بازار بزرگ غذای فضای باز شهر نیویورک : Smorgasburg

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بازار بزرگ غذای فضای باز شهر نیویورک  : Smorgasburg

بسیاری از مردم میپرسند "Smorgasburg چیست؟" یک بازار مواد غذایی در فضای باز است. منشا آن از ویلیامزبورگ در بروکلین است که در رودخانه شرقی واقع شده است. یک قسمت خالی برای Smorgasburg انتخاب می شود که هر شنبه دایر است، اگرچه در حال حاضر به دلیل بیماری همه گیری کرونا محدود است.

در این بازار هیجان انگیز و بی نظیر در فضای باز ، ده ها فروشنده غذاهای خوشمزه را ارائه می دهند. بنیان این سازمان را می توان در سال ۲۰۱۱ با دو نام جستجو کرد: جاناتان باتلر و اریک دمبی. این ایده برای یافتن راه حلی برای فضای محدود شهر و در دسترس نبودن مکان برای بسیاری از فروشندگان ایجاد شده است. بروکلین به لطف قیمت مناسب و موقعیت مناسب انتخاب شد.

در حالی که سرمایه گذاران نگران بودند ، مردم ایده ی Smorgasburg را دوست داشتند. غذاهای کم حجم و نوآورانه در همه جای کشور وجود داشتند و این سازمان به سرعت توسط هزاران بازدید کننده به یک رویداد محبوب تبدیل شد. این محبوبیت به قدری زیاد بود که برخی از فروشندگان توانستند پول کافی برای بدست آوردن موقعیت مکانی کسب کنند!

بیایید نگاهی دقیق به آنچه می توان در این بازار لذت برد ، می اندازیم.

Truffle Fries

ممکن است برخی از مردم در مورد آن اطلاعی نداشته باشند ، اما ترافل یک قارچ وحشی است که در خاک رشد می کند و می توان آن را در زمان های خاصی جمع کرد. ترافل به دلیل طعم و مزه اصلی و توانایی در دادن طعم های منحصر به فرد و استثنایی به غذاهای مختلف بسیار شناخته شده است. البته برای درست کردن سیب زمینی هم استفاده می شود! سیب زمینی تهیه شده با روغن ترافل طعم خارق العاده ای است و اگر به اسمورگاسبورگ سفر کردید حتما باید آن را امتحان کنید.

Ice Cream Sandwich

بیایید با آن آشنا شویم. بسیار ساده و خوشمزه است ، درست است؟ ساندویچ بستنی یک دسر عالی است ، به خصوص اگر با کوکی های خانگی و نمک دریا درست شود. افزودن مقداری شربت خوشمزه به آن هم خوب خواهد بود. ساندویچ بستنی که یکی از محبوب ترین دسرهای Smorgasburg است ، انتخاب لذت بخشی است.

Brisket Sandwich

 Brisket Sandwich  یکی از بسیاری از هدایایی است که توسط Smorgasburg به مردم ارائه می شود ، چیزی است که باید برای یک عمر آن را به خاطر بسپارید! این غذا با گوشت گاو ، نمک ، فلفل و ۱۶ ساعت با زغالی روی چوب پودر آنگوس ساخته شده است ، یک ترکیب شگفت انگیز از غذا است. نمای بیرونی ساندویچ ساده ، اما خوشمزه است و به رنگ سیاه ترد کاراملی است ، و شبی خاطره انگیز را به ارمغان می آورد! گوشت آن نرم است اما هنوز سفت است. نیازی به گفتن نیست که این غذا به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه است!

شهر نیویورک چیزهای زیادی برای ارائه دارد. از سرمایه گذاری گرفته تا گردشگری و امتحان سبک زندگی جدید ، همه چیز را می توان در این شهر یافت.

Properties
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile