

بخش ورزش آنلاین بیش از ۳ میلیارد دلار در سراسر جهان هزینه می کند و هنوز هم روز به روز در حال توسعه است. در ترکیه ، بخش ورزش های الکترونیکی نیز بسیار محبوب است. تعداد قابل توجهی از کافه های اینترنتی در ترکیه ، ورزش الکترونیکی را حتی برای افرادی که در روستاهای کوچک زندگی می کنند ، امکان پذیر می کند.

هرکسی که مایل به یک بازیکن ورزش الکترونیکی باشد ، می تواند با انجام تمرینات خوب ، مورد توجه یک اسپانسر یا تیم ورزشی الکترونیکی قرار گیرد. بیش از ۱۷.۰۰۰ تیم ورزش الکترونیکی آماتور ، بیش از ۷۵.۰۰۰ بازیکن در یک تیم و بیش از ۶.۰۰۰ بازیکن ورزش الکترونیکی دارای مجوز در ترکیه فعالیت می کنند.

 League of Legends (LoL) محبوب ترین بازی ورزشی آنلاین در ترکیه است که توسط ۴۲ تیم مختلف حرفه ای ترکیه انجام می شود. این تیم ها چندین جایزه در سراسر جهان کسب کرده اند و بیش از ۳۰۰.۰۰۰ دلار درآمد کسب کرده اند. بازی های معروف دیگر در ترکیه Counter-Strike ، Apex Legends ، Pubg ، Fortnite ، Call of Duty و Dota هستند.

Properties
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Green, Litecoin accepted.
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile