تجربیات بی حد و حصر در ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

تجربیات بی حد و حصر در ترکیه

یک قرارداد دوستی بین ترکیه و آلمان در سال 1924، یک قرارداد کنسولگری در سال 1929 و یک قرارداد تجاری در سال 1930 امضا شد. جدای از پیوند دوستی، روابط تجاری بین دو کشور نیز بسیار قوی است. از سال 1960، با موافقت نامه کار، فرصت های شغلی شهروندان ترک در آلمان افزایش یافته است. جدای از این موارد، بیشترین تعداد گردشگرانی که به ترکیه می آیند متعلق به آلمان است. از نظر اجتماعی، پیوند آلمان و ترکیه نیز یک واقعیت غیرقابل انکار است.

همه این جزئیات سیستم سرمایه گذاری و شهروندی را در ترکیه مهم کرده است. هم ترک‌ها و هم آلمانی‌هایی که در آلمان کار می‌کنند اهمیت زیادی برای سرمایه‌گذاری ملک در ترکیه قائل هستند.

اخذ تابعیت ترکیه

یک فرد می تواند در مسیر اخذ شهروندی ترکیه به دلیل نسب یا اگر محل تولد در ترکیه باشد، اقدامات لازم را انجام دهد. جدای از این، دو راه مهم برای شهروندی ازدواج و سرمایه گذاری است. موضوعی که همه را گیج می کند بحث سرمایه گذاری است. از تاریخ 12 ژانویه 2021، طبق قوانین و مقررات مقرر، برخی از شرایط اخذ تابعیت با مال غیر منقول به شرح زیر است:

در صورت سرمایه گذاری ثابت حداقل 500.000 دلار

در صورت خرید ملک به ارزش حداقل 400.000 دلار، مشروط بر اینکه سه سال در سازمان ثبت اسناد و املاک به فروش نرسد

در صورتی که وزارت کار و تامین اجتماعی مشخص کند که حداقل برای 50 (پنجاه) نفر اشتغال ایجاد کرده است، شهروندان آلمانی می توانند مدارک خود را برای درخواست تابعیت ترکیه ارائه دهند.

سرمایه گذاری در ترکیه

شهروندان آلمانی به سرمایه گذاری در ترکیه به خصوص در مراکز گردشگری فکر می کنند. کسانی که هر دو فرآیند سرمایه گذاری و شهروندی را در نظر می گیرند در یک فرآیند تحقیقاتی فشرده شرکت می کنند. اگر ترجیح می دهید سرمایه گذاری درست و با کیفیتی را در این فرآیند انجام دهید، می توانید با ترم گلوبال تماس بگیرید و به زیباترین املاکی که آرزویش را داشته اید برسید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image