پرجمعیت ترین شهر کانادا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

پرجمعیت ترین شهر کانادا

کانادا که در رتبه 37 ام پرجمعیت ترین کشور قرار دارد و حدود 0.5 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهد. در حال حاضر، بیش از 38 میلیون کانادایی در این کشور زندگی می کنند. بیشتر مناطق کانادا دارای جمعیت کم است. حتی با وجود تراکم پایین، برخی از مناطق تراکم جمعیتی بالاتری نسبت به کشورهای اروپایی دارند.

شهرداری‌های کانادا (همچنین به عنوان زیرمجموعه‌های سرشماری شناخته می‌شوند) مسئول بسیاری از خدمات مستقیم ارائه شده در زندگی روزمره کانادایی‌ها مانند جاده‌ها، حمل‌ونقل عمومی و پارکینگ، توزیع آب، جمع‌آوری زباله و بازیافت حتی امکانات ورزشی و فرهنگی هستند. در حال حاضر، پرجمعیت ترین ایالت کانادا تورنتو با بیش از 2.5 میلیون جمعیت است و یکی از بزرگترین ایالت های آمریکای شمالی پس از مکزیکو سیتی، نیویورک و لس آنجلس است.

تورنتو در حال حاضر یکی از چند فرهنگی ترین شهرهای جهان است زیرا بیش از 140 زبان در این شهر صحبت می شود. علاوه بر این، نیمی از جمعیت را مهاجران سابق تشکیل می دهند. اگرچه پایتخت کانادا نیست، اما بسیاری از صنایع کانادا مانند استانبول ترکیه در تورنتو متمرکز هستند.

ایمنی

از نظر ایمنی، تورنتو به طور مداوم به عنوان یکی از قابل زندگی ترین شهرها رتبه بندی می شود. سطح جرم و جنایت بسیار پایین است و تورنتو در رتبه چهارم امن ترین شهر آمریکای شمالی توسط The Economist قرار گرفته است. بنابراین، به جرات می توان گفت که بدون شک می توانید از حضور در تورنتو لذت ببرید.

آب و هوا

اگرچه کانادا به سرد بودن شهرت دارد، اما می توانید هر چهار فصل را در تورنتو تجربه کنید. زمستان ها به سختی سایر نقاط کشور نیست، اما با این حال، زمستان ها بسیار طولانی است. بهار در مقایسه با زمستان بسیار کوتاه است و ممکن است دو ماه قبل از رسیدن تابستان به طول بینجامد.

هزینه های زندگی

زندگی در تورنتو می تواند بسیار گران باشد. بر اساس تحقیقات جدید، تورنتو یکی از گران ترین شهرهای آمریکای شمالی در مقایسه با  ونکوور و همیلتون است. این شهرها حتی گرانتر از زندگی در نیویورک و لس آنجلس هستند. تحلیلگران LowestRates.ca به این نتیجه رسیدند که برای تامین مخارج زندگی در این شهر، یک فرد باید سالانه 40583 دلار (قبل از کسر مالیات) حقوق داشته باشد.

اوقات فراغت

زندگی در تورنتو پر از زندگی و همه چیز درای شور و هیجان است. بارها و مکان های بسیار خوبی در شهر وجود دارد. تورنتو زادگاه بسیاری از هنرمندان حرفه ای از Drake تا Sum 41 است. در طول تابستان، جشنواره های بسیاری مانند Caribana، Nuit Blanche و Taste of Little Italy برگزار می شود. این باعث می شود که احساس کنید هر آخر هفته یک جشنواره دیگر وجود دارد. همچنین تورنتو با داشتن شبکه زیرزمینی بیش از 30 کیلومتری خرید، دارای بزرگترین مجتمع خرید زیرزمینی در جهان است. علاوه بر این، به بسیاری از ایستگاه های مترو متصل می شود.

Properties
1
Footer Contact Bar Image