آپارتمان های لاکچری در استانبول

آپارتمان های لاکچری در استانبول

آپارتمان های لاکچری در استانبول

آپارتمان های لاکچری، متفاوت تر از معماری خانه های معمولی طراحی شده اند. تدارکات باغ، امکانات اجتماعی، یک یا چند طبقه به شامل پارکینگ با سقف بلند، اتاق های بزرگ، تراس های بزرگ آفتاب گیر و یا بالکن های طراحی شده در بیرون، همه این امکانات با مواد منحصر به فرد ساخته شده است. هر جزئیات آپارتمان به دقت در نظر گرفته شده است. از دستگیره های درب تا سیستم های روشنایی، از پنجره ها تا سیستم عایق هر جزئیات توسط متخصصان حرفه ای در منطقه ساخته شده است.


آپارتمان لاکچری چیست؟

در پروژه های ساخت و ساز لاکچری، معیارهای منتشر شده در نشریه رسمی ساختمان سازی در نظر گرفته شده است. این معیارها با میزان کیفیت سایدینگ، سقف، پشت بام، دیوارهای داخلی، کفپوش، پله ها، پنجره ها، درب ها، حمام ها، توالت ها و تنظیمات حرارتی تعریف می شود. هنگامی که کیفیت بر اساس این معیارها سنجیده می شود، موارد زیر در کیفیت داخلی و خارجی اپارتمان لاکچری در نظر گرفته می شود.

- دیوارهای بیرونی باید دارای سنگ مرمر، کاشی یا مس باشند.

- سقف باید با مس یا سرب پوشش داده شود و باید عایق گرما باشد.

- سیستم های نورپردازی مخفی در حداقل دو اتاق استفاده شود، همچنین سقف های معلق با عایق صدا ترجیح داده می شود. سقف آویز باید توسط چوب سخت، آلومینیوم یا گچ ساخته شود.

- تمام اتاق ها باید دارای عایق حرارتی و صدا باشند و با چوب پوشانده شوند.

- کف آپارتمان باید با سنگ مرمر، سنگ های طبیعی، چوب با کیفیت یا فرش پوشیده شود. به غیر از آن، می توان از سرامیک یا گرانیت ساخته شده نیز استفاده کرد.

- همه پله های ساخته شده در واحدهای مسکونی، باید با سنگ های طبیعی، آهن و نرده های چوبی ساخته شده باشند.

- پنجره ها باید از فلز و چوب های خرد شده ی سخت با استفاده از شیشه های مخصوص، حفاظ سنگ طبیعی و پنجره های کرکره ای ساخته شود.

- درب ها باید از چوب سخت، کفی، حکاکی، با یک قالب فلزی، شیشه های مخصوص و سیستم های کنترل اتوماتیک ساخته شود.

معیارهای آپارتمان لاکچری چیست؟

درک کیفیت بالا و معماری مدرن در ترکیه که در حال افزایش است، با توجه به تکنولوژی های در حال توسعه، پیشرفت بسیار چشمگیری داشته است. امروزه، صرف نظر از قوانین بالا، بیش از ده ها نوآوری به حقیقت تبدیل شده و برنامه های ویژه دقیق طراحی شده است که به طور کامل بر کیفیت زندگی مردم و آسایش متمرکز است.

با استفاده از سیستم های هوشمند، تراس های مجهز به استخر، اتاق های تعویض لباس ویژه در اتاق خواب، کابینت های آشپزخانه با طراحی ویژه، مجموعه های ساخته شده با کیفیت بالا و مکانیزم های زیبایی شناسی و مدرن نور، فضاهای منحصر به فردی ساخته می شوند. تمام رنگ هایی که در فضا استفاده می شود، متناسب با یکدیگر انتخاب می شوند. به این ترتیب، یک مجموعه ی بزرگ، روشن و طبیعی که برای چشم خسته کننده نیست ایجاد می شود.

سیستم های لیزر انعطاف پذیر برای چوب، مبلمان، پانل، درب، چرم اکریلیک و کارهای فلزی در آپارتمان استفاده می شود. به این ترتیب، تزئینات متقارن و گلدوزی ها، نقاشی های سنتی یا مدرن، روی سطوح به دقت و به طور دائمی به چشم می آیند. سیستم های ویژه داخلی و خارجی در آپارتمان های لوکس استفاده می شود. گاهی اوقات ترتیب های دکوراسیون داخلی به گونه ای ساخته می شود که طرح های قدیمی با معماری مدرن ادغام می شوند. استفاده از مصالح ساختمانی و لوازم جانبی درجه یک، عامل مهمی برای یک مکان است که برای زندگی طولانی و برای نسل ها درست می شود. همه چیز در خانه لاکچری جدیدتان می تواند بهتر از آنچه که تصور کرده اید باشد. به لطف تجهیزات که دارای سیستم ترمز و درهای کشویی است که زندگی را ساده تر و درب را به روی زندگی جدید باز می کند. در آپارتمان لاکچری طرح های حمام نیز بسیار چشم نواز و خیره کننده است. جکوزی های مخصوص ساخته شده، کابین دوش شیشه ای خنک و با دوام، سیستم های هوشمند دوش، طراحی های کابین به سبک انگلیسی بسیار جذاب هستند.


آپارتمان لاکچری و مزایای آن

اولین مزیت آپارتمان های لاکچری این است که زندگی در خانه بسیار ساده تر و راحت تر می شود. لازم نیست نگران باشید که وسایل تان را در هنگام نقل مکان در کجا قرار دهید چراکه مناسب ترین مکان برای هر یک از وسایل شخصی تان از قبل در نظر گرفته شده است. بسیاری از آپارتمان های لاکچری با تجهیزات و لوازم جانبی سفید طراحی شده اند. شما می توانید با انتخاب سبک هایی که بیشتر مطابق ذوق و سلیقه شما هستند، به خانه جدید خود بروید. امکان ندارد که از طرح های خانه لاکچری که بوسیله معماران داخلی حرفه ای تهیه شده اند، خوشتان نیاید. با تشکر از سیستم های هوشمند، می توانید از حرارت، تهویه هوا، خنک کننده و روشنایی خانه خود در هر درجه دلخواه استفاده کنید. شما می توانید تمام این تنظیمات را از طریق تلفن هوشمند خود کنترل کنید.

پروژه های مسکونی در میان آپارتمان های لوکس در استانبول دارای مناظر منحصر بفرد بوده و فرصت های راحت و عالی زندگی را ارائه می دهد. در حالی که قهوه خود را در خانه نوش جان می کنید، می توانید از منظره دیدنی بسفر (پل بغاز)، منظره ای از شهر، منظره دریا یا نمای جنگل لذت ببرید. در پروژه های مسکونی تاکید بر مناطق سبز وجود دارد. باغ های زرق و برق دار، استخرهای زینتی، درختان و گیاهان خاص قابل مشاهده است. در برخی پروژه های مسکونی، طرح های پنجره بسیار جدید به نظر می رسند. شما می توانید پنجره هایی داشته باشید که از کف تا سقف می رسند و در امتداد دیوار ادامه می یابند. مهندسان که تحمل پذیری عناصر محل را به شیوه ای دیدنی محدود می کنند، مجموعه ای از پنجره های وسیع را تعبیه می کنند. به این ترتیب شما می توانید منظره را از یک نقطه وسیع تر مشاهده کنید. مجتمع های مسکونی که در لیست آپارتمان های لاکچری استانبول قرار دارند، معمولا در مناطق مرکزی شهر ساخته می شوند. در کنار آن شما می توانید در یک زمان کوتاه بدون صرف زمان و بدون نیاز به مقابله با ترافیک، به مکان هایی مانند سواحل، مراکز، فرودگاه ها، مترو، و ایستگاه های قطار برسید.

امکانات رفاهی در زندگی روزانه

آپارتمان های لاکچری استانبول واقع در خانه های مسکونی و پروژه های مسکونی فرصت های اجتماعی بی حد و حصر را برای ساکنان آن فراهم می کند. به عنوان مثال، شما نیازی به ثبت نام در یک ورزشگاه ندارید، زیرا شما دارای یک ورزشگاه با بهترین تجهیزات ورزشی هستید که همیشه آماده است و یک مربی که همیشه آماده برای همراهی شما است. Coral City Istanbul  می تواند مثال خوبی برای این نوع از پروژه های جامع لاکچری باشد که امکانات جامع و امکانات بی حد و حصر را برای ساکنانش ارائه می کند. استخرهای شنا در فضای باز و فضای بسته، استخر کودکان، زمین فوتبال، بسکتبال و زمین تنیس، سالن سینما، اتاق های جلسه، کافه ها و رستوران ها، پارکینگ در فضای باز و فضای بسته، آسانسورهای بزرگ و شیک، پارکورهای پیاده روی و زمین های بازی کودکان که در آن شما می توانید با بچه های خود لذت ببرید تنها چند مورد از این فرصت ها است.

در مناطق مسکونی لاکچری، امنیت بسیار حیاتی است. نگهبانان امنیتی خصوصی و دوربین های مدار بسته موجود هستند که همیشه در حال ضبط می باشند. ورود و خروج از مجتمع مسکونی همیشه تحت کنترل است. درهای بلوک دارای کدهای ورودی هستند. شما می توانید بازدید کنندگانی که به خانه شما می آیند یا هر کسی که در خانه شما را می زند از طریق سیستم آیفون تصویری کنترل کنید. نگهبان درب ورودی مهمان های شما را با تماس تلفنی از طریق آیفون تصویری به شما اطلاع می دهد. یکی از بهترین مزایای آپارتمان لاکچری خدمات اتاق و تمیز کردن اتاق است. یک شخص که تمیز کردن آپارتمان شما را به طور مرتب انجام می دهد وجود دارد. به این ترتیب شما نیازی به اتلاف وقت در کارهای خانه ندارید.

با در تماس گرفتن با منشی محل اقامت خود، می توانید تمام لوله کشی و تعمیرات مورد نیاز خود را انجام دهید. کوچکترین مشکلات فنی که در خانه تان با آن روبرو شوید، بلافاصله توسط سرویس کنندگان رفع می شود. افرادی که مسئول تمیز کردن و نگهداری محل اقامت هستند، تمیز کردن محل اقامت را مرتبا انجام می دهند. خانواده و عزیزان شما همیشه در شرایط تمیز زندگی می کنند. شما هم همیشه می توانید خدماتی نظیر خشک شویی و سالن های زیبایی را در محل اقامت تان پیدا کنید. شما می توانید لباس های خود را به خشکشویی بسپارید. با تعیین وقت از خدمات سالن های زیبایی در خانه خود و یا سالن ها استفاده کنید. خیاطی و کفاشی ها برای برق انداختن کفشهایتان در بازار قرار دارند، زمانی که شما به آن نیاز دارید، تنها چند قدم از شما فاصله دارند.

مانند پروژه در حال توسعه ی برج بزرگ آریس در شهر اسنیورت که منطقه ی پر تقاضای استانبول است در بعضی مواقع در استانبول، فروشگاه ها، بلوک های اداری و بلوک های مسکونی در یک مجتمع قرار می گیرند. هنگامی که شما نیاز به خرید دارید، می توانید در چند دقیقه به بهترین فروشگاه ها بروید. با اجاره یا خرید یکی از دفاتر در بلوک های اداری فاصله بین خانه و کارتان را کوتاه کنید. یکی دیگر از سهولت هایی که مسکن برای راحتی ارائه می دهد بانکداری است. شما می توانید با مراجعه به دستگاه خودپرداز در بازار واقع در زیر بلوک خود، معاملات بانکی خود را انجام دهید.  • پروژه های تضمین شده منطقه ای
  • مشاوره حقوقی و سرمایه گذاری
  • راه حل های سرمایه گذاری شخصی
  • کیفیت بالای خدمات پس از فروش
  • بسته های ویژه برای سرمایه گذاران
  • گذرنامه ترکیه در مدت 3 ماه
1