مالکیت املاک در اسپانیا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

مالکیت املاک در اسپانیا 

اسپانیا یکی از قابل بهترین کشورهای اروپایی است. کیفیت های مختلف این کشور را از نظر سرمایه گذاری جذاب می کند. بنابراین ، داشتن ملک در اسپانیا نیز یک امتیاز است. برای کسانی که کنجکاو هستند ، داشتن یک ملک در اسپانیا کار دشواری نیست. در این مقاله ، ما اطلاعاتی درباره تملک املاک در اسپانیا ارائه کرده ایم.

قبل از خرید ملک ، باید بودجه ای در ذهن خود انتخاب کنید و طبق این بودجه تحقیق کنید. هدف شما از خرید ملک نیز معیارهای شما را تعیین می کند. اگر به عنوان یک سرمایه گذار خرید می کنید ، به دنبال مکان های محبوب تعطیلات در ساحل یا شهرهای بزرگی مانند بارسلونا و مادرید باشید. این املاک به احتمال زیاد ارزشش افزایش می یابد و درآمد خوبی از اجاره ایجاد می کنند. برای یک خانه دائمی ، باید بر کیفیت زندگی خود تمرکز کنید. زیرساخت ها ، امکانات و دسترسی محلی را بررسی کنید. اگر می خواهید در اطراف دیگر مهاجران سابق باشید ، به دنبال شهرهایی باشید که دارای جوامع مهاجر پررونق هستند.

شما باید به کارگزاران ، وکلا و دیگر به عنوان مالیات حدود ۱ درصد از قیمت خرید خانه جدید خود بپردازید. اگر در حال خرید یک خانه جدید هستید ، هنگام تمام شدن فروش خانه باید ۱۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر املاک بپردازید.

اسپانیا کشوری بزرگ با مناطق مختلف است. آب و هوا ، فعالیت ها و اندازه جامعه مهاجران محلی عواملی هستند که باید در نظر بگیرید. در امتداد سواحل سواحل شرقی ، جوامع مهاجرپذیر پر رونق ، سواحل زیبا و آب و هوای معتدل وجود دارد.

مناطق جنوبی و جزایر گران تر هستند ، اما بسیاری از این مکانها جاذبه های گردشگری هستند ، بنابراین اگر قصد دارید ملک اسپانیایی خود را اجاره دهید در حالی که از آن استفاده نمی کنید ، ممکن است برای شما سودآورتر باشد.

ارزان ترین ویژگی ها در مناطق شمالی است ، جایی که آب و هوا گرمتر و خشک تر در داخل و سردتر در ساحل شمال غربی است. ممکن است زمستانها نسبت به جنوب شرق ملایم تر نباشد ، اما این منطقه هزینه زندگی کمتری دارد و اتمسفر طبیعی تری دارد.

همچنین می توانید در شرایط مختلف آمادگی ملک بخرید. هزینه های متفاوتی برای انواع مختلف ملک وجود دارد.

ساختمان جدید (Obra Nueva) گران ترین نوع ملکی است که می توانید در اسپانیا خریداری کنید. با این حال ، بزرگترین مزیت این است که شما دقیقاً می دانید چه چیزی میخرید و هیچ هزینه بازسازی را متحمل نمی شوید.

همچنین می توانید ملک فروشی مجدد بخرید ، خانه ای که حداقل یکبار فروخته شده است. این ملک ها عموماً سرمایه گذاری های مطمئن تری هستند ، به شرط آنکه بدانید چقدر باید برای تعمیر یا بازسازی هزینه کنید.

ملک خارج از طرح (Sobre Plano) برای ساخت و ساز توسط مقامات محلی تأیید شده است ، اما ساختش هنوز تکمیل نشده است. شما می توانید قیمت کمتری برای این ملک ها نسبت به ساخت و سازهای جدید دریافت کنید ، اما این ریسک را دارد که ساخت خانه به پایان نرسد.

در صورت تمایل به انجام معاملات تجاری یا مالی ، از جمله خرید خانه یا افتتاح حساب بانکی در اسپانیا ، Número de Identificación de Extranjero (NIE) ، (شماره شناسایی خارجی) را دریافت کنید.

شهروندان اتحادیه اروپا هنگام ثبت نام به طور خودکار یکی را دریافت می کنند ، در حالی که دیگران ابتدا باید ثبت نام کنند و اجازه اقامت (با فرض اینکه می خواهید بیش از سه ماه در این کشور بمانید) را دریافت کنند.

شما می توانید برای NIE در سفارت اسپانیا در کشور خود درخواست دهید. چندین هفته طول می کشد تا این کار را انجام دهید ، بنابراین حتماً از قبل برنامه ریزی کنید.

اگر می خواهید در اسپانیا ملک بخرید ، به بیمه و حساب بانکی اسپانیایی نیاز دارید. اکثر فروشندگان فقط چک هایی را که از بانک های اسپانیایی گرفته شده و به یورو پرداخت می شود ، می پذیرند.

شما همچنین باید قبل از خرید ملک درخواست یک نظرسنجی کامل کنید ، حتی اگر ملک به تازگی مورد بررسی قرار گرفته باشد.

پس از مذاکره در مورد قرارداد فروش و تأمین مالی ، خرید خود را تکمیل می کنید. شما باید ملک را ثبت کنید. در اسپانیا ، خریدار مسئول ثبت انتقال مالکیت در اداره ثبت محلی است. اگر از دفتر اسناد رسمی برای خرید استفاده کرده اید ، آنها این خدمات را با پرداخت هزینه ارائه می دهند


Properties
1
Footer Contact Bar Image