استانبول راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات: باغجیلار

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

استانبول راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات: باغجیلار

منطقه باغجیلار واقع در سمت اروپایی استانبول ، از نظر مساحت یکی از مناطق کوچک استانبول است. باغجیلارکه همسایه گونگورن ، اسنلر ، باهچلی اولر ، کوچوکچکمچه و باشاکشهیر است ، نیز به مرکز شهر نزدیک است.

تاریخ

باغجیلار یکی از روستاهای منطقه محمودبی بود که در دوره عثمانی مردم یونان در آن زندگی می کردند. باغجیلار که ترکیبی از روستاهای محمودبی، باغجیلار و کرازلی و مزرعه پاپاسکوی است ، یکی از قدیمی ترین شهرک های استانبول است. نام شهرک مرکزی امروزی ، که نام خود را به باغجیلار داده است ، در دوره عثمانی Jewish Bergos یهودی (Yahudi Burgaz) ، کوهود برگوس (Cuhûd Burgaz) و Çıfıtburgaz نامیده می شد. در سالهای اول جمهوری ، به این دهکده Çiftburgaz نیز گفته می شد. در سال ۱۹۳۹، نام روستای اینجا به دلیل وفور باغ های انگور به باغجیلار ولیج تغییر یافت ("Bağ" در ترکی به معنی تاکستان است). در سال ۱۹۷۵، با تصمیم شورای وزیران ، نام یشیلباغ را گرفت و به عنوان شهرداری شهر شد. شهرداری با کودتای ۱۹۸۰ لغو شد و نام باغجیلار دوباره مورد استفاده قرار گرفت. در همین حال ، جمعیت آن با انجام مهاجرت های گسترده از آناتولی به سرعت افزایش یافت. در ۳ ژوئن ۱۹۹۲ به این منطقه تبدیل شد.

حمل و نقل

منطقه باغجیلار ، یکی از مناطق پرجمعیت استانبول ، منطقه ای است که سرعت تجارت و جمعیت در آن زیاد است. بین جاده TEM و E-5 واقع شده است ، باغجیلار در مجاورت مناطق کوچوکچکمه جه ، باهچلی ولر ، گونگرن ، باشاکشهیرو اسنلر قرار دارد. این مکان دارای مکان مهمی است که با سیستم های ریلی پیشرفته خود حمل و نقل را به بسیاری از نقاط استانبول امکان پذیر می کند. با گزینه های مختلف حمل و نقل می توانید به منطقه باغجیلار ، که حدود ۱۵ کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد ، برسید. می توانید مستقیماً با خط تراموا بین کاباتاش و باغجیلار و خط مترو کرازلی تپه -ینی کاپی و همچنین با انتقال از طریق مارمارای ، متروبوس و سایر وسایل نقلیه عمومی به منطقه باغجیلار بروید.

فاصله بین منطقه فاتح ، جایی که بسیاری از مکانهای معروف گردشگری در آن واقع شده اند ، و باجیلار تقریباً ۱۵ کیلومتر است.

زندگی اجتماعی و فرهنگی

باغجیلار منطقه ای است که می توانید نزدیک به مرکز شهر برای خرید ، غذا خوردن و گشت و گذار انتخاب کنید. اگرچه تعداد بناهای تاریخی و مکان های گردشگری که می توانید در اینجا پیدا کنید کم است ، اما می توانید از مراکز خرید ، پارک ها ، زمین های بازی ، موزه ها ، امکانات اجتماعی ، سینما ، سیارات و مراکز فرهنگ و هنر در باغجیلار دیدن کنید که در تلاش برای مدرن سازی است. مکان های زیادی وجود دارد که می توانید برای انرژی بخشیدن به زندگی اجتماعی خود به آنجا بروید.

ساختار جمعیتی

باغجیلار با مبادله جمعیتی که در سال ۱۹۲۴ آغاز شد ، به وطن دوم ترکهای مهاجر از یونان تبدیل شد. بعداً ، همراه با مهاجران از بلغارستان ، با حرکت مهاجرت از آناتولی به استانبول که در دهه ۱۹۷۰ جنب و جوش بیشتری پیدا کرد ، به سرعت توسعه یافت. این منطقه از نظر ساختار جمعیتی مانند موزاییک است. باجیلار که سومین منطقه پرجمعیت استانبول است ، جمعیت بیشتری نسبت به بسیاری از شهرهای این کشور دارد. امروزه جمعیت این منطقه ۷۳۷.۲۰۶ نفر است.

قیمت ملک

باغجیلار به دلیل فراوانی فرصت های شغلی به طور مکرر مهاجرت دریافت می کند. اقتصاد منطقه مبتنی بر نساجی ، غذا ، فرآوری فلزات و حمل و نقل ، این منطقه را به ویژه برای جمعیت شاغل به یک مکان آباد تبدیل می کند. پتانسیل سرمایه گذاری املاک و مستغلات در منطقه به لطف افزایش مناطقی که برای شهرک های جدید و مراکز مالی در باغجیلار باز شده است ، در حال افزایش است.

قیمت باقیمانده در باغجیلار در مقایسه با سایر مناطق طرف اروپایی مقرون به صرفه تر است. با تشکر از ساخت و ساز مترو ، ارزش املاک و مستغلات نزدیک به مرکز افزایش می یابد. متوسط ​​قیمت هر متر مربع مسکن در منطقه باغجیلار ۳۸۱۴ لیر است و زمان بازگشت ۱۹ سال است. قیمت متوسط ​​یک خانه ۱۰۰ متر مربعی برای فروش در منطقه باغجیلار بین ۲۸۶.۰۸۶ لیر و ۴۷۶.۸۰۰ لیر است. میانگین منطقه ۱۶۳۴ لیر برای ۱۰۰ متر مربع آپارتمان اجاره ای است.

اقامتگاه های Skylux

پروژه Skylux Residences در نقطه تقاطع بزرگراه TEM و جاده Basın Eksps واقع شده است. با گزینه های آپارتمان ۱ + ۱ و ۱+ ۲ می توانید از زندگی مدرن در این اقامتگاه لذت ببرید. در داخل این پروژه ، امکاناتی مانند استخر ۲۴ ساعته امنیتی ، سونا ، رستوران ، زمین بازی و امکانات اجتماعی وجود دارد. فاصله این پروژه تا فرودگاه استانبول ۲۵ دقیقه است.

خط استانبول

پروژه خط استانبول شامل ۴۲۲ آپارتمان و ۲۶ منطقه تجاری است. با استخر شنا ، امکانات اجتماعی ، سونا ، رستوران / کافه ، حمام ترکی و خدمات امنیتی 24/7 در پروژه ، در اینجا هرگز خسته نخواهید شد و احساس امنیت خواهید کرد. به لطف همجواری آن با وسایل حمل و نقل و جاده های مهم ، از خط استانبول به راحتی می توانید به مرکز شهر برسید. فاصله این پروژه تا فرودگاه استانبول ۳۰ دقیقه است.

برج کاونت

پروژه کاونت تاور ، در زمینی به مساحت۱۴.۳۰۰ متر مربع ساخته شده است ، از ۵۲۰ اقامتگاه و ۴۰ منطقه تجاری تشکیل شده است. این پروژه شامل آپارتمان های ۱ + ۱و ۲ + ۱ با اندازه های مختلف است. پروژه کاونت تاور بسیار به بزرگراههای E5 و TEM نزدیک است. امکانات بی شماری مانند استخر ، سونا ، مرکز تناسب اندام ، حمام ترکی ، کافه ها ، رستوران ها و مغازه ها را به شما و خانواده تان ارائه می دهد. فاصله این پروژه تا فرودگاه استانبول ۳۵ کیلومتر است.


Properties
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Green, Litecoin accepted.
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile