نحوه راه اندازی کسب و کار در کانادا برای خارجی ها

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

نحوه راه اندازی کسب و کار در کانادا برای خارجی ها

 

یک خارجی مجاز به شروع یک تجارت به عنوان غیر مقیم در کانادا است ، اما شما باید استانداردهای خاصی را رعایت کنید. قوانین بر اساس نوع صنعت و مکانی که در آن قرار دارید تغییر می کند. شما همچنین باید شرایط اقامت خود را با ارائه آدرستان در کانادا برای شروع یک تجارت در کانادا تکمیل کنید. این می تواند به معنای ایجاد مشارکت با یک شهروند یا مهاجر کانادایی و مهاجرت به کانادا باشد.

 

برنامه ریزی یک کسب و کار

بسیاری از مبتدیان در بخش تجارت ممکن است معتقد باشند که راه اندازی یک شرکت جدید نیاز به اختراع خاصی دارد. و اگرچه ممکن است این امر در برخی از صنایع پیشگام بسیار مهم باشد ، اکثر مفاهیم تجاری دور اصلاح ایده های موجود - یا کشف روش های جدید برای انجام کارهای قدیمی می چرخند. اولین قدم توسعه ایده کسب و کار شماست. گزینه دیگر خرید مشاغل موجود است. برنامه ریزی شامل انتخاب مکان ایده آل ، تجزیه و تحلیل داده های جمعیت شناختی و نوشتن یک طرح تجاری است.

 

محل کسب و کار خود را انتخاب کنید

ممکن است از هر نقطه در سراسر جهان انجام شود ، و نیازی به حضور در کانادا برای تأسیس یا راه اندازی یک کسب و کار نیست. ممکن است به یک مدیر مقیم کانادا در تشکیلات برای حوزه های قضایی ، مشاغل و استانهای خاص نیاز داشته باشید. این شخص مقیم کانادا نیازی به داشتن هیچ سهم در یک شرکت ندارد ، اما ممکن است از آنها خواسته شود که مقداری از مسئولیت را بپذیرند. منطقه بریتیش کلمبیا تنها منطقه ای در کانادا است که نیازی به مدیر مقیم کانادا ندارد.

 

اخذ ویزا

ویزای اقامت موقت ده ساله است و اجازه ورود چندگانه را می دهد. برای ده سال آینده ، شما و خانواده خود می توانید آزادانه به کانادا رفته ، وارد شوید و از کانادا خارج شوید. این مرحله بسیار مهمی است زیرا به شما این امکان را می دهد تا برای انجام تحقیقات اولیه به نقاط مختلف کشور بروید و مکان مناسبی را برای ایجاد مشاغل خود در کانادا انتخاب کنید و در عین حال خانواده خود را نیز ببرید. برای سفر به کانادا ، باید دلیل محکمی داشته باشید.

 

از طریق ESDC کانادا برای اپراتور مالک LMIA درخواست دهید

با وجود اینکه کسب و کار شما تاسیس شده است و می توانید از کانادا دیدن کنید ، باز هم حق کار یا اداره کسب و کار خود را ندارید. این یک راه طولانی با چندین عامل در حال انجام است. شما نمی توانید فقط مجوز کار بگیرید ، که به شما اجازه می دهد بدون اخذ LMIA (ارزیابی تاثیر بازار کار) (اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا) مورد تأیید ESDC در کانادا کار کنید. الزام LMIA از نیاز کانادا برای نشان دادن این است که با کار در شرکت خود به عنوان یک خارجی ، تأثیر منفی بر بازار کار کانادا نخواهید داشت.

 

برای مجوز کار اقدام کنید

زمانی که مجوز کار LMIA توسط ESDC کانادا صادر شده است و شما ثابت کرده اید که شرکت شما در کانادا تأسیس شده است و تقریباً تأثیر مثبتی بر بازار کار کانادا خواهد داشت ، زمان درخواست مجوز کار فرا رسیده است. بر خلاف ESDC ، که LMIA را مجاز می داند ، درخواست مجوز کار توسط مهاجرت کانادا ارائه و پردازش می شود. تأیید مجوز کار شما توسط مهاجرت کانادا ممکن است تا چهار ماه (بر اساس بازه های زمانی پردازش فعلی) به طول انجامد. اگر با عجله به مجوز کار خود نیاز دارید ، ممکن است بتوانید آن را در مرز کانادا دریافت کنید. ویزای اقامت موقت و ویزای توریستی ایالات متحده نیز در این شرایط کمک می کنند.


Properties
1
Footer Contact Bar Image