قیمت املاک در استانبول

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

استانبول نظر بسیاری از سرمایه گذاران را، صرف نظر از بلندمدت یا کوتاه مدت بودن دیدگاه سرمایه گذاریشان، به خود جلب کرده و می کند. خیابان های تاریخی استانبول، موقعیت آن به عنوان یک کلان شهر، و مزایای بی شمار آن از نظر چشم انداز شغلی، همگی به محبوبیت این شهر کمک می کنند. چه صاحب ملک مسکونی در استانبول باشید یا دفتر کار، بدون شک به مرور زمان از سود دهی آن لذت خواهید برد. به ویژه افزایش روزافزون قیمت مسکن، سرمایه گذاران را تشویق می کند تا در سریع ترین زمان ممکن خانه ای در استانبول بخرند. باید دقت کنید که یک مکان مرکزی در استانبول وجود ندارد. زیرا هر مکان در شهر چارچوبی مرکزی و دائماً در حال تغییر دارد.

بر اساس آمار شرکت تحلیل قیمت «Endeksa»، قیمت مسکن در استانبول در ماه فوریه نسبت به ماه مشابه سال قبل 137.31 درصد رشد داشته است. میانگین قیمت خانه در استانبول بر اساس برآوردها 772 هزار لیر ترکیه  و میانگین مساحت خانه 115 متر مربع در نظر گرفته شده است. در حالی که داشتن خانه در استانبول مزایای بسیار خوبی را به همراه دارد، همچنین مهم است که مناطقی را انتخاب کنید که به تدریج پیشرفت می کنند تا سودآورترین درآمد را داشته باشند.

منطقه های با ارزش فزاینده در استانبول

بر اساس داده های فوریه 2022 در استانبول، میانگین بازگشت سرمایه 16 سال تعیین شد. با این حال، پس از آگاهی از ارزش های رو به رشد استانبول، می توان سال بازگشت را به 5 تا 6 سال کاهش داد. بر اساس اطلاعاتی که ما از اظهارات اقتصاددانان جمع آوری کردیم، مناطق استانبول که بیشترین ارزش را در سال 2022 به دست آوردند به شرح زیر است:

اسکودار

باشاکشهیر

اسنیورت

کوچوک چکمچه

شیشلی

این مناطق به عنوان با ارزش ترین و ارجح ترین مناطق در بخش سرمایه گذاری سال 2022 تعیین شدند. پل ها، بیمارستان های شهری و سیستم های حمل و نقل جدید ساخته شده در استانبول بیشترین نقش را در رشد این مناطق دارند. یکی از عوامل موثر بر شاخص های قیمت این است که شرکت های ارائه دهنده خدمات در سراسر جهان دفاتر خود را به این مناطق منتقل کرده اند.

چگونه در استانبول ملک بخریم؟

اگرچه تعداد افرادی که قصد خرید ملک در استانبول را دارند بسیار زیاد است، اما تعداد کسانی که نمی‌دانند کدام راه را برای رسیدن به این هدف دنبال کنند نیز بسیار زیاد است. در این زمینه، بهتر است پس از مشخص کردن بودجه با متخصصان سرمایه گذاری مشورت کنید. ما با گروه مشاوران سرمایه گذاری و حقوقی خود با توجه به بودجه شما بهترین برنامه ریزی را برای شما انجام داده و به خواسته های شما اهمیت می دهیم. ترم گلوبال، رویا های شما را به واقعیت تبدیل می کند. همین حالا از وب سایت ما دیدن کرده و نمونه گزینه های ملکی ما را که در برجسته ترین مناطق استانبول واقع شده است مشاهده کنید. با ما در ارتباط باشید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image