سرمایه گذاری ایمن با بازدهی بالا در ایالات متحده

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سرمایه گذاری ایمن با بازدهی بالا در ایالات متحده

هر سرمایه گذار به دنبال سود بالا است ، اما این تنها عامل نیست. متخصصان نه تنها کل بازدهی را در نظر می گیرند بلکه در تحلیل سرمایه گذاری خود نیز "بازدهی تعدیل شده با ریسک" را در نظر می گیرند. همه بازده ها برابر نیستند و سرمایه گذاران باهوش سرمایه گذاری را در جایی که بیشترین ارزش را نسبت به ریسکی که انجام می دهند انتخاب می کنند - حتی اگر این به معنی پذیرش بازدهی کمتر باشد. در این مقاله ، ما گزینه های سرمایه گذاری ایمن با بازدهی بالا در ایالات متحده را ذکر کرده ایم.

حسابهای پس انداز پر بازده

حساب پس انداز با درآمد بالا تقریباً استاندارد طلای سرمایه گذاری های مطمئن است و در صورت عدم وجود هرگونه ریسک ، سود قابل توجهی را به شما ارائه می دهد. شما شرکت بیمه سپرده های فدرال را تقریباً با تمام پول بانک ها بیمه می کنید ، بنابراین دولت در صورت ضرر بیش از ۲۵۰.۰۰۰ دلار به شما هدیه ی کامل می دهد.

یکی از معدود بازدیدهایی که حسابهای پس انداز بازده بالایی دارد این است که نرخ با توجه به شرایط فعلی بازار می تواند متفاوت باشد. با کاهش نرخ ها در سال های اخیر ، ممکن است پرداخت ها با کاهش نرخ ها جذاب نباشند.

در حال حاضر نرخ سود ۰.۵۰ درصدی در حساب پس انداز با بازدهی بالا از ۲ درصد-بالاتر از چند سال پیش-پرداخت می شود. با این حال ، میانگین نرخ پس انداز ملی به ۰.۰۴ درصد همچنان مربوط به حسابهای پس انداز با درآمد بالا است.

گواهی سپرده

حسابهای پس انداز بسیار مشابه هستند. اکثر آنها بیمه FDIC هستند و بنابراین خطر آنها صفر است. با این حال ، آنها هنوز جاری هستند.

هنگامی که سرمایه گذاری می کنید - عموماً تا ۱۰ سال از یک ماه - با افق زمانی با سی دی موافقت می کنید و اگر از قبل به پول خود دسترسی داشته باشید باید جریمه را بپردازید. این بدان معناست که سی دی های صندوق اضطراری یا پس اندازها از یک طرف بسیار کم ارزش تر هستند.

حسابهای بازار مالی

این حساب ها بر اساس اصول مشابه روی سی دی یا حساب پس انداز کار می کنند. آنها معمولاً نرخهای پس انداز بهتری را ارائه می دهند اما نقدشوندگی بیشتری نیز دارند و حتی می توانند به شما این امکان را بدهند که چک بنویسید یا از کارت اعتباری با حساب خود استفاده کنید تا حساب پس انداز شما کارآمدتر شود. 

به عنوان مثال ، اگر از حساب برای واریز و نوشتن چک ماهانه اجاره استفاده کنید ، MMA می تواند عالی باشد. با این حال ، این مورد مربوط به بازده است ، بنابراین خرید کنید و امکانات را نه تنها با سایر حساب های بازار پول بلکه با سی دی ها و ارزهای با بازده بالا مقایسه کنید.


Properties
1
Footer Contact Bar Image