سرمایه گذاری در املاک مسکونی

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

در طول دهه ها، املاک و مستغلات ثابت کرده است که بهترین سرمایه گذاری با عملکرد بسیار بهتر از سایر دارایی ها بوده است. در حال حاضر، املاک مسکونی بهترین عملکرد را در بین تمام سرمایه‌گذاری‌ها به دست می‌آورد که بازدهی سرمایه گذاری ئر این بخش بر اساس اجاره به 7.05 درصد می‌رسد.

برخلاف سهام، ریسک سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با توجه به بازده تضمینی که دارند، بسیار پایین است و همین امر سرمایه گذاری ملکی را به امن ترین و کارآمدترین نوع سرمایه گذاری تبدیل می کند.

وضعیت فعلی سرمایه گذاری ملکی

نرخ‌های بهره در حال حاضر در پایین‌ترین سطح خود هستند، همین امر سبب می شود که سود حاصل از سرمایه گذاری در املاک و دریافت اجاره بها در مقایسه با سایر دارایی‌ها بیشتر باشد. اما برای موفقیت در سرمایه گذاری ملکی و داشتن بازدهی بالا، توصیه می شود از افراد متخصص در این زمینه کمک و مشاوره بگیرید تا شما را در جستجوی ملک مناسب، خرید و مدیریت آن یاری کنند.

قرار دادن پول خود در یک حساب پس انداز یا خرید دارایی هایی مانند اوراق قرضه دولتی در مقابل سرمایه گذاری ملکی و دریافت اجاره بها یک سرمایه گذاری با امنیت بالا و بازده تضمین شده در کوتاه مدت و میان مدت و حتی بلند مدت است، یک سرمایه گذاری بی سود است.

در واقع، دریافت اجاره بها راهی است که می توانید به طور منظم پول نقد داشته باشید. از سوی دیگر، در صورت فروش مجدد، سرمایه گذار می تواند به سود سرمایه ای دست یابد که باعث افزایش سرمایه اولیه سرمایه گذاری شده خواهد شد. برای اطمینان از سودآوری ملک، باید از نگهداری و بهبود آن اطمینان حاصل کرد تا آن را با نیازهای بازار تطبیق داد. همچنین رعایت مقررات جاری در خصوص اجاره نامه و رعایت الزامات مستأجرین بدون حذف تعیین اجاره بهای منصفانه حائز اهمیت است.

شناخت خوب از بازار

 تسلط بر بازار این امکان را فراهم می کند که ملک مناسب در موقعیت مکانی خوب و با قیمت مناسب انتخاب شود. سطحی از امنیت را برای انجام کارآمد و روشمند در انتخاب، خرید و مدیریت ملک فراهم می کند. از این رو بهره مندی از حمایت یک متخصص در طول فرآیند خرید اهمیت دارد.

ممکن است با فروشنده ای روبرو شوید که ملک خود را از آنچه هست با قیمت بالاتری ارائه می دهد. سرمایه گذاران با همراهی یک متخصص سرمایه گذاری در کنار خود، راحت تر می توانند درست را از نادرست تشخیص دهند و منابع و سرمایه خود را مدیریت کنند.

 

هر آنچه باید در مورد سرمایه گذاری املاک مسکونی بدانید

 

درک سرمایه گذاری در املاک مسکونی می تواند پیچیده باشد. ترم گلوبال با مشاوران حرفه ای خود همواره با ارائه مجموعه ای متنوع پاسخگوی نیازهای مشتریان خود است. اگر می خواهید بهترین بازگشت سرمایه را داشته باشید، به دفتر ما بیایید یا از طریق وب سایت با ما تماس بگیرید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image