چه زمانی بهترین زمان برای خرید خانه است؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

خوب ، پاسخ این است: این به شرایط مالی و احساسی شما بستگی دارد. با این حال ، وقتی زمان این دو عامل فرا رسید ، عناصر دیگری وارد عمل می شوند. آیا در زمستان سرد که رقابت کمتری است باید خانه ای بخرم؟ یا اینکه باید در تابستان که خانه های بیشتری در بازار هستند سرمایه گذاری کنم؟ به یاد داشته باشید ، شما هنگام تصمیم گیری مهم در مرکز آن موضوع هستید ، اما عاقلانه است که حتی کوچکترین جزئیات مانند فصل ها را نیز در نظر بگیرید.


زمستان: بیشتر به دلیل برودت هوا ، افراد زیادی در مدت زمانی بین ژانویه و مارس به دنبال خرید خانه ای جدید نیستند. این بدان معنی است که تعداد خانه های فروشی نسبت به ماه های دیگر به طور چشمگیری کمتر است. این لزوماً سقوط فروش نیست - کمتر شدن جو رقابتی خریدار نامحسوس را ایجاد می کند و قیمت ها به احتمال زیاد پایین ترین قیمت سال هستند. با این وجود ، گزینه های کمتری نیز خواهید داشت که برخی از قسمت ها را بررسی نخوانید کرد.


بهار: هوای گرم باعث می شود که تجربه شکار در خانه تجربه لذت بخشی داشته باشد. اما مهمتر از همه ، داده های جمع آوری شده از سراسر جهان نشان می دهد که این فصل اوج خرید خانه است. تعداد زیادی املاک برای فروش پیدا خواهید کرد. از طرف دیگر ، رقابت قویتر خواهد شد و در نتیجه قیمتها بالاتر خواهد رفت.


تابستان: مدارس تعطیل است و شوق املاک و مستغلات به بالا رسیده است! به نظر می رسد زمان مناسبی برای سرمایه گذاری ، به ویژه برای انتقال به یک خانه جدید است. بازار حتی در آگوست که زمان مناسبی برای معامله است ، کندتر می شود.


Properties
1
Footer Contact Bar Image