تحصیل در خارج از کشور در انگلستان

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

تحصیل در خارج از کشور در انگلستان

تحصیل در انگلستان دانشجویان را برای آینده ای روشن و شغلی معتبر آماده می کند. سالانه بسیاری از دانش آموزان به انگلستان می روند تا صفحه جدیدی در زندگی خود باز کنند. در این مقاله ، ما اطلاعاتی در مورد تحصیل در خارج از کشور در انگلستان ارائه کردیم.

تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان در سه سال امکان پذیر است ، بنابراین هزینه کمتری دارد. تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان سه سال ، کارشناسی ارشد یک سال و دکترا ۳ سال است. انگلستان دارای سیستم آموزشی است که محققان و دانشجویان را به تحقیق تشویق می کند. سیستم آموزشی انگلیسی به دو دسته کارشناسی و کارشناسی ارشد تقسیم می شود. در برخی از بخشهای فنی ، تحصیل در مقطع کارشناسی ممکن است به چهار سال افزایش یابد. سال تحصیلی در کشور در بیشتر دانشگاه ها در ماه های سپتامبر یا اکتبر آغاز می شود. در انگلستان سیستم آموزشی سه دوره ای وجود دارد.

دانشجویان معمولاً برنامه هایی را در سپتامبر یا اکتبر شروع می کنند که باید از پاییز سال قبل اعمال شود. (برنامه های کاربردی برای آکسفورد- کمبریج و مدارس پزشکی در ماه سپتامبر/اکتبر به پایان می رسد.) ثبت نام دانشجویانی که واجد شرایط ورود مستقیم به دانشگاه هستند از طریق UCAS انجام می شود. UCAS درخواست شما را به دانشگاه های مورد نظر شما ارسال می کند. در صورتی که دانشجو در آزمون A-Level یا معادل آن معدل خاصی کسب کرده باشد ، یک دانشگاه یا کالج دانشجو می پذیرد. اگر دانشگاه یا کالج مورد تقاضا دانشجو را قبول نکند ، UCAS درخواست را به سایر موسسات آموزشی که هنوز مکان باز دارند ارسال می کند. حداکثر ۵ مدرسه را می توان همزمان از طریق UCAS اعمال کرد.

برای ورود به دانشگاه های انگلیس ، دانشجویان انگلیسی باید به طور کلی نمرات کافی از A-Level ، AS-Levels ، International Baccalaureate ، BTEC و GNVQ (General National Pocational Qualification) داشته باشند ، از سوی دیگر ، دانشجویان خارجی باید در دوره های بنیاد شرکت کنند. این دوره های ابتدایی یا گذار به گونه ای طراحی شده اند که به دانشجویانی که مدارک لازم را ندارند اجازه دهند تحصیلات دانشگاهی خود را ادامه دهند. برخی از این دوره ها برای برنامه های خاص مانند تجارت ، حقوق ، مهندسی یا الکترونیک و برخی دیگر برای علوم اجتماعی عمومی است. اکثر دوره های پایه که یک سال در یک یا چند موضوع به طول می انجامد به مدرک دیپلم خاصی در دانشگاه یا کالج مرتبط است. دانشجویانی که موفق شوند می توانند در دانشگاه شرکت کنند.

دانشجویانی که می خواهند با مطالعه در بخشهایی که نیازی به تحصیلات بلند مدت دانشگاهی مانند مهندسی ، حقوق ، معماری ندارند ، در مدت کوتاهی وارد زندگی تجاری شوند ، در برنامه های HND شرکت می کنند. اگرچه برنامه های HND از نظر محتوا یکسان هستند ، اما تحت نام درجه تحصیلی نیز ارائه می شوند. دانشجویانی که می خواهند این برنامه ها را تکمیل کنند و هنوز مدرک دانشگاه دارند می توانند با شرکت در برنامه های تکمیل یکساله مدرک کارشناسی دریافت کنند. مزیت برنامه های HND و Foundation این است که مقرون به صرفه تر از برنامه های کارشناسی هستند.

در برخی از دانشگاه ها و گروه های برتر که نیاز به نمرات بالا دارند ، بنیاد برای پذیرش کافی نیست ، بنابراین سطح A مورد نیاز است. سطح دبیرستان A-Level (GCE Advanced Level یا A2) به عنوان یک برنامه فشرده ارائه می شود. این برنامه دو سال طول می کشد و شامل ۶ واحد است. حداقل ۳ و حداکثر ۵ دوره در طول برنامه گرفته می شود. دانش آموزان می توانند هر موضوع مرتبط با علم ، ادبیات ، علوم ، علوم اجتماعی و هنرها را انتخاب کنند. با این حال ، برای تحصیل در یک دانشگاه خوب و یک گروه خوب ، علوم ، پزشکی ، ریاضیات برای دروس مهندسی ، فیزیک ، شیمی و زیست شناسی ؛ برای تجارت ، علوم انسانی و حقوق ، آنها باید از ریاضیات ، حسابداری ، اقتصاد ، روانشناسی و ادبیات انگلیسی استفاده کنند.

دانش آموزان معمولاً در دو یا سه موضوع مربوط به موضوعی که می خواهند برای تحصیلات عالی بخوانند ، امتحانات A-Level را شرکت می کنند. دوره های سطح A که معمولاً دو سال به طول می انجامد ، در دوره های فشرده ای که در برخی نقاط ارائه می شود ، می تواند در یک سال به پایان برسد. دانش آموزان خارجی می توانند در یکی از مدارس متوسطه مستقل برای تحصیل در سطح A تحصیل کنند.

"ویزای عمومی دانشجویی Tier4" برای تحصیل در دانشگاه های انگلیس داده می شود. برای این نوع ویزا ، میزان هزینه های مدرسه و زندگی باید حداقل ۲۸ روز قبل از درخواست در حساب بانکی نگهداری شود.


Properties
1
Footer Contact Bar Image