سریعترین صنایع در حال رشد در امارات

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

امارات متحده عربی پس از قطر در رتبه دوم ثروتمندترین کشورهای عربی با تولید ناخالص داخلی 58.77 هزار نفر قرار گرفت. اگرچه این کشور معمولاً به دلیل صنعت نفت خود شناخته می شود، اما امارات صنایع بسیار بیشتری مانند گردشگری و بازار فعال ملک دارد. با پایتخت آن ابوظبی و دبی، صنایع و امکانات از توسعه باز نمی ایستند. به خصوص دبی با وجود اینکه یک شهر نسبتا جدید است، به جهانی ترین کشور جهان تبدیل شده است.

لینکدین، محبوب‌ترین شبکه حرفه‌ای جهان، داده‌هایی را درباره سریع‌ترین صنایع در حال رشد امارات منتشر کرد. در این مقاله در مورد برخی از آنها صحبت خواهیم کرد.

خرده فروشی ها

ارزش بازار خرده فروشی امارات در سال 2019 به 55 میلیارد دلار رسید و تخمین زده می شود که با افزایش تولید ناخالص داخلی، صنعت گردشگری و پروژه های آتی تا سال 2025 به 75 میلیارد دلار افزایش یابد. در طول چند سال گذشته، امارات متحده عربی رشد قابل توجهی در بخش‌های ارزش افزوده مانند غذاهای آماده برای طبخ داشته است. بخش توزیع سازمان‌یافته همچنان بازار خرده‌فروشی کشور را کنترل می‌کند، زیرا بازیگران داخلی و خارجی به طور فعال با افتتاح فروشگاه‌های جدید ردپای خود را گسترش می‌دهند.

مهمان نوازی

کارشناسان اعلام کرده اند که امارات یکی از مقاصدی برتر خواهد بود که از افزایش صنعت گردشگری بهره مند خواهد شد. با احیای صنعت گردشگری و مهمان‌نوازی، صنایع دوباره پیوندهای محکمی خواهند داشت و اعتماد به یکدیگر را بازسازی می‌کنند. در مطالعه‌ای که توسط یک شرکت مسافرتی Kuoni انجام شد، امارات متحده عربی اولین مقصد گردشگری جهان در سال 2021 را کسب کرد. با توجه به به دست آوردن صحنه اجتماعی جهانی دبی، این کشور فرصت های قابل توجهی را برای شرکت های مهمان نوازی خود ارائه می دهد.

سفر و گردشگری

امارات متحده عربی به عنوان یک مرکز تجاری بین المللی، تجار بسیاری را در سراسر جهان جذب می کند. نه تنها تجار، بلکه مردم در سراسر جهان برای دیدن سواحل شگفت انگیز و معماری مدرن کشور می آیند. صنعت گردشگری و سفر با نرخ متوسط ​​8 تا 10 درصد رشد می کند. این رشد دلیلی است که بسیاری از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری پول خود در مشاغل امارات متحده عربی انتخاب می کنند.

مشاور املاک

با نرخ مالیات 0% و قیمت پایین ساختمان ها، این بخش شهرت جهانی در بین تجار به دست آورد. از دی تا اسفند امسال ارزش معاملات ملکی به 68.8 میلیارد درهم رسید. تحقیقات نشان می دهد که سالانه به طور مداوم رشد خواهد کرد. اشاره شد که عملکرد بازار برای سه ماهه اول سال 2021 با افزایش ارزش و تعداد معاملات، شاخص های مثبت واضحی را ارائه می دهد. با افزایش نرخ بهره، افزایش تقاضا برای فضاهای بزرگ، امکانات کیفی و میزبانی EXPO 2020، بخش املاک و مستغلات توسط بسیاری از متخصصان به عنوان بازاری رو به رشد پیشبینی شده است.

مراقبت های بهداشتی

از آنجایی که دبی یکی از بالاترین درصد جراحان پلاستیک را در سراسر جهان دارد، بازار زیبایی نقش مهمی در صنعت مراقبت های بهداشتی امارات دارد. پیش بینی می شود درآمد کل بخش تا سال 2021 با 60 درصد رشد به 28 میلیون دلار برسد.

Properties
1
Footer Contact Bar Image