برنامه های رفاه اجتماعی در ایالات متحده آمریکا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

برنامه های رفاه اجتماعی در ایالات متحده آمریکا

برنامه های رفاهی یارانه های دولت است که به افراد کم درآمد ، بیماران ، سالمندان و کودکان اختصاص می یابد. برنامه رفاه اجتماعی در ایالات متحده ، به ویژه در دوره پس از رکود بزرگ ، شتاب بیشتری گرفت. دولت برخی برنامه ها را تهیه و مقرراتی را برای عادی سازی زندگی و بهبود اقتصاد وضع کرد. امروزه ، بسیاری از برنامه های موجود در سیستم برای زندگی بهتر شهروندان در حال اجرا هستند.

برای بهره مندی از برنامه های رفاه اجتماعی ، مردم باید ثابت کنند که درآمدشان از حد تعیین شده توسط دولت کمتر است. سقف پایین تعیین شده در سال ۲۰۲۱ برای یک خانواده چهار نفره ۲۶.۵۰۰ دلار است. بودجه برنامه های رفاهی توسط دولت فدرال تأمین می شود و توسط ایالت ها اداره می شود. ۶ برنامه مهم رفاه اجتماعی در ایالات متحده آمریکا وجود دارد: برنامه كمك به تغذیه اضافی (SNAP) ، كمك موقت به خانواده های بی بضاعت (TANF) ، Medicaid ، درآمد امنیت اضافی (SSI) ، اعتبار مالیات بر درآمد (EITC) و مسكن. همه این برنامه ها بجز EITC به صورت محلی اجرا می شوند.

برنامه کمک تغذیه تکمیلی

به لطف این برنامه ، خانواده هایی که کمک دریافت می کنند این فرصت را دارند تا با نشان دادن تمبر یا کوپن های صادر شده توسط دولت ، محصولات رایگان را از بازارهای مجاز و فروشگاه های مواد غذایی خریداری کنند. علاوه بر این ، کودکان در مدارس و مهد کودک ها از طریق غذا و شیر به صورت رایگان یا با قیمت پایین پشتیبانی می شوند. در سال ۲۰۲۰ ، مردم این برنامه به طور متوسط ​​۱۵۵ دلار در ماه برای هر نفر دریافت می كنند.

کمک موقت به خانواده های بی بضاعت (TANF)

این برنامه برای مدتی خاص به خانواده ها کمک می کند. هنگامی که والدین یا سایر بستگان مسئول نمی توانند نیازهای اساسی خانواده را برآورده کنند ، به خانواده های دارای فرزند کمک می کند. در سال ۲۰۲۰ ، بیش از ۵۰۰.۰۰۰ بزرگسال و بیش از ۱.۵ میلیون کودک از این برنامه بهره مند شدند و هر خانواده که از TANF بهره مند شد به طور متوسط ​​۴۹۲ دلار دریافت کرد.

Medicaid

برنامه Medicaid مراقبت های بهداشتی رایگان یا کم هزینه را برای بزرگسالان ، کودکان ، زنان باردار ، افراد مسن و معلولان به صورت رایگان ارائه می دهد. سال گذشته Medicaid به ۷۷ میلیون خانواده و کودک کم درآمد کمک کرد. Medicaid همچنین هزینه های تولد را تأمین می کند. این گسترده ترین برنامه دولتی است که خدمات مربوط به مراقبت های بهداشتی را ارائه می دهد.

درآمد امنیت تکمیلی (SSI)

این برنامه ماهانه به افراد بی بضاعت که توانایی کار به دلیل ناتوانی در آنها محدود شده است ، مزایای نقدی پرداخت می کند. خانواده ها همچنین می توانند برای حمایت از کودکان دارای معلولیت پول دریافت کنند. از ژانویه ۲۰۲۱، ۷،۹ میلیون نفر از این برنامه بهره مند شده اند. میانگین سود ماهانه ۵۸۵ دلار است.

اعتبار مالیات بر درآمد (EITC)

EITC برای افرادی که در مشاغل کم درآمد کار می کنند اعتبار مالیاتی قابل استرداد می پردازد. اعتبار مالیاتی با تکمیل درآمد به سطح ثابت ، درآمد خانواده را افزایش می دهد. طبق داده های سال ۲۰۲۰ ، یک خانواده چهار نفره (زوجین باید متأهل باشند و باید با هم اقدام کنند) برای دریافت اعتبار بالقوه مالیات ۵۹۲۰ دلار باید سالانه کمتر از ۵۳۳۳۰ دلار درآمد کسب کنند.

وام مسکن

هدف این برنامه ارتقا کیفیت مسکن خانوارهای کم درآمد و کاهش هزینه های مسکن است. در این برنامه اغلب به افراد برای کمک هزینه اجاره کمک می شود. مسکن مسکن اجازه می دهد تا ۱.۲ میلیون واحد مسکن عمومی ، واحدهای مسکونی یارانه اختصاصی. همچنین یک برنامه کوپنی برای مستاجر کم درآمد ارائه می دهد.

Properties
1
Footer Contact Bar Image