چگونه می توانم با سرمایه گذاری در ترکیه شهروندی دریافت کنم؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

چگونه می توانم با سرمایه گذاری در ترکیه شهروندی دریافت کنم؟

ترکیه یک کشور بین قاره ای با یک موقعاین جغرافیایی استراتژیک است. موقعیت ترکیه به عنوان یک مقصد گردشگری ویژه، امکان ارتباط با بازارهای مهم بین المللی را از طریق پیوند محور های حمل و نقل آسیا و اروپا محکم را میسر می سازد. اگرچه آنکارا پایتخت این کشور است، اما استانبول بزرگترین کلان شهر و مرکز اصلی تجاری و فرهنگی آن است. این ویژگی به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا به بازارهای اروپایی و آسیایی دسترسی داشته باشند و در عین حال شهروندی مادام العمر را در کشوری که در حال مذاکره برای عضویت کامل در اتحادیه اروپا است به دست آورند.

اخذ تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری آنلاین

برنامه شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری برای اولین بار در ژانویه 2017 به منظور جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی و رشد در صنعت املاک و مستغلات این کشور آغاز شد. به لظف این برنامه، سرمایه گذاران خارجی این امکان را می یابند که همزمان با سرمایه گذاری و مشارکت های اقتصادی جهت تقویت اقتصاد این کشور، فرصت پیوستن به جامعه ترکیه را نیز داشته باشند. سرمایه گذاری در ترکیه در حال حاضر با توجه به توسعه و رشد همه جانبه کشور ترکیه، .با اسقبال تعداد زیادی از سرمایه گذاران بین المللی روبه روست.

الزامات برنامه شهروندی از طریق سرمایه گذاری

جهت اخذ شهروندی، متقاضی اصلی باید یکی از شرایط سرمایه گذاری زیر را داشته باشد:

سرمایه گذاری حداقل 400 هزار دلاری در بخش املاک.

افتتاح حساب بانکی و سپرده گذاری 500 هزار دلاری به مدت 3 سال.

انتقال و واریز حداقل 500 هزار دلار ارز خارجی به صورت نقد در یکی از بانک های ترکیه.

خرید ارواق قرضه دولتی به ارزش حداقل 500 هزار دلار یا معادل ان به لیر ترکیه.

سرمایه گذاری به ارزش حداقل 500 هزار دلار در یک صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات یا سرمایه گذاری خطرپذیر در ترکیه.

ایجاد حداقل 50 شغل با تایید وزارت خانواده، کار و خدمات اجتماعی.

مزایای پاسپورت و شهروندی ترکیه

پاسپورت ترکیه طی 2 تا 3 ماه پس از ثبت نام در برنامه شهروندی ترکیه و ارسال مدارک مورد نیاز صادر می شود. پس از آن، شما مجاز خواهید بود با پاسپورت ترکیه خود به بیش از 106 کشور بدون نیاز به ویزا سفر کنید. استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی رایگان، آموزش رایگان و بهره مندی از خدمات بانکی و تجارت بین المللی از دیگر مزایای دریافت پاسپورت و شهروندی ترکیه محسوب می شود. با دارا بودن پاسپورت ترکیه از تمامی مزایای یک شهروند ترکیه بودن استفاده کنید. فرزندان شما نیز از طریق شما شهروند ترکیه خواهند بود و این امتیاز به نسل های آینده منتقل خواهد شد. بنابراین هم شما و هم تمامی اعضای خانواده می توانند از مزایای شهروندی ترکیه بهره مند شوند.

 

 

 

Properties
1
Footer Contact Bar Image