انتخاب یک حرکت درست

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

انتخاب یک حرکت درست

ترکیه توجه بسیاری از شهروندان پاکستانی را به خود جلب کرده است. تعداد افرادی که از پاکستان به ترکیه آمده و می خواهند در ترکیه مستقر شوند، اصلا کم نیست. البته ارزش های فرهنگی مشترک بین دو کشور تا حد زیادی عامل این خواسته بوده است. این ارزش های مشترک و نگرش های دوستانه باعث ایجاد دوستی بین دو کشور شده است که سال ها ادامه داشته و ادامه دارد. با مزایایی که این زمینه فراهم می کند، داشتن تابعیت ترکیه برای شهروندان پاکستانی بسیار آسان شده است. در این مقاله در مورد اطلاعات مهمی صحبت کردیم که برای شهروندان پاکستانی که می خواهند شهروند ترکیه شوند بسیار مهم است.

به غیر از تابعیتی که به دلیل اصل و نسب و محل تولد به دست می آید، گزینه هایی برای اخذ شهروندی ترکیه وجود دارد. اگر دولت پاکستان حق تابعیت دوگانه شهروندان پاکستانی را تایید کند، شهروندان پاکستانی می توانند تابعیت ترکیه را داشته باشند. با این حال، گاهی اوقات جمهوری ترکیه ممکن است از افراد بخواهد که از تابعیت کشوری که در حال حاضر شهروند آن هستند صرف نظر کنند.

پاکستانی هایی که مایل به اخذ تابعیت ترکیه هستند

باید پنج سال بدون وقفه در ترکیه اقامت داشته باشند تا زمانی که درخواست دهند

باید با رفتار خود نشان دهد که می خواهد در ترکیه ساکن شود.

نباید بیماری خطرناکی داشته باشد

باید مسئولیت پذیر و دارای اخلاق حسنه باشد

باید سطح زبان ترکی کافی داشته باشد

باید شغل یا درآمدی برای امرار معاش داشته باشد

نباید دست به رفتارهایی بزند که امنیت ملی و جامعه را به خطر بیندازد.

پاکستانی هایی که سه سال است با یک شهروند ترکیه ازدواج کرده اند و به ازدواج خود ادامه می دهند می توانند برای تابعیت ترکیه اقدام کنند. اگر همسری که شهروند ترکیه است پس از درخواست فوت کند، روند درخواست تأثیر منفی نخواهد داشت. اخذ تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری نیز امکان پذیر است. به خصوص در سال های اخیر، افزایش زیادی در تعداد افرادی که از طریق سرمایه گذاری تابعیت دارند، بوده است. دلیل این افزایش این است که ترکیه فرصت های سرمایه گذاری بسیار خوبی را ارائه می دهد.

شهروندان پاکستانی که حداقل 500000 دلار سرمایه گذاری ثابت داشته باشند.

اتباع پاکستانی که حداقل 400000 دلار املاک خریداری کرده اند، مشروط بر اینکه به مدت سه سال در دفتر ثبت املاک فروخته نشود.

شهروندان پاکستانی که حداقل 50 نفر را استخدام می کنند

شهروندان پاکستانی که حداقل 500000 دلار در بانک های فعال در ترکیه سپرده گذاری کرده اند، مشروط بر اینکه این پول را حداقل به مدت سه سال نگه دارند.

شهروندان پاکستانی که اوراق قرضه دولتی حداقل 500000 دلاری را خریداری کرده اند، مشروط بر اینکه به مدت سه سال نگهداری کنند.

جدا از اینها، افرادی که خدمات فوق العاده ای به ترکیه در زمینه های علم، فناوری، اقتصاد، ورزش، فرهنگ و هنر ارائه می دهند، اشخاصی که تابعیت آنها را واجب می دانند، افرادی که به عنوان مهاجر در نظر گرفته می شوند می توانند تابعیت ترکیه را دریافت کنند.

Properties
1
Footer Contact Bar Image