روند سرمایه گذاری برای تابعیت ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

روند سرمایه گذاری برای تابعیت ترکیهترکیه محدودیت ها را با تغییراتی که در سپتامبر ۲۰۱۸ انجام شده کاهش داد و با تابعیت دادن ۲۵۰.۰۰۰ دلار سود نقدی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای خریداران جدید ، کسب تابعیت ترکیه را تسهیل کرد. این حق با حداقل مبلغ مادام العمر ارائه می شود که برای دریافت تابعیت ، ۲ میلیون دلار برای سرمایه گذاری ، ۱ میلیون دلار برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات از ترکیه پرداخت می شود. در حالی که ۳ میلیون دلار برای سپرده های بانکی ، سرمایه گذاران خارجی می توانند همان حقوق سایر شهروندان ترکیه را داشته باشند که حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنند. درخواست های تابعیت ترکیه را می توان برای کلیه خریدهای املاک و مستغلات پس از 18.09.2018 انجام داد.

 

مراحل درخواست تابعیت ترکیه

هنگام خرید ملکی به ارزش حداقل۲۵۰.۰۰۰ دلار ، درخواست شما برای تابعیت ترکیه با مراجعه به اداره کل ثبت اسناد و املاک کشور بررسی می شود. آژانس بررسی می کند که ارزش املاک و مستغلات خریداری شده حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار است یا ۳ یا ۷ روز برای شروع دادرسی شهروندی فرصت می دهد. هیئت بازار سرمایه با گزارش یک شرکت ارزیابی مجاز املاک و مستغلات تأیید می کند که خانه یا مسکن خریداری شده حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار است. برای کسب تابعیت ترکیه ، سرمایه گذار باید این گزارش را بدست آورد. گزارشی از طرف هر بنگاه معاملات ملکی یا شرکت مشاور معتبر نیست. ترمگلوبال می تواند گزارش درخواست شده از شرکت ارزیابی املاک و مستغلات را برای شما در طول روند سرمایه گذاری دریافت کند. پس از تأیید درخواست ، اداره مهاجرت باید درخواست اجازه اقامت دهد. پس از تأیید اداره مهاجرت همراه با برگه تأیید و اجازه اقامت ، در همان روز درخواست به اداره کل امور جمعیت و شهروندی ارسال می شود. ترمگلوبال در دفاتر اطلاعات شهروندی در استانبول و آنکارا توسط ترمگلوبال دنبال می شود. برنامه ها طی ۴۵ تا ۶۵روز تکمیل می شوند.

 

اگر وقت ندارید به ترکیه بیایید ، دادن وکالت به یک شرکت مشاوره معتبر برای تابعیت ترکیه می تواند قبل از ورود به ترکیه شروع به کار کند. وقتی شهروند ترکیه می شوید ، لازم نیست از تابعیت موجود خود چشم پوشی کنید. بسته به مقررات ایالتی آنها ، قوانین ترکیه تابعیت دو یا چندگانه را مجاز می داند.

 

تبدیل شدن به یک شهروند ترکیه از طریق سرمایه گذاری

افتتاح حساب بانکی: حساب بانکی از طرف سرمایه گذار افتتاح می شود.

سرمایه گذاری: معاملات لازم سرمایه گذاری مانند انتقال سند مالکیت ، سپرده نقدی ، خرید اوراق قرضه دولتی / سهام محقق می شود.

اجازه اقامت: متقاضیان برای درخواست تابعیت باید اجازه اقامت دریافت کنند. از آنجا که روند تابعیت شما بین ۴۵ تا ۶۵ روز طول می کشد ، به شما و اعضای درجه ۱ خانواده شما به محض تأیید درخواست خود ، در همان روز و بدون هیچ دوره انتظار ، اجازه اقامت اعطا می شود.

درخواست تابعیت ترکیه: پس از گرفتن اجازه اقامت ، می توانید درخواست تابعیت ترکیه را بدهید. در طی مراحل درخواست باید به جلسات بیایند یا در ترکیه بمانند ، بدون اینکه به ترکیه یک شرکت مشاوره معتبر پروکسی برای تابعیت نیز بدهید ، می توان ورود به ترکیه را آغاز کرد.


اسناد مورد نیاز برای درخواست توسط سرمایه گذاری در تابعیت ترکیه


 

 

• فرم درخواست

 

• سند هویت ایالتی که شهروند آن هستید (گذرنامه ، هویت ، نمونه ثبت نام تولد یا تولد و غیره)

 

• ۴قطعه عکس گذرنامه از هر یک از اعضای خانواده.

 

• شناسنامه.

 

• اجازه اقامت یا ویزای توریستی معتبر که در گذرنامه شما ثبت شده است.

 

• اگر متاهل هستید ، همسر / همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال شما ، در صورت وجود ، باید همراه با اصل شناسنامه و ارتباط خانوادگی (سند ازدواج ، سند ازدواج ، سند تولد برای فرزندان) باشند.

 

• آدرس محل اقامت ترکیه.

 

• رسید پرداخت برای درخواست.

 

• گزارش ارزیابی.

 

• رسید پرداخت ۲۵۰.۰۰۰دلار.

 

• تعهد خرید سند یا املاک محضری.

 

برای همه اعضای خانواده شهروند ترکیه شوند

 

اگر حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار املاک و مستغلات خریداری کنید ، شما ، همسر / همسرتان و کلیه فرزندان زیر ۱۸ سال می توانید شهروند ترکیه باشید. فقط یک نفر یا بستگان درجه یک (همسر / همسر و فرزندان زیر۱۸ سال) می توانند برای سند مالکیت تابعیت بگیرند. کودکان بالای ۱۸ سال واجد شرایط تابعیت نیستند. شما فقط می توانید تابعیت ترکیه را با تأیید نیاز به مراقبت از کودک معلول خود که بیش از ۱۸ سال است ، دریافت کنید.

املاک و مستغلات

برای کسب تابعیت ترکیه ، می توان بیش از یک ملک را به عنوان ۲۵۰.۰۰۰دلار خریداری و سرمایه گذاری کرد. نکته مهم در اینجا این است که املاک و مستغلات خریداری شده باید همزمان ثبت شوند. اگر ارزش کل خانه های اعلام شده به اداره کل ثبت اسناد و املاک بیش از ۲۵۰.۰۰۰ دلار باشد ، درخواست شهروندی پذیرفته می شود.

روند ارزیابی املاک و مستغلات

 به منظور اخذ تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری ، کارشناسان ارزیابی املاک و مستغلات باید بررسی کنند که آیا هزینه املاک و مستغلات بیش از ۲۵۰.۰۰۰دلار است. وزارت محیط زیست و شهرسازی حاشیه نویسی برای فروش را از اداره کل ثبت اسناد و کاداستر درخواست می کند. پرداخت خانه یا خانه های خریداری شده از طریق حواله بانکی به صاحبخانه پرداخت می شود.

تفاوت های ارزی بین USD و TL

 

ثبت اسناد ، هنگام محاسبه ارزش ارز غیر منقول دلار آمریکا ، بانک مرکزی جمهوری ترکیه در تاریخ حساب های معاملاتی از طریق نرخ فروش موثر است.

 

مدت تشریفات تابعیت

 

اگر مدارک شما کامل باشد ، درخواست ها ظرف ۴۵ تا۶۰ روز پس از شروع روند درخواست شهروندی تکمیل می شوند. دولت ترکیه سخت تلاش می کند تا این زمان را کوتاه کند و دفاتر اطلاعات شهروندی را در استانبول و آنکارا افتتاح می کند.

 

تحقیقات امنیتی

 

اگر روند تصویب در تابعیت ترکیه توسط بایگانی امنیت ملی تأیید شود ، اگر تهدیدی برای امنیت ملی ترکیه نیستید و در صورت انجام کلیه شرایط می توانید شهروند ترکیه باشید.

 

ملک تجاری

 

شما می توانید مسکن یا املاک و مستغلات تجاری (ساختمانهای تجاری ، کارخانه ها ، مراکز خرید ، دفاتر نفتی ، هتل ها ، انبارها ، رستوران ها ، بیمارستان ها ، موسسات آموزشی ، قطعه ، مزارع) را با حداقل ارزش کل 250،000 USD خریداری کنید. حتی می توانید با خرید یک ملک تجاری با اجاره تضمینی ، پروسه درخواست شهروندی ترکیه را شروع کنید.


تعهد نظامی

اگر فرزند زیر۱۸ سال دارید ، پس از رسیدن به سن سربازی موظف به انجام خدمت سربازی است. در صورت داشتن تابعیت مضاعف ، می توانند در یکی از دو کشور ملیت خدمت سربازی انجام دهند. اگر وی در یکی از دو کشور خدمت سربازی انجام داده باشد و این می تواند اثبات سند باشد ، از انجام وظیفه نظامی در ترکیه معاف می شود. افراد بالای ۲۲ سال باید در مورد وظیفه نظامی خود از اداره کل جمعیت و امور شهروندی سوال کنند.

وضعیت افراد بدون تابعیت


اگر تابعیت هیچ کشوری را ندارید ، قانونی که ثابت می کند تابعیت شما نیست ، که یک سند سفر صادر شده توسط سازمان ملل است ، هنگام خرید املاک و مستغلات با ارزش حداقل 250،000 USD به پایان می رسد. افراد بدون تابعیت می توانند از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات شهروند ترکیه شوند.


Properties
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Green, Litecoin accepted.
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile