ویلاهای لاکچری در استانبول

ویلاهای لاکچری در استانبول

ویلاهای لاکچری در استانبول

استانبول یکی از زیباترین شهرهای دنیا با منظره ی منحصر به فرد از پل بغاز است و بافتی متفاوت از دیگر شهرها دارد جاییکه تاریخ و زندگی مدرن، غذاهای غنی و شب زنده داری با هم در آمیخته شده اند، و امروزه شهر پیشرو در صنعت گردشگری است و گردشگران داخلی و خارجی از آن بازدید می نمایند. استانبول علاوه بر موقعیت و ویژگی های فرهنگی آن، به دلیل معماری آن، شهر بسیار چشمگیری است. زندگی در این شهر منحصر به فرد که برای صدها سال ماورای تمدن های گوناگون و جایگاه هزاران سازه ی تاریخی بوده است نیز تجربه ی متفاوتی است.

گزینه های املاک بسیاری وجود دارد که آسایش و آرامش را فراهم می نمایند تا شما بتوانید از شهر استانبول لذت ببرید. گزینه های فراوانی از خانه های مسکونی و آپارتمان ها وجود دارد تا توجه کسانی که مایل به زندگی در استانبول هستند را به خود جلب کنند. بیشترین گزینه های انحصاری برای املاک استانبول، ویلا های لاکچری استانبول هستند. این ویلاهای لاکچری که در بهترین مناطق استانبول، در نزدیکی پل بغاز، در طبیعت و یا در نقاط نزدیک به مرکز شهر قرار دارند با سهولت های فوق العاده در حمل و نقل و با ویژگی های معماری و طراحی خاص از امتیاز بالایی برخوردارند . پیش از بررسی پروژه های اخیر ویلایی برجسته در استانبول، عاقلانه است نگاهی به ویژگی هایی یک ویلای لاکچری بیاندازیم.


ویلای لاکچری چیست؟

به عنوان یک کلمه ریشه فرانسوی، لاکچری برای تعریف شرایط یا چیزهایی است که خیلی بیشتر از نیازهای اساسی را ارایه می نماید. وقتی ویلایی لاکچری ذکر می گردد، مکانی است که مجهز به جزئیاتی که راحتی و سهولت را در کنار استانداردهای عادی ارائه می دهد. این نوع ویلا ها که همه نیازهای زندگی را برآورده می کنند و در مقایسه با سایر املاک مختلف، دارای زمینه های وسیع زندگی هستند، دارای ویژگی های مشترک هستند. ویلا های لاکچری معمولا چشم انداز وسیعی از دریا، شهر یا جنگل و یایک باغ بزرگ ارائه می کنند و از سبک های دکوراسیون زیبایی مانند سرویس های بهداشتی شیک و مجلل و طرح های آشپزخانه، مواد با کیفیت بالا در طرح های بیرونی و داخلی، حمام های داغ، سیستم ها هوشمند، استخرهای سرپوشیده و بیرونی، حمام ترکی و سالن های ورزشی برخوردارند. ویلا های لوکس به صاحبان خود زندگی به مانند تعطیلات در هتل های 5 یا حتی 7 ستاره را ارائه می کنند. یکی دیگر از کیفیت مهم ویلاهای لاکچری این است که آنها چند طبقه هستند. یک ویلا که به عنوان لاکچری تعریف شده است معمولا به عنوان یک ساختار با 2،3 یا 4 طبقه طراحی شده است.در حالی که آشپزخانه ویک اتاق نشیمن معمولا در اولین طبقه در ویلای لاکچری قرار دارد اتاق نشیمن دیگر، حمام و اتاق خواب ها در طبقه بالا قرار دارند. در طبقه اول یا زیرزمین ویلا در زمین های مرطوب می توان حمام آبگرم، حمام ترکی و یا استخر که می تواند در زمستان نیز استفاده شود را یافت. ویلا های لاکچری همچنین دارای شرایط لوکس از نظر گرمایش هستند. در این املاک که به طور کلی با سیستم های گرمایشی هوشمند و عایق بیرونی ساخته شده اند، هوا در تابستان سرد و در زمستان گرم می باشد. می توان دید که این ویلاها برای شرایط ایده آل گرمایشی به سمت جنوب ساخته شده اند. یکی دیگر از کیفیت هایی که یک ویلای لاکچری باید داشته باشد، یک بالکن وسیع و یا یک تراس می باشد. این نوع از املاک که معمولا دارای یک باغ بسیار بزرگ می باشند، می توانند دارای یک بالکن یا تراس بزرگ در هر طبقه باشند.


یک ویلای لاکچری باید کدام معیار ها را داشته باشد؟
یک ویلای لاکچری در کنار ویژگی های اساسی مانند استخر شنا، جکوزی، باغ، مساحت وسیع برای زندگی و منظره از امتیاز های دیگری مانند کیفیت ساخت و ساز، کیفیت مواد، دکوراسیون و معیارهای طراحی برخوردار است. برای کسانی که در جستجوی ویلای لاکچری هستند توجه به این امتیازها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در اینجا چند معیار مهم برای ویلاهای لاکچری را ذکر می نماییم.


- عایق حرارتی برای سقف و دیوار

- عایق حرارتی و صوتی برای دیوارهای اتاق

- استفاده از چوب، سنگ مرمر یا سنگ طبیعی در طراحی خارجی و داخلی

- استفاده از سنگ های طبیعی، چوب های با کیفیت و سخت و یا آهن ورزیده در پنجره ها و پله ها

- استفاده از چراغ، سقف معلق و عایق بر روی سقف

- چوب های سخت و با کیفیت ، فلزها و شیشه های سنگین که قرار است در ویلا مورد استفاده قرار گیرند بهتر است تا در بخش های ویژه مانند کنترل اتوماتیک استفاده شوند.

- حداقل 2 حمام و توالت در ملک و استفاده از سنگ های جامد و با کیفیت در ساخت توالت، وان حمام و سینک توالت.

- تجهیزات کاملا گرمایشی و خنک کننده مانند آب گرم ثابت، تجهیزات تهویه هوا و شومینه در طرح ساخت و ساز

- دریافت کمک از طراحان حرفه ای داخلی در زمینه ی طراحی داخلی

- مشاوره معماران باغداری در مورد موقعیت گیاهان در باغ ها، تراس ها و بالکن ها


هنگامی که ما به طور خاص به استانبول نگاه می کنیم، بیشتر ویلاهایی که لاکچری گفته می شوند و دارای جزئیات فوق هستند، در خط بسفر (پل بغاز) قرار دارند. این ویلاها که منظره ی بسفر به جزئیات لاکچری آنها افزوده است معمولا دارای ساختار در قالب کیوسک هستند و ارزش یک میلیون دلار دارند. این سازه های تاریخی که با جزئیات لوکس تزیین شده اند، در ساختمان های مورد علاقه استانبول گنجانده شده اند. علاوه بر این، بسیاری از گزینه های ویلای لاکچری نیز وجود دارد که با منظره های سبز و یا منظره های دریا و یا شهر احاطه شده اند، گرچه بسیار نزدیک به مرکز شهر هستند. پروژه های زیادی در استانبول وجود دارد که ویژگی هایی مانند حمل و نقل آسان به مرکز شهر و فرودگاه، سهولت، لاکچری و کیفیت بالا را می توان با لذت تجربه کرد. شما می توانید برخی از پروژه های جدید که انتظارات بالا و نیازهای لاکچری را برآورده می سازند و باب میل کسانی هستند که می خواهند استانداردهای زندگی خود در استانبول را بالا ببرند را در زیر بیابید.


ویلاهای Vivid Villas

پروژه Vivid Villas  واقع در باغچه شهیر استانبول، در میان پروژه های جدید بسیار برجسته است که معنای کاملا جدیدی از لاکچری را ارائه می کند. ویلاهایی که 40 دقیقه از مرکز شهر، 25 دقیقه از ساحل و فقط 15 دقیقه از فرودگاه فاصله دارند. این املاک که قرار است تا سال 2021 آماده بهره برداری شوند با مساحت 323 متر مربع، دارای یک مرکز تناسب اندام، استخر شنا و جزئیات ساخت لاکچری مانند سیستم های هوشمند هستند و توجه را به خود جلب می کنند.

ویلای کاواکلی

ویلای کاواکلی یکی دیگر از پروژه های مجلل ویلا در استانبول است که از ساختار بسیار ویژه ای با معماری فوق العاده لاکچری و نزدیک به مرکز شهر تشکیل شده است. این ویلای 743 متر مربعی تنها 20 دقیقه از مرکز شهر فاصله دارد. از این ویلا که 5 دقیقه تا ساحل فاصله دارد تا فرودگاه فقط 15 دقیقه را در بر می گیرد. صرف نظر از مزایای حمل و نقل، داشتن ملک در پروژه با جزئیات لاکچری باعث می شود احساس فوق العاده داشته باشید.

ویلاهای وودلند

یکی از پروژه های لوکس جدید استانبول، پروژه ویلا های وودلند است که در Büyükçekmece قرار دارد. ویلا های وودلند که در فاصله 45 دقیقه ای از مرکز شهر واقع شده است، 15 دقیقه تا ساحل و 20 دقیقه تا فرودگاه فاصله دارد. ویلا ها در پروژه های ویلایی وودلند با ساختار فوق العاده لوکس ساخته شده اند که به طور متوسط 380 متر مربع مساحت دارند. در این املاک که بسیار راحت و خوش سلیقه هستند هر جزئیات کوچک به دقت در نظر گرفته شده است و منتظر صاحبان جدیدشان هستند.

ویلا های آبی

پروژه ویلا های آبی در Büyükçekmece پروژه دیگری است که در فضای سبز می درخشند. تعداد اتاق ها می تواند تا بیشتر از 5 اتاق در ویلاهای این پروژه برسد. تمام جزئیات لوکس برای کودکان و بزرگسالان در نظر گرفته شده است تا فضای ایده آل زندگی به ویژه برای خانواده های بزرگ را ارائه دهد. پروژه ای که باب میل کسانی است که می خواهند به راحتی هر روز به شهر و فرودگاه با ماشین های خود رفت و آمد کنند، 20 دقیقه تا مرکز شهر و 10 دقیقه تا فرودگاه فاصله دارد. با این وجود فقط 5 دقیقه تا ساحل Büyükçekmece فاصله دارد.
  • راه حل های سرمایه گذاری شخصی
  • کیفیت بالای خدمات پس از فروش
  • بسته های ویژه برای سرمایه گذاران
  • گذرنامه ترکیه در مدت 3 ماه
1