مواردی که باید هنگام سرمایه گذاری در زمین در نظر گرفت

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

زمین یک سرمایه گذاری محکم است که با گذشت زمان ارزش کسب می کند. با این حال ، به ملاحظات زیادی نیاز دارد و به سادگی در نگاه اول به نظر می رسد ،اما ممکن است پس از سرمایه گذاری صدها هزار دلار با مشکل روبرو شوید. برای جلوگیری از پشیمانی در آینده ، مواردی وجود دارد که باید قبل از خرید زمین و سرمایه گذاری موفق در نظر بگیرید.

تحقیق

قبل از خرید ، باید در مورد منطقه ای که قصد دارید در آن سرمایه گذاری کنید تحقیق کنید. ممکن است با گزینه سودآورتری روبرو شوید یا حقایق ناخوشایند در مورد محیط را دریابید. در هر صورت ، بهتر است قبل از تصمیم نهایی تصمیم گیری کنید. و به یاد داشته باشید ، اینترنت در مورد سرمایه گذاری در زمین منبع محدودی است. کارمندان زمین بی سر و صدا با افراد داخلی کار می کنند. آنها با کمک بینش و پیگیری های پروژه کارهای اصلی را انجام می دهند ، سپس زمین را تعیین می کنند و با صاحبان زمین بحث می کنند. بنابراین ، به اینترنت اعتماد نکنید و سعی کنید شبکه های معتبری را بدست آورید تا راه شما را روشن کند. یا تحولاتی مانند ساخت بزرگراه یا برنامه های زیست محیطی در یک منطقه را دنبال کنید و درباره زمین های موجود در نزدیکی تحقیق کنید.نزدیکی به جاده ها

اگر یکی از موارد زیر در اطراف آن وجود ندارد ، حتی به خرید زمین فکر نکنید:

جاده ی آسفالت ، بزرگراه ، جاده منطقه بندی و جاده کاداستر. اگر دسترسی مناسبی به زمین وجود ندارد ، ارزش سرمایه گذاری ندارد. برای جلوگیری از سو تفاهم ، خودتان تحقیق کاداستر را انجام دهید.


مدت زمان برای تایید

دقت لازم ، تحقیق شما در مورد زمین است که فرصت هایی را برای بازرسی دقیق از زمین فراهم می کند. این شامل مواردی مانند عوارض عنوان ، بدهی های موجود در زمین یا مرزها است. وضعیت عنوان را بررسی کنید تا ببینید آیا تمیز و قابل فروش است یا خیر. فراموش نکنید که به ارزش املاک موجود در منطقه نگاه کنید. با توجه به تحقیق آیا مردم حق استفاده از زمین را به روشهایی مانند بهره مندی از حقوق آب یا حق تقدم دارند؟ شما باید با شرکت های مشاور املاک و مستغلات کار کنید تا شما را در انجام مراقبت های لازم راهنمایی کند.

برنامه های شما

آنچه شما قصد دارید با زمین خریداری شده انجام دهید هنگام سرمایه گذاری در آن نیز مهم است. آیا می خواهید به تجارت کشاورزی بپردازید یا می خواهید در زمین خود یک ساختمان بسازید؟ آیا قصد فروش مجدد آن را دارید یا میخواهید مدتی آن را نگه دارید؟ اهداف مختلف با الزامات مختلف همراه است. به عنوان مثال ، اگر برنامه های شما شامل ساخت و سازهای مسکونی است ، باید بفهمید که آن زمین برای مسکن مناسب است یا باید در مورد امکانات اطراف تحقیق کنید.


هزینه های پنهان

خرید یک مرحله نهایی برای سرمایه گذاری نیست. شما باید هزینه های نگهداری یا هزینه های تمیز کردن زمین از سنگ ، درخت و غیره را در صورت وجود در نظر بگیرید. برای جلوگیری از بحران مالی احتمالی ، بودجه خود را با در نظر گرفتن حتی کوچکترین جزئیات برنامه ریزی کنید.


برای اخذ تابعیت

اگر قصد دارید با سرمایه گذاری در زمین تابعیت کسب کنید ، یک شرط وجود دارد: زمین باید برای مسکن مناسب باشد. در غیر این صورت اخذ تابعیت امکان پذیر نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چنین شرایطی ، همیشه با یک شرکت مشاور قابل اعتماد کار کنید که می تواند شما را در کل مراحل راهنمایی کند.


Properties
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Green, Litecoin accepted.
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile