عوامل کلیدی تأثیرگذار بر بازار املاک در کانادا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

عوامل کلیدی تأثیرگذار بر بازار املاک در کانادا

در کانادا ، هیچ اقامت یا شهروندی با خرید یا داشتن ملک وجود ندارد. شما می توانید به طور موقت در کانادا زندگی کنید ، اما اگر می خواهید مدت بیشتری بمانید یا اقامت دائم داشته باشید ، باید استانداردهای مهاجرت را رعایت کنید. برای کسانی که علاقه مند به خرید ملک در کانادا هستند ، ما عوامل کلیدی موثر بر بازار املاک را ذکر کرده ایم.

مالیات واگذاری زمین

این یکی از موضوعات اصلی است که بسیاری از مشتریان نگران آن هستند. برخی از سرمایه گذاران معتقدند که این بازار با ریسک و دلخواه است. مستأجر مسئول پرداخت هزینه تعمیرات ، آب و برق و مالیات بر املاک است. انتظار می رود این رقم حدود ۲ درصد از هزینه کل خانه باشد. مالیات واگذاری زمین ، کمیسیون و مالیات تنها بخشی از هزینه های اضافی خرید خانه در کانادا است. مالیات نقل و انتقال زمین در آلبرتا وجود ندارد ، و آن را تنها استان کانادا بدون آنها می کند.

ارزش دلار کانادا

کاهش ارزش دلار کانادا می تواند تاثیر مثبت یا مضر بر این بازار داشته باشد. برخی می گویند که کانادایی ها می توانند با کاهش هزینه سفر هنگام خرید خانه ، مبلغ قابل توجهی پس انداز کنند. این فقط برای کانادایی ها قابل اجرا است. توجه به این نکته ضروری است که اکثریت املاک و مستغلات کشور را افراد غیر مقیم در اختیار دارند. اکثر آنها از روند کاهشی پول محلی خود سود می برند. هنگامی که واحد پول کانادا قوی است ، قیمت ملک بسیار بالا است.

نرخ بهره

 این نرخ ها دائما در حال افزایش است. در نتیجه ، قیمت ملک در دهه های اخیر افزایش چشمگیری داشته است. در حقیقت ، اکثر کارمندان و اقتصاددانان وام مسکن به سرمایه گذاران هشدار می دهند که در سالهای بعد نرخ بهره بالایی در راه است. این نرخها عمدتاً توسط سیاست نرخ بهره ایالات متحده و فدرال رزرو اداره می شود ، که هر دو با نرخهای کانادا ارتباط تنگاتنگی دارند.


Properties
1
Footer Contact Bar Image