چگونه بدون مالکیت یک ملک در املاک سرمایه گذاری کنیم؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نباید از طریق مالکیت ملک باشد. اگرچه داشتن یک ملک و اجاره آن یک رویکرد کاملاً سودمند است، اما نیاز به سرمایه دارد و فرآیند انتخاب بهترین ملک، در بهترین مکان با توجه به شرایطی که در آن قرار دارید ممن است پیچیده باشد.

با این حال، داشتن یک ملک تنها گزینه برای کسب سود از بخش املاک و مستغلات نیست. در حالی که سایر گزینه ها ممکن است چندان متداول تلقی نگردند، اما همچنان می توانند سودآور باشند. اگر به دنبال راه هایی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بدون داشتن مالکیت یک ملک هستید، ما تمام راه هایی را برای دستیابی به این هدف برای شما فهرست کرده ایم. اجازه دهید در مورد آنها به تفصیل صحبت کنیم.

سرمایه گذاری در شرکت های متمرکز املاک و مستغلات

بسیاری از شرکت ها فعال در بخش املاک خود مالکیت و همزمان آنها را مدیریت می کنند. این شرکت ها ممکن است شامل توسعه دهندگان املاک تجاری، هتل ها یا شرکت ها باشند. سهم سود به دست آمده از چنین شرکت هایی ممکن است در مقایسه با برخی گزینه های دیگر کمتر باشد. با این حال، در شرایط خاص، می تواند مفید نیز باشد. اگر به نوع خاصی از املاک و مستغلات علاقه دارید، می توانید تحقیقات خود را بر این اساس انجام دهید و شرکت هایی را پیدا کنید که بیشترین سود را برای شما به ارمغان می آورند.

سرمایه گذاری در Real Estate Investment Trust

همچنین به عنوان REIT شناخته می شود، REIT به شرکت هایی اطلاق می شود که مالکیت املاک و مستغلات و هر چیزی که به آن مربوط می شود را مدیریت می کنند. چیزی که یک شرکت را به عنوان REIT واجد شرایط می کند این واقعیت است که اکثر درآمد آن به طور مستقیم به املاک و مستغلات مرتبط است.

REIT از این نظر با سایر شرکت ها متفاوت است زیرا درآمد آنها بیشتر از املاک و مستغلات است و جریان نقدینگی را برای سرمایه گذاران خود فراهم می کند. بنابراین، سرمایه گذاری در یک REIT می تواند در دراز مدت کاملاً سودآور باشد و شما را به خرید ملک خود در آینده سوق دهد.

سرمایه گذاری در ساخت و ساز

املاک و مستغلات تنها شامل داشتن دارایی یا سرمایه گذاری در شرکت هایی که دارای املاک هستند، نمی شود. سرمایه گذاری در املاک همچنین از طریق سرمایه گذاری در زمینه ساخت و ساز قابل انجام است. با ساخت خانه ها یا ساختمان های جدید در مطلوب ترین محله ها، سرمایه گذاری در ساخت و ساز می تواند سودمند باشد.

با این حال، قبل از انجام این کار، باید تحقیقات خود را در مورد بازار، روند املاک و مستغلات، سازندگان خانه و همچنین اقتصاد انجام دهید. سود ممکن است بسته به جنبه‌هایی متفاوت باشد، زیرا مردم احتمال بیشتری برای خرید ملک جدید دارند و عملکرد سازندگان خانه در زمان شکوفایی اقتصاد بسیار بهتر خواهد بود. از سوی دیگر، انتخاب های آنها می تواند تحت تأثیر روندهای املاک و مستغلات و بازار باشد.

تامین مالی جمعی

کسب و کارهای کوچک می توانند از طریق تامین مالی جمعی پول جمع کنند. به عنوان یک ایده، شبیه به یک REIT است. این شرکت ها از بودجه عمومی برای خرید ملک استفاده می کنند. سود حاصل از بهره برداری یا فروش این املاک بین سرمایه گذاران تقسیم می شود. شما می توانید به راحتی در چنین مشاغل کوچکی از طریق پلتفرم های تامین مالی جمعی آنلاین سرمایه گذاری کنید، با مبالغ کمی شروع به سرمایه گذاری کنید و بر سرمایه گذاری های خود نظارت کنید.

سلب مسئولیت: این محتوا فقط برای مقاصد اطلاعاتی ایجاد شده است. این شامل هیچ توصیه سرمایه گذاری نیست.

Properties
1
Footer Contact Bar Image