۱۰ دلیل اصلی مهاجرت به امارات

Why Do You Need to Buy a House in 2022?


۱۰ دلیل اصلی مهاجرت به امارات

اگر می خواهید در کشوری زندگی کنید که از نظر کیفیت زندگی در بین ۱۰ کشور برتر قرار دارد ، امارات متحده عربی ممکن است مکان مناسبی برای شما باشد. اگر می خواهید نقل مکان کنید ، کار کنید و در آنجا اقامت کنید ، این مکان به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای زندگی انتخاب شده است.

اکثریت گسترده فرصت های حرفه ای

اگر به دنبال راهی برای حرفه خود هستید ، فرصت های زیادی برای شما در امارات متحده عربی وجود دارد. هزاران جوان حرفه ای جوان در حال حاضر از آب و هوای عالی ، شیوه زندگی فوق العاده و فرصت های شغلی هیجان انگیز این کشور لذت می برند.

در کلان شهرهای امارات مانند دبی و ابوظبی ، اقتصاد رونق دارد. علاوه بر این ، این شهرها به کارکنان انگلیسی زبان نیاز دارند تا فناوری خود را ارتقا دهند.

حقوق بالا

امارات متحده عربی یکی از کشورهایی است که در آن افراد با تجربه می توانند درآمد بیشتری کسب کنند! بر اساس گزارش کوارتز ، امارات متحده عربی در ۱۰ کشوری قرار دارد که در آن بیشترین حقوق را دارند. علاوه بر این ، درآمد در اینجا بدون مالیات است.

آب و هوا

امارات بهشتی برای افرادی است که عاشق آفتاب هستند. در تمام طول سال ، درجه حرارت گرم است و به زیر ۲۰ درجه سانتی گراد می رسد. در شهر دبی می توانید از ۳۴۲ روز آفتاب گرفتن لذت ببرید. و اگر اهل کشوری هستید که معمولاً بارانی یا سرد است ، متوجه تفاوت ها خواهید شد.

امکانات لوکس با قیمت مناسب

وقتی به امارات فکر می کنید ، ممکن است فکر کنید که لوکس بودن امارات تنها برای افراد ثروتمند است. اما در واقع ، اینطور نیست. می توانید مغازه هایی را پیدا کنید که برای بودجه شما مناسب هستند. شما می توانید هر چیزی را که نیاز دارید از Hermès تا H&M پیدا کنید.

خوشبختی

همانطور که در ابتدا گفتیم ، امارات متحده عربی از نظر کیفیت زندگی در رتبه ده قرار دارد. حتی بیشتر ، امارات متحده عربی دارای وزیر امور شادی و کیفیت زندگی است. در سال ۲۰۱۹ ، امارات متحده عربی استراتژی جدیدی را ایجاد کرد که افزایش راحتی و سلامت در بخش های دولتی و خصوصی امارات متحده عربی است. هدف این استراتژی الهام بخشیدن مردم به شیوه زندگی سالم است. تمرکز اصلی بر سلامت روانی ، تحصیلات و محیط کار است.

ایمنی

پایتخت امارات به عنوان امن ترین شهر جهان رتبه بندی شد. در سال ۲۰۱۹ ، ۸۳ ٪ از مهاجران سابق اظهار داشتند که در امارات متحده عربی احساس امنیت و راحتی بیشتری نسبت به کشور خود دارند.

املاک زیبا و ارزان

اقتصاد کنونی امارات عظیم است و خرید ملک را مقرون به صرفه می کند. همچنین ، مسکن در امارات متحده عربی نوساز است و خانه ها مدرن و براق به نظر می رسند. با این حال ، اجاره به اندازه خرید خانه مقرون به صرفه نیست و ممکن است گران باشد.

برنامه ریزی شهری

دبی بهترین برنامه ریزی شده در جهان است و شهرهای زیادی در جهان نمی توانند با آن رقابت کنند. زندگی در شهر را حتی ساده تر می کند.

سواحل و شهر

در دبی و ابوظبی ، می توانید آسمان خراش ها ، مراکز خرید غول پیکر و طرح های مدرن را ببینید که به شما احساس زندگی در کلان شهرها را می دهد. همچنین می توانید زیبایی سواحل را در کنار خورشید درخشان مشاهده کنید.

سبک زندگی دوستانه خارج از کشور

بیش از ۷۰ درصد از افراد جوان و حرفه ای در دبی در خارج از کشور متولد شده اند. امارات متحده عربی را به بهشت ​​سابق تبدیل می کند. هنگامی که شروع به کار در امارات می کنید ، به احتمال زیاد متوجه خواهید شد که بسیاری از همکاران شما نیز تابع قدیمی هستند. حدود ۷۰ درصد از مردم اینجا خارج در کشور متولدشده اند. بنابراین ، احتمالاً شما به سرعت در محیط دوستانه مهاجران قرار می گیرید.


Properties
1
Footer Contact Bar Image