سرمایه گذاری در هتل های منطقه مدیترانه ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سرمایه گذاری در هتل های منطقه مدیترانه ترکیه

مالکیت هتل در گذشته امتیازی برای ثروتمندان محسوب می شد، اما این سرمایه گذاری پرسود اکنون در دسترس همه افراد، صرف نظر از وضعیت مالی آن ها، قرار گرفته است.

اتخاذ تصمیمات مالی هوشمندانه، اصلی ترین مرحله در دستیابی به استقلال و ثروت مالی است. زمانی که بازار افت می کند، یکی از معقولانه ترین کارهایی که یک فرد می تواند با پول خود انجام دهد، سرمایه گذاری در بازاری با ثبات است. یکی از امن ترین دارایی ها و فرصت های سرمایه گذاری، وارد شدن در بخش هتل و گردشگری است که سابقه ای طولانی دارد.

منطقه مدیترانه

منطقه مدیترانه ترکیه جنوب کشور را در بر می گیرد. با محیط باشکوه و آب و هوای فوق‌العاده مدیترانه‌ای، به راحتی می‌توان فهمید که چرا خریداران و بازدیدکنندگان بین‌المللی خانه به منطقه مدیترانه ترکیه جذب می شوند. این منطقه که نام خود را از دریای مدیترانه گرفته است، با مساحتی بیش از 120 هزار کیلومتر مربع زمین، حدود 15 درصد از کل مساحت خاک ترکیه را به خود اختصاص داده است. منطقه مدیترانه با تاریخ، آشپزی، فرهنگ و سواحل شنی منحصربه‌فرد یکی از زیباترین مناطق ترکیه است. منطقه مدیترانه به عنوان مرکز گردشگری ترکیه شناخته می شود و گردشگری جایگاه مهمی در اقتصاد آن دارد. مقاصدی مانند آنتالیا، آلانیا، سیده و کاش با سواحل شگفت انگیز، مکان های تاریخی، غارها، آبشارها و غیره از جاذبه های اصلی گردشگری این منطقه زیبا هستند. همانطور که گردشگری در منطقه مدیترانه همچنان در حال افزایش است، تقاضا برای خرید املاک و مستغلات با همان سرعت رشد می کند. این منطقه آینده روشنی را برای سرمایه گذاری های پر بازده ملکی نوید می دهد.

گردشگری

سواحل جنوب غربی مدیترانه ترکیه که اغلب به آن Riviera ترکیه یا ساحل فیروزه ای می گویند، میلیون ها بازدید کننده را از سراسر جهان به خود جذب می کند. این شهر نه تنها به دلیل سواحل زیبایش، بلکه به خاطر مکان‌های تاریخی بی‌شماری مانند آسپندوس، معابد آپولو و آتنا و پاتارا باستانی جذاب است. ترکیه در سال 2019 در مجموع 52 میلیون گردشگر را به ثبت رساند و در رتبه یازدهم جهان به صورت مطلق قرار گرفت. بیشتر این تعداد بین استانبول و شهرهای مدیترانه ای مانند آنتالیا تقسیم شده است.

به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری، این منطقه ارائه دهنده یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری در کشور ترکیه است.


Properties
1
Footer Contact Bar Image