مکان های تفریح و سرگرمی در بیلیکدوزو

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

مکان های تفریح و سرگرمی در بیلیکدوزو

توسعه یافته ترین و پیشرفته ترین منطقه استانبول شهرک بیلیکدوزو است که مورد توجه گردشگران و سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است. فاکتورهای مهمی که این شهر را محبوب ساخته است عبارتند از هوای پاک، شهرک سازی منظم، فضای سبز فراوان، و هر مکانی که افراد آرزوی سیاحت آن را دارند در بیلیکدوزو قرار گرفته است. بیلیکدوزو به داشتن بیشه های پر اکسیژن و هوای تازه معروف است و با سواحل وسیع و مراکز خرید متنوع تمام نیازهای بازدید کنندگانش را برآورده می سازد. این شهر اولین انتخاب برای کسانی است که از شلوغی و ازدحام استانبول به ستوه آمده اند. بیلیکدوزو به عنوان دومین مرکز شهر استانبول قد علم کرده است. حالا که شما به استانبول آمده اید و در شهر بیلیکدوزو جایی که در مورد آن بسیار شنیده اید هستید، اگر نمی دانید که در بیلیکدوزو چه کارهایی را میتوانید انجام دهید و به کدام مکان ها سر بزنید، در زیر می توانید مقاله کامل ما در این باره مطالعه نمایید.

مکان های تفریح و سرگرمی در بیلیکدوزو image1

پارک یاشام وادیسی

ما قبلا یادآور شدیم که بیلیکدوزو  یک منطقه ی سر سبز و زیباست.پارک یاشام وادیسی ، همانطور که از نامش پیداست بزرگترین فضای سبز در بیلیکدوزو است. یاشام وادیسی اخیرا به خاطر مناطق سر سبز وسیع و مکان های تفریحی و خوشگذارنی با کیفیت به محبوبترین و خواستنی ترین مجتمع تبدیل شده است. کسانی که خواهان تعطیلات و استراحت در آخر هفته ها و صرف وقت در طبیعت هستند به یاشام وادیسی هجوم می آورند. یاشام وادیسی مجلل، مملو از حوضچه، استخر و آبشار بوده و مسحت این پارک عظیم یک میلیون متر مربع است.


مکان های تفریح و سرگرمی در بیلیکدوزو image2


در یاشام وادیسی، جایی که نمایش ها، کنسرت ها و نمایش فیلم ها در طول تعطیلات، روزهای خاص و تابستان ها برگزار می شود، 4 مکان برای پاتق وجود دارد که شامل 2 کافه، 1 رستوران و 1 چایخانه ژاپنی و همچنین 4 گرمابه است. یاشام وادیسی که تا انتهای ساحل امتداد می یابد، که بزرگترین پارک شهر استانبول است.


مارینای غرب استانبول

بیلیکدوزو با چشم انداز دریا و مناظر زیبایش موفق شده تا کسانی که به سیاحت می آیند را تحت تاثیر قرار دهد. این شهر در کنار نسیم دریایی اش، مجتمع های مجلل مارینای غرب استانبول با ظرفیت 900 قایق بادبانی را به بازدید کنندگان خود پیشکش می کند. مارینای غرب استانبول با 14 کافه، رستوران و بار، مرکز پرورش اندام، باشگاه قایق بادی و فضای وسیع به شما تجربه زندگی روبه ساحل را فراهم می سازد.


مکان های تفریح و سرگرمی در بیلیکدوزو image3


مارینای غرب استانبول با قرار گرفتن در مقابل پروژه ی مدرن و سرمایه گذار پسند Coral Citay Istanbul دیدگاه شما را در مورد استانبول تغییر می دهد. شما در ایده آل ترین مکان ها رو به دریا برای صرف یک فنجان قهوه و یا صرف شام عاشقانه در کنار ساحل قرار دارید.


مرکز خرید مارمارا پارک

مرکز خرید مارمارا پارک که با توجه به نقشه در مرز خط منطقه اسنیورت واقع شده اما تحت نام بیلیکدوزو است، این مرکز خرید یکی از معتبر ترین مراکز خرید استانبول می باشد که در نزدیکی ایستگاه متروبوس بیلیکدوزو و بزرگراه E-5 واقع شده است، به دلیل موقعیت مرکزی اش به آسانی قابل دسترس است. مارمارا پارک شامل 182 فروشگاه، 40 رستوران، یک سالن بزرگ، بازار معروف Bauhaus و سالن بزرگ سینما با بزرگترین نمایشگر IMAX در ترکیه است. مارمارا پارک هر روز هفته با سیلی از بازدید کنندگان مواجه است، با طیف وسیعی از فروشگاه ها وبرند ها  و انواع رستوران ها برای  صرف غذا میباشد که توجه همگان را به خود جذب نموده است.


مکان های تفریح و سرگرمی در بیلیکدوزو image4


این مرکز که در آن شما به راحتی می توانید هر چیزی که به دنبال اش هستید را پیدا کنید، یک مکان مشهور برای کودکان با تم فضایی است که با 3 زمین بازی گزینه های سرگرم کننده متفاوت ومطلوبی را برای کودکان شما فراهم می نماید.


مرکز خرید میگروس / میگروس مارکت

مرکز خرید میگروس اولین مرکز خرید در بیلیکدوزو بوده و نام خود را از سوپر مارکت بزرگ 5M Migros گرفته است، مشهورترین محل برای ملاقات مردم در بیلیکدوزو می باشد. میگروس، که در آن مارک های مشهور قهوه مانند گلوریا جینز، تی چیبو و استارباکس شعبه دارند، مرکز محبوب در میان جوانان با کافه های فضای باز است. میگروس دارای 125 فروشگاه، ده ها رستوران و کافه در فضای باز و فضای بسته، و همچنین یک مجموعه سرگرمی بزرگ است. مرکز خرید میگراس به آسانی قابل دسترس بوده و با یک سالن بسیار لوکس بولینگ خصوصی، سالن سینما، زمین های بازی برای بزرگسالان و کودکان و تئاتر مخصوص کودکان، سرگرمی و تفریح را برای سایرین در تمام سنین تضمین می کند.

مرکز خرید میگروس در مقابل پارک مارمارا واقع شده است و شما می توانید از طریق ایستگاه متروبوس بیلیکدوزو به آسانی به این مرکز خرید دسترسی داشته باشید.


مرکز خرید پرلاویستا

مرکز خرید پرلاویستا یکی از بزرگترین مراکز تجاری بیلیکدوزو است که در منطقه بیکنت در بیلیکدوزو واقع شده است. مرکز خرید پرلاویستا به دلیل طراحی داخلی و خارجی اش یکی از گرانترین مراکز خرید در بیلیکدوزو می باشد که دارای 125 فروشگاه، یک سالن بولینگ، سینما، سالن بدنسازی، ده ها کافه و رستوران می باشد.


مکان های تفریح و سرگرمی در بیلیکدوزو image5


مرکز خرید پرلاویستا که به آسانی قابل دسترس است، تنها 10 دقیقه از بزرگراه E-5 فاصله دارد. مرکز خرید پرلاویستا یکی از مراکزی است که توسط مردم محل در بیکنت بیشتر ترجیح داده می شود و  معماری داخلی با مضمون اروپا را برای بازدید کنندگان خود به نمایش می گذارد. مرکز خرید پرلاویستا که درست در مقابل دانشگاه بیکنت واقع شده است، اهمیت خاصی برای دانش آموزان این منطقه دارد.


محله جمهوریت / جمهوریت ماحالسی

از آنجا که میدان محله جمهوریت، قلب بیلیکدوزو است، یکی از مکان هایی است که باید حتما توسط کسانی که به بیلیکدوزو می آیند بازدید شود. میدان محله جمهوریت توسط بسیاری از کافه ها، رستوران ها، اقامتگاه ها و موسسات بهداشتی محصور شده است که نبض بیلیکدوزو به شمار می رود. دسترسی به محله جمهوریت نسبتا آسان است وفاصله پیاده از آنجا تا مارمارا پارک و مرکز خرید میگروس 10 دقیقه میباشد. با پیاده شدن در ایستگاه متروی محله جمهوریت پس از 3 دقیقه پیاده روی شما به راحتی می توانید به میدان محله جمهوریت برسید. ده ها کافه، رستوران و بار در منطقه ایینوکس، واقع در میدان محله جمهوریت است که در قلب بیلیکدوزو قرار دارد. بازدیدکنندگان این منطقه به خاطر خیابان های تمیز و تراز اول، نمی خواهند آن را ترک کنند.


مکان های تفریح و سرگرمی در بیلیکدوزو image6


جدا از مکان هایی که در اطراف میدان محله جمهوریت توسط رستورانت های معروف زنجیره ای استانبول برای گشایش شعبه انتخاب شده اند، مجتمع تراس پارک که کمی بالاتر از میدان واقع شده است نیز یکی از مراکز مورد پسند افراد خارجی است که توسط بسیاری بازدید می شود. میدان محله جمهوریت و پارک تراس مکان هایی هستند که بزرگسالان و جوانان از آن لذت می برند و برند های زنجیره ای در آن شعبه دارند. جدا از محل های پاتق مشهور استانبول مانند هپی مون، سوتیس، استارباکس و بستنی مادو در میدان محله جمهوریت، شما می توانید غول های فست فود را نیز در این منطقه بیابید. در میدان می توانید ده ها باشگاه ورزشی و مراکز تناسب اندام را پیدا کنید و همچنین می توانید رستوران های مجلل با غذاهای جهانی را برای غذا خوردن ترجیح دهید. همچنین با سکونت در مجتمع بزرگ یاشام وادیسی، فعالیت ها در محله جمهوریت، منطقه محبوب بیلیکدوزو، بی حد و حصر زیبا خواهد بود.

Properties
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Green, Litecoin accepted.
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile