ثروتمندترین محله های تورنتو

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

ثروتمندترین محله های تورنتو 

تورنتو ، مانند هر کلانشهر بزرگ دیگری ، دارای محله های متنوع است. عمارت های چند میلیون دلاری در محیط طبیعی ایده آل با امکانات رفاهی و بی نظیر در این محله ها موجود است. زندگی در یکی از ثروتمندترین محله های تورنتو برای کسانی که توانایی خرید آن را دارند رویایی است. در اینجا ما ۵ مورد از این محله ها را لیست می کنیم تا به شما ایده بدهیم.

Forest Hills Neighborhood

محله فارست هیلز یکی از معتبرترین محله های مسکونی تورنتو برای ثروتمندان محسوب می شود. این محله مرفه تورنتو با مناظر زیبا و خانه های بزرگ و شیک با چمن های مرتب و آراسته ، حال و هوایی لوکس و اشرافی دارد. علاوه بر این ، این منطقه میزبان برخی از برجسته ترین مدارس کشور است.

Rosedale

 Rosedale با خیابان های دوست داشتنی درخت پوش و خانه های باشکوه به سبک معماری ، نزدیک مرکز شهر تورنتو است. به دلیل گذشته جذاب ، این منطقه دارای جامعه خوبی است. خیابان های منحنی و منحصر به فرد رزدال فضای خصوصی تری به جامعه می بخشد.

The Bridle Path

منطقه ی The Bridle Path، که معمولاً به عنوان "ردیف میلیاردرها" شناخته می شود ، بدون شک یکی از مناطق شیک و ثروتمند تورنتو است. The Bridle Path این حومه مرفه را احاطه کرده است ، مملو از پارکهای زیبا و واحدهای باشکوه میلیون دلاری است. برخی از این خانه های مجلل در زمینی به مساحت شش هکتار با جدیدترین سیستم های امنیتی ساخته شده اند.

Lawrence Park

Lawrence Park یکی از معتبرترین محله های مسکونی تورنتو محسوب می شود. این منطقه دارای فضایی آرام با تپه های ناهموار و زمین های سرسبز است. لارنس پارک بخاطر مدارس درجه یک ، فروشگاههای عالی ، امکانات رفاهی و تردد کم در خیابانهای مسکونی معروف است. مترو و بزرگراه نیز به راحتی برای مردم محلی قابل دسترسی است.

Sunny Brook

Sunnybrook ، نزدیک بیمارستان Sunnybrook ، یکی دیگر از محله های مجلل تورنتو است. برای وکلا ، پزشکان و دندانپزشکان ، این منطقه مسکونی جذاب ترین منطقه است. اکثر ساکنان دهها سال در یک خانه زندگی کرده اند. خانه ها جادار هستند و قیمت معمول خانه در این منطقه ۲.۳ میلیون دلار است.


Properties
1
Footer Contact Bar Image