از زیبایی های قبرس تا ثروت ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

از زیبایی های قبرس تا ثروت ترکیه

قبرس در جنوب غربی آسیا واقع شده و سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه است. 70 درصد از کل جمعیت قبرس یونانی و 30 درصد ترک هستند. علاوه بر نفوذ جمعیت ترک در این کشور، ترکیه به دلایل تاریخی سعی در حفاظت از جزیره قبرس نیز داشته است. ترکیه و قبرس توسط همه به عنوان دو برادر تلقی می شوند. مشاهده می شود که این دو کشور که همیشه هم از نظر اجتماعی و هم از نظر اداری از یکدیگر حمایت می کنند، از نظر گردشگری نیز به هم مرتبط هستند.

زندگی در قبرس به دلیل اهمیت موقعیت جغرافیایی و تفاوت های نژادی در آن، با مشکلات زیادی مواجه شده است. روابط خوب قبرس با ترکیه، که به مشکلات آن در دهه 1960 کمک کرد، حتی بهتر نیز شد. در حالی که سال های 1963-1974 به ویژه برای ترک های قبرس بسیار سخت بود، به لطف کمک های مادی و معنوی ترکیه، پیوندی تزلزل ناپذیر بین دو کشور شکل گرفت. این اوراق در سال‌های بعد به فعالیت‌های سود گردشگری و سرمایه‌گذاری تبدیل شد.

قانون اجازه اقامت یک ساله در ترکیه برای کسانی که دارای اموال غیر منقول در ترکیه هستند برای قبرسی ها نیز معتبر است. اگرچه تفاوت هایی وجود دارد، اما دریافت اطلاعات از موسسات مجاز برای قوانین عمومی اموال غیرمنقول مفید است. سرمایه گذاری در املاک تجاری نیز تحت عنوان دارایی غیرمنقول قرار می گیرد. به همین دلیل، مشاهده می شود که سرمایه گذاران قبرسی به املاک تجاری تمایل دارند، به ویژه در مناطق آنتالیا، ازمیر و مارماریس، جایی که گردشگری دریایی رایج است.

قبرسی هایی که به دنبال در نظر گرفتن ترکیه برای سرمایه گذاری تجاری هستند، اغلب به دنبال بهترین گزینه ها در این منطقه هستند. برای یافتن بهترین ها می توانید به سایت ما مراجعه کنید. ما با کارشناسان و مشاوران سرمایه گذاری خود به دونبال ایجاد زمینه جدیدی در سرمایه گذاری تجاری در ترکیه هستیم. 

Properties
1
Footer Contact Bar Image