دلایل سرمایه گذاری در ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

ترکیه. پلی بین اروپا و آسیا ، تاریخ و آینده ، سنتی و مدرن. خانه ای برای تنوع و بهره وری برای کسانی که می خواهند زندگی شادی داشته باشند. با این حال باید در نظر داشت که ترکیه نه تنها زندگی راحت برای شهروندان خود فراهم می کند بلکه یک محل امن برای سرمایه گذاران خارجی است. بیایید نگاهی به دلایل اینکه کارآفرینان خارج از کشور باید یک به یک بذر یک سرمایه گذاری موفق در ترکیه بکارند ، بیاندازیم.

۱ (اقتصادی همیشه در حال رشد

براساس صندوق بین المللی پول ، ترکیه از ۵ پله صعود نسبت به سال ۲۰۰۳ حرکت کرد و از نظر تولید ناخالص داخلی و PPP در بین اقتصاد جهانی در جایگاه سیزدهم در سال ۲۰۱۸ قرار گرفت. علاوه بر این ، هدف آن رشد بیش از ایتالیا و رسیدن به جایگاه دوازدهم تا سال ۲۰۲۳ است. ترکیه به لطف فضای سرمایه گذاری لیبرالی که حفظ کرده ، از سال ۲۰۰۸ به طور چشمگیری نرخ اشتغال خود را افزایش داده است. نیروی کار ترکیه با داشتن جمعیت جوان با تحصیلات ، بزرگترین در اروپا ، همیشه به طور رقابتی باقی می ماند.

۲ (جغرافی

ترکیه که بین دو قاره واقع شده و از سه طرف با دریا احاطه شده است ، هنگام حمل و نقل کالاهای تجاری از این مزیت برخوردار است - و نیازی به ذکر زیبایی آن در سواحل مدیترانه ، دریای اژه و دریای سیاه نیست.

۳ (جاذبه های گردشگری

چه بخواهید در بخش گردشگری سرمایه گذاری کنید ، چه اینکه هر وقت بخواهید از مکانهای برجسته تاریخی و جاذبه های طبیعی لذت ببرید ، صدها منطقه توریستی در سراسر ترکیه وجود دارد. می توان روح امپراتوری عثمانی را در شبه جزیره تاریخی آن احساس کرد ، دوران قبل تاریخ را نیز در گبکلی تپه تجربه کرد. غروب آفتاب در سواحل آنتالیا ، سوار شدن یک بالن بزرگ در کاپادوکیا و یا جهان را در کوههای مه آلود اردو تماشا کردن به چه زیبایی نفس گیر است .


دلایل سرمایه گذاری در ترکیه image1


۴ (مالیات کم

دولت ترکیه با نرخ مالیات پایین و انگیزه های زیادی سعی در جذب سرمایه گذاران خارجی داشته است. اگر قصد تجارت دارید ، حتماً راهنماهای دولت را بررسی کنید.

۵ (گذرنامه و تابعیت ترکیه

سرمایه گذاران خارجی برای بدست آوردن گذرنامه ترکیه یا شهروند شدن باید ملکی را به ارزش حداقل ۱.۰۰۰.۰۰۰ دلار خریداری می کردند. در سال ۲۰۱۸ ، حداقل مبلغی که باید برای یک ملک املاک پرداخت شود به ۲۵۰.۰۰۰ دلار کاهش می یابد. این فرآیند سریع و ساده است - حتی اگر در خارج از کشور باشید ۳۰ روز بیشترین زمان را می برد. ترکیه یک کشور جهان وطنی است که بسیاری از افراد خارجی و محلی در کنار یکدیگر با آرامش زندگی می کنند ، به فرهنگ و آیین یکدیگر احترام می گذارند و با میزان مهمان نوازی آن شناخته می شوند. خواه به دنبال اقامت دائم باشید و یا تابستان های خود را در اینجا سپری کنید ، در هر کجای ترکیه که باشید احساس می کنید در خانه خود هستید.

۶ ( رونق زندگی شهری و توسعه زیرساخت ها

 تعداد زیادی از شهرها با رشد اقتصادی و سرمایه گذاری های زیربنایی خود ، الزامات کلان شهر بودن را برآورده می کنند. به لطف نظم شهری ، بسیاری از محله ها در بسیاری از شهرها انتظارات کسانی را که زندگی شهری را دنبال می کنند برآورده می کنند.


دلایل سرمایه گذاری در ترکیه image2


۷ (استانبول!

هیچ کلمه ای نمی تواند توصیف کند که این شهر چقدر جادویی و جذاب است ، اما می توان لمس کرد! استانبول ، تنها شهری در جهان است که دو قاره با یکدیگر دیدار می کنند ، میلیون ها بازدید کننده و ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ نفر از ساکنان خود را به زیباترین مناظر ، زندگی شبانه زنده ، گنجینه های تاریخی و فرصتی برای تجربه همزمان سنتی و مدرن ارائه می دهد . بسیاری از پروژه های بزرگ مانند فرودگاه استانبول ، کانال استانبول ، پروژه های مترو یا مارمارای را فقط برای افزودن ارزش بیشتر به اهمیت فعلی خود عملی کرده اند. استانبول با وجود داشتن چنین کلانشهر بزرگی ، در حالی که میزبان مارک های مجلل است ، از معدود شهرهایی است که دارای قیمت مناسب است.


دلایل سرمایه گذاری در ترکیه image3

Properties
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Green, Litecoin accepted.
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile