بیشترین مناطق ترجیحی استانبول

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

هر شخصی دوست دارد در جایی زندگی کند که کیفیت زندگی در آن بالا باشد. کیفیت زندگی توسط عوامل مرتبط مانند رفاه ، فرصت های اجتماعی و فرهنگی ، تراکم جمعیت و سطح تحصیلات تعیین می شود. مطابق با این امر ، بیشترین مناطق مورد علاقه استانبول امروز به شرح زیر است.


بیشترین مناطق ترجیحی استانبول image1


کادیکوی


تعجب آور نیست که کادیکوی، مروارید طرف آسیایی ، بیشترین انتخاب استانبول است. به دلیل فرهنگ منحصر به فرد و زندگی روزمره رنگارنگی که ارائه می دهند ، هنرمندان و دانشجویان به ویژه می خواهند در محله های مرکزی کادیکوی مانند مودا و Yeldeğirmeni زندگی کنند. علاوه بر این ، بسیاری دیگر از محله های کادیکوی به لطف پروژه های تحول شهری ، ظاهری کاملاً جدید پیدا کرده اند. کادیکوی از نظر اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی فرصت های بزرگی را ارائه می دهد. این گزینه شماره یک برای کسانی است که مایل به خرید خانه هستند.


بیشترین مناطق ترجیحی استانبول image2


بشیکتاش


بشیکتاش در جایگاه دوم قرار دارد. بعد از تحولاتی که بی اوغلو از آن عبور کرد ، این مرکز به سمت اروپایی تبدیل شده است. افزایش قیمت مسکن به دلیل جمعیت ساکن منجر به ایجاد ساختار جمعیتی متناسب با استانداردهای اقتصادی با سطح تحصیلات بالا می شود. بشیکتاش مانند کادیکوی فرهنگ منحصر به فرد محله خود را با سبک زندگی مدرن گرد هم آورده است. به همین دلیل در بین افرادی که می خواهند در استانبول زندگی کنند بسیار محبوب است.


بیشترین مناطق ترجیحی استانبول image3


اسکودار

 

اسكودار اخیراً با افزایش خدمات حمل و نقل و افزایش سطح رفاه ، به یكی از گزینه های برتر كارکنان یقه سفید تحصیل كرده تبدیل شده است. به ویژه محله های آرام و جذاب مانند Kuzguncuk و Çengelköy در منطقه ساحلی توجه بسیاری را به خود جلب می کنند. منطقه ای که به سرعت در حال توسعه است به مرکز توجه کسانی که می خواهند آن تجربه خاص استانبول را داشته باشند تبدیل شده است.


بیشترین مناطق ترجیحی استانبول image4

 

ساریر

 

ساریربا خط ساحلی وسیع و طبیعت حفظ شده یکی از با ارزش ترین مناطق استانبول است. این منطقه همچنین دارای یک ساختار زمینی مقاوم در برابر خطر زلزله است. ساریربرای کسانی که از هرج و مرج استانبول خسته شده اند ، زندگی مسالمت آمیزی را در محله های خود مانند تارابیا و ایستینیه ارائه می دهد. سرایر که با خانه های جداگانه تک خانواده خود متمایز است ، یکی از مناطق مورد علاقه استانبول در طول همه گیری است که ارزش فضای آزاد را بهتر درک می کند.


بیشترین مناطق ترجیحی استانبول image5

 

شیشلی

 

شیشلی مکانی است که صنایع تجاری و خدماتی به شدت در آن فعالیت می کنند. بنابراین ، این مرکز نه تنها استانبول بلکه مرکز تجاری و مالی ترکیه نیز محسوب می شود. شیشلی از شرق با بشیکتاش و از جنوب با بیوغلو همسایه است و از نظر حمل و نقل از توسعه خوبی برخوردار است. این مرکز همچنین شامل بسیاری از امکانات مهم فرهنگی مانند تئاتر فضای باز هاربیه و مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی لطفی است. به همین دلایل ، شیشلی از جمله مناطق مورد علاقه استانبول است.


Properties
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Green, Litecoin accepted.
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile