حمل و نقل عمومی در تورنتو

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

حمل و نقل عمومی در تورنتو

برای بازدیدکنندگان و ساکنان تورنتو ، حمل و نقل عمومی می تواند مقرون به صرفه ترین روش حمل و نقل باشد. هزینه یک کرایه مترو ، اتوبوس یا تراموا کمتر از ۴.۰۰ دلار است. کودکان زیر ۱۲ سال به صورت رایگان سوار می شوند و به خانواده ها اجازه می دهد حتی پول بیشتری پس انداز کنند. گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید در طول سفر خود به تورنتو انتخاب کنید. در اینجا ما ساده ترین راههای رفت و آمد در شهر را ذکر کرده ایم.

مترو

اگر عجله دارید مترو بهترین گزینه است. با این حال ، فاقد انواع حمل و نقل روی زمین است. دو خط اصلی وجود دارد: خط زرد و خط آبی. خط زرد از شمال به جنوب حرکت می کند و از خیابان یونگ شمالی شروع می شود و به ایستگاه یونیون ختم می شود. خط سبز از اتوبیکوک به اسکاربورو می رود ، در نزدیکی منطقه اتوبیکوک آغاز شده و از تورنتو مرکزی عبور می کند. خط اسکاربورو از خط سبز منشعب می شود و خط شپارد ، تنها با پنج توقف ، به بخش کوچکی از شمال تورنتو می رسد.

اتوبوس و تراموا

اتوبوس ها و تراموا در جاهایی که مترو کار نمی کند حرکت می کنند. برای سوار شدن ، به یک بلیط یا پاس نیاز دارید. اکثر ترامواها ۲۴ ساعت شبانه روز حرکت می کنند ، در حالی که اتوبوس ها از ۶ صبح تا ۱ بعد از ظهر روزانه حرکت می کنند. قیمت بلیط اتوبوس تورنتو بستگی به نحوه پرداخت شما دارد. گزینه های نقدی و کارت Presto وجود دارد. خرید نقدی ۳.۲۵ دلار هزینه دارد ، در حالی که با کارت پرستو ، برای بزرگسالان ۳.۲۰ دلار است.

دوچرخه سواري

 Bike Share Toronto یک سرویس دوچرخه سواری شهری است که به شما امکان می دهد با دوچرخه مناطق تورنتو را کاوش کنید. پیدا کردن دوچرخه و حرکت با تقریبا ۳۰۰۰ دوچرخه و نزدیک به ۳۰۰ ایستگاه آسان است. یک کارت روزانه ۷ دلار است و شامل ۳۰ دقیقه اول هر سواری است.

کشتی

کشتی ها تنها راه رفت و آمد به جزایر تورنتو هستند. سیستم کشتی از پایانه کشتی جک لیتون در مرکز شهر تورنتو تا نقطه هانلان ، مرکز جزیره و جزیره واردس حرکت می کند. بلیط بزرگسالان ۷.۷۱ دلار کانادا (حدود ۶ دلار) و کودکان زیر ۱۴ سال ۳.۷۲ دلار (حدود ۲.۸۵ دلار) است.

اتوبوس Paratransit

افراد دارای معلولیت که نمی توانند از وسایل حمل و نقل عمومی معمولی استفاده کنند ، می توانند از خدمات اتوبوس های بدون ترانزیت استفاده کنند. سواران ثبت نام شده می توانند سفرهای خود را برنامه ریزی کرده و به محل مورد نظر خود بروند . این خدمات همیشه در همه نقاط شهر و اطراف آن در دسترس نیست. ممکن است انتقال لازم باشد ، که منجر به تاخیر و زمان انتظار طولانی می شود. برخی از حومه های تورنتو دارای سیستم حمل و نقل خود هستند تا بتوانند در مکانهایی که خدمات محدود هستند ، حرکت کنند.

Properties
1
Footer Contact Bar Image