آپارتمان های لوکس در مادرید و محدوده قیمت آنها

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

آپارتمان های لوکس در مادرید و محدوده قیمت آنها

مادرید پایتخت اسپانیا و یکی از پرجمعیت ترین شهرهای اروپا است. این کلانشهر پرجنب و جوش با مشاغل بزرگ ، موسسات و گردشگری مداوم میزبان بازدیدکنندگان در تمام طول سال است.

واضح است که چرا هر کسی دوست دارد این شهر زیبا را به خانه دائمی خود تبدیل کند. مادرید آنقدر بزرگ است که مناطق آن از قیمت مناسب تا بالا ولوکس متغیر است و امکاناتی را برای همه ی افراد فراهم می کند.

سنترو

در گذشتهاین منطقه، قلب مادرید ، به عنوان بخشی از شهر تصور می شد که مردم می توانند با قیمتی مناسب در آن زندگی کنند. این شهر در چند دهه گذشته به طور پیوسته رشد کرده است ، که منجر به افزایش ابتکارات توسعه ای و در نتیجه افزایش علاقه به مهاجرت به اینجا ، به ویژه در بین خارجی ها شده است.

برخی از توریستی ترین جاذبه های شهر مانند Plaza Mayor ، Palacio Real de Madrid و Puerta de Toledo را می توانید در اینجا پیدا کنید. املاک آن از معماری و فضا بزرگ و زیبا تشکیل شده است و اگر می خواهید تجربه ای لوکس داشته باشید ، باید برخی از پروژه های اینجا را بررسی کنید. با این حال ، به خاطر داشته باشید که اینجا مکانی شلوغ است. این منطقه بیشتر یک منطقه گردشگری و تجاری است. قیمتها از ۲۰۰.۰۰۰ یورو تا ۲.۹۹۰.۰۰۰ یورو در اطراف این منطقه متغیر است.

چمبری

 Chamberí یکی از کوچکترین مناطق مادرید است ، اما بدون شک اصیل ترین منطقه است. Gaztambide ، Arapiles ، Trafalgar ، Almagro ، Ros Rosas و Vallehermoso شش ناحیه ی کوچک هستند که این منطقه را تشکیل می دهند.

چمبری از این نظر منحصر به فرد است که یکی از مناطق آرامتر در این کلان شهر که اغلب شلوغ بوده، است. ساکنان اینجا از خیابان های جذاب باستانی اسپانیا و مغازه های بسیار سنتی در مقیاس کوچک لذت می برند. به نظر می رسد همه هم را می شناسند ، بنابراین اگر می خواهید احساس کنید بخشی از یک جامعه کوچک هستید ، ممکن است چمبری مکان مناسبی برای شما باشد. یک زندگی مجلل در چمبری بین ۴۵۰.۰۰۰ یورو -۵.۵۰۰.۰۰۰ یورو هزینه دارد.

چامارتین

چامارتین در شمال مرکز مادرید قرار دارد و منطقه ای است که افراد ثروتمند برای زندگی انتخاب می کنند. بازدیدکنندگان زیادی در اینجا وجود ندارد ، اما افراد ثروتمند زیادی ساکن این منطقه هستند. زیرساخت ها عالی است و این منطقه با بزرگراه ها و مترو به خوبی به بقیه شهر متصل است. اگر می خواهید تجربه ای محلی تر اما مجلل داشته باشید ، این منطقه انتخابی درست است. همچنین رستوران ها و میخانه های عالی در این منطقه وجود دارد. اگر از فوتبال لذت می برید ، باید بدانید که ورزشگاه رئال مادرید در این منطقه واقع شده است. قیمت در این منطقه منحصر به فرد بین ۷۵۰.۰۰۰ یورو - ۹.۰۰۰.۰۰۰ یورو متغیر است.

رتیرو

پارک رتیرو تنها فضای سبز در قلب مادرید است. منطقه ای ثروتمند با همین نام در مجاورت این پارک واقع شده است.

زیرساختها عمدتاً آپارتمانها با خانه های مجزا و سازه های باشکوه در مناطق مسکونی کوچکتر است.

اگرچه Retiro به عنوان منطقه ی کوچک در نظر گرفته می شود ، اما سفر به جاذبه های اصلی شهر از این منطقه کاملاً در دسترس و راحت است. اگر عاشق قدم زدن در طبیعت و دویدن به عنوان بخشی از زندگی شهری خود هستید ، این منطقه ای است که مناسب شماست.

 Retiro با قیمت هایی از ۲۵۰.۰۰۰ یورو تا ۳.۰۰۰.۰۰۰ یورو ، یکی از مقرون به صرفه ترین بسیاری است.

سالامانکا

سالامانکا از نظر بسیاری از اسپانیایی ها مجلل ترین منطقه شهر برای زندگی در مادرید است. این منطقه بازمانده از قرون وسطایی است که در شمال Retiro واقع شده است. میدان Plaza de Toros de Las Ventas و موزه های مختلف را می توانید در اینجا پیدا کنید. این شهر یک مقصد گردشگری محبوب برای خرید است. اگر قصد خرج کردن مقدار زیادی پول در مادرید را دارید ، ممکن است بخواهید کمی بیشتر هزینه کنید و به این منطقه بروید که محل همه فروشگاه های درجه یک است. اگر می خواهید سرمایه ی خوبی برای زندگی در اینجا خرج کنید ، بدون شک فوق العاده است. یک زندگی مجلل در منطقه تاریخی سالامانکا حدود ۶۵۰.۰۰۰ یورو - ۹.۰۰۰.۰۰۰ یورو برای شما هزینه دارد.

Properties
1
Footer Contact Bar Image