سرمایه گذاری در هتل های منطقه آناتولی شرقی ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سرمایه گذاری در هتل های منطقه آناتولی شرقی ترکیه

بر اساس کتاب مقدس، نوح پس از 40 شبانه روز که کشتی بر روی کوه آرارات فرود آمد، زمین را کشف کرد. این کوه در استان ایغدیر در شرق آناتولی و نزدیک به مرزهای ایران و ارمنستان قرار دارد. آناتولی شرقی بزرگترین منطقه ترکیه است که بیش از یک پنجم مساحت کشور ترکیه را به خود اختصاص داده است. مناطق مسکونی آن عمدتاً روستایی هستند و رشته کوه های شمالی و زمین های وسیع آن لقب "سیبری ترکیه" را یدک می کشند.

این منطقه همچنین دارای حوضه های حاصلخیز ایده آل برای کشت محصولات زراعی، به ویژه گندم و جو است. چغندر قند، تنباکو و پنبه در برخی از مناطق حاصلخیز کشت می شود. کشاورزی و دامداری دو بخش از مهم ترین بخش های تولیدی در منطقه آناتولی شرقی هستند. این منطقه روستایی است و شهرهای کوچکی در قلمرو وسیع آن پراکنده شده است. آناتولی شرقی فاصله زیادی با ساحل دارد. زمستان‌های طولانی و سر سخت و تابستان‌های کوتاه و طوفانی است. به دلیل بارندگی فراوان، دشت های وسیع آن برای کشت غلات و چرای حیوانات ایده آل است.

شهرهای برتر برای سرمایه گذاری در آناتولی شرقی

مهم ترین مرکز استان آناتولی شرقی، ارزروم، در دامنه کوه های پالاندوکن قرار دارد. این ناحیه یک مرکز تجاری و فرهنگی یک شهر دانشگاهی مرکزی است، زیرا یکی از بهترین موسسات آموزش عالی ترکیه به نام دانشگاه آتاتورک را در خود جای داده است.

چشم انداز سرسبز در پشت کوه های مرتفع در کنار دریاچه های فراوان رودخانه مورات، سرچشمه فرات عظیم، در این منطقه از مهمترین منابع طبیعی موجود در این منطقه به حساب می آیند. بزرگترین تولید کننده زردآلو در جهان، مالاتیا، در جنوب شرقی ترکیه در فلاتی غنی که توسط نهرهای بزرگ و کوچک احاطه شده است، واقع شده است. به دلیل رونق صنعت کشاورزی و صادرات، شهری شلوغ و آباد است.

سرمایه گذاری در هتل

ارزروم، موش و مالاتیا به لطف پتانسیل توریستی خود بهترین شهرهایی هستند که می توان در آنها سرمایه گذاری کرد. مدرسه علمیه مناره دوقلو قرن سیزدهم با درهای سنگی کنده کاری شده و مناره های 26 متری که با کاشی های فیروزه ای رنگ غیرمعمول تزئین شده اند، یکی از زیباترین مکان های ارزروم هستند. جاذبه های تاریخی برجسته دیگر نظیر  Üç Kümbetler، سه قبر هشت ضلعی، و بنای یادبود عزیزیه، که یادبود جنگ ترکیه و روسیه در سال 1878 هستند نیز در این منطقه قرار دارند. منظر شهری معاصر ارزروم دارای بلوارها و دوربرگردان‌های وسیع با ردیف درختان است. اکثر رستوران ها و کافه های آن در Cumhuriyet Caddesi، گذرگاه اصلی شهر واقع شده اند. پالاندوکن، یک پیست اسکی زمستانی هم در بین ساکنان و هم در بین گردشگران بین‌المللی محبوب بوده و در این منطقه واقع شده است.


Properties
1
Footer Contact Bar Image