زندگی در این شهرها برای سلامتی شما مفید است

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

هوای تازه ، محیطی آرام ، سبزیجات ارگانیک و طبیعتی آرام ... همه ما می دانیم که برای داشتن زندگی سالم که هنوز ما را در شهرها درگیر کرده ، بخارهای خروجی را استنشاق کرده و با ترافیک وقتمان گرفته میشود، به چه

چیزهایی نیاز داریم. اما برخی از شهرهای ترکیه نوید زندگی سالم به ساکنان آن می دهند که به دنبال زندگی بهتر هستند.


۱ (سفری هیسار


بسیاری از مردم برای یافتن آرامش در طبیعت سفری هیزار از شهر فرار می کنند. این شهر کوچک زیبا ، که به عنوان اولین شهر آرام در ترکیه نیز شناخته می شود ، در منطقه اژه است و ۵۰ دقیقه با ازمیر فاصله دارد. خلیج های زیبا و سواحل گسترده آن با شن های طلایی تابستانی آرام را به شما نوید می دهند در حالی که بازار آن هر یکشنبه برگزار می کند سالم ترین غذاهایی را که می توانید پیدا کنید برای شما به ارمغان می آورد.


زندگی در این شهرها برای سلامتی شما مفید است image1


۲( ایردیرEğirdir


در اسپارتا واقع شده و چهارمین دریاچه بزرگ ترکیه را داراست که برای ورزشهایی مانند شنا یا موج سواری مناسب است. ساکنان از نرخ کم جرم و جنایت ، حمل و نقل آسان و آرامش و در نتیجه زندگی بدون استرس بهره مند می شوند. سر و صدا و آلودگی محیط زیست به سختی در این شهر کوچک و در عین حال آرام وجود دارد.


زندگی در این شهرها برای سلامتی شما مفید است image2


۳ (سینوپ


خوشبختی به زندگی سالم تری منجر می شود. یک مطالعه اخیر نشان داد که ساکنان سینوپ در بین ترکیه خوشحال ترین مردم هستند. سلامتی فقط طبیعت سبز و غذای خوب نیست. خصوصیات افراد در زندگی اجتماعی شما بر

وضعیت شما تأثیر می گذارد. مردم سینوپ با احترام با یکدیگر رفتار می کنند و میزان جرم و جنایت بسیار کم است.


زندگی در این شهرها برای سلامتی شما مفید است image3


۴) ارداهان

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که ارداهان مطابق با استانداردهای بین المللی تمیزترین هوای ترکیه را دارد. بیانیه شهردار پس از تحقیق نشان دهنده اهمیت شهر اردهان به تولید مواد غذایی ارگانیک و اصولی است که از آلودگی شیمیایی جلوگیری می کند.

زندگی در این شهرها برای سلامتی شما مفید است image4


۵ ( بورسا

شهرهای فوق بیشتر کوچک و روستایی هستند در حالی که بورسا یکی از بزرگترین شهرهای ترکیه است. نومب او آن را، بزرگترین پایگاه اینترنتی ، سالم ترین شهرهای جهان را نشان داد. بورسا با امتیاز ۱۴۰.۳۸ در جایگاه سی و هشتم این لیست قرار دارد. برای کسانی که می خواهند به سبک زندگی خود پایبند باشند ، بورسا گزینه خوبی است.

زندگی در این شهرها برای سلامتی شما مفید است image5


۶ (گکچه آدا

به عنوان بزرگترین جزیره و غربی ترین نقطه ترکیه شناخته می شود گکچه آدا نیز در چاناکاله واقع شده است ، شهری با گزینه های غذای ارگانیک فراوان. غروب خورشید در اینجا خیره کننده است - از آنجا که در غرب است - و این شهر زندگی ساکت و در عین حال رنگارنگی را به ساکنان خود ارائه می دهد.

زندگی در این شهرها برای سلامتی شما مفید است image6

Properties
1
Footer Contact Bar Image