آپارتمان های لوکس در «نیکوزیا» و محدوده قیمت آن ها

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

آپارتمان های لوکس در «نیکوزیا» و محدوده قیمت آن ها

نیکوزیا، شهری که در آن ادیان و نژادهای مختلف به دور هم آمده اند، با جغرافیا و طبیعتی منحصر به فرد، توجه همگان را به خود جلب می کند. شهری که به عنوان یک مکان امن در لیست انتخاب اول کسانی است که می خواهند مکانی آرام برای زندگی خود انتخاب کنند. همچنین این شهر یک نقطه مرکزی برای کسانی است که به دنبال گذران تعطیلات در کنار دریا و مکان های دیدنی طبیعی هستند.

عوامل افزایش قیمت مسکن در نیکوزیا

اگرچه قیمت مسکن به طور کلی در این شهر بالاست، اما با توجه به موقعیت و محله ها تغییراتی در قیمت ها دیده می شود، به خصوص بسته به اینکه محل مورد نظر در نزدیکی موزه، زیارتگاه یا مراکز اجتماعی باشد یا نه. برای افرادی که می خواهند یک آپارتمان لوکس خریداری یا اجاره کنند و نیاز مند اطلاعاتی جهت تعیین بودجه مورد نیاز هستند، این مطلب گرداوری شده است.

 قیمت آپارتمان ها در نیکوزیا بسته به شرایط زیر ممکن است متفاوت باشد:

قیمت ها در محل های نزدیک به مکان های تاریخی افزایش می یابد.

بسته به نزدیکی به مرکز شهر، افزایش قیمت وجود دارد.

طراحی و دکوراسیون خانه ها در قیمت تاثیر گذار است.

تعداد اتاق ها و وجود باغچه نیز قیمت ها را تغییر می دهد.

با این حال، به لطف موقعیت جغرافیایی و برنامه ریزی شهری، این شهر در لیست مکان هایی برای زندگی شاد در جهان قرار دارد.

توزیع قیمت آپارتمان های لوکس نیکوزیا

 همانطور که توضیح داده شد، قیمت فروش آپارتمان های لوکس در نیکوزیا به موقعیت مکانی آن بستگی دارد. قیمت هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر حدود 1900 یورو است در حالی که قیمت هر متر مربع برای آپارتمان های خارج از مرکز شهر حدود 1350 یورو تعیین شده است. گزینه اجاره به صورت ماهانه یا سالانه نیز در دسترس است اما تعداد واحد های موجود برای اجاره از تعداد واحد موجود برای خرید کمتر است. 


Properties
1
Footer Contact Bar Image