تابعیت ترکیه: میانبری برای مهاجرت به ایالات متحده آمریکا و انگلیس

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

تابعیت ترکیه: میانبری برای مهاجرت به ایالات متحده آمریکا و انگلیس

آیا به دنبال راهی آسان برای نقل مکان در ایالات متحده آمریکا یا انگلستان هستید؟ تابعیت ترکیه پاسخ این سوال است. اقامت در ایالات متحده آمریکا و انگلیس می تواند چالش برانگیز و بسیار گران باشد. داشتن تابعیت ترکیه بهترین و میانبر ارزان است که در جستجوی آن هستید.

براساس توافق نامه ECAA یا آنکارا ، شهروندان ترکیه می توانند به انگلستان نقل مکان کنند و در آنجا تجارت ایجاد کنند. پس از آن ، شهروندان می توانند تقاضای اقامت دائم کنند.

توافق نامه آنکارا توافقی بین ترکیه و جامعه اقتصادی اروپا است و به شهروندان ترکیه امکان ایجاد مشاغل یا اشتغال در کشورهای اتحادیه اروپا را می دهد. پس از شروع کار در انگلیس ، شهروندان ترکیه یا دارندگان گذرنامه واجد شرایط درخواست اقامت دائم در انگلیس بدون مشکل خواهند بود. این توافق نامه مربوط به تجارت است ، بنابراین اگر می خواهید در انگلستان نقل مکان کنید ، یا باید تجارت خود را تأسیس کنید یا می توانید در زمینه ای که در ویزای خود اعلام کرده اید کار کنید. شهروندان ترکیه که با ویزای توافق نامه آنکارا وارد انگلستان می شوند می توانند پس از کار در مجموع ۴ سال برای اقامت نامحدود اقدام کنند.

اما چگونه یک مقیم می تواند شهروند ترکیه شود؟ شما می توانید با برنامه سرمایه گذاری (CIP) به تابعیت ترکیه بپیوندید. بسیاری از ساکنان و سرمایه گذاران برای جابجایی در انگلستان به CIP می پیوندند. برای گرفتن تابعیت ترکیه (کلید شهروندی انگلستان) ، سرمایه گذاری۲۵۰.۰۰۰ دلار ارزانترین راه است. اگر مستقیماً در انگلیس سرمایه گذاری کنید ، حداقل باید ۲.۰۰۰.۰۰۰ پوند هزینه کنید. بنابراین ، اگر حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کنید که حداقل قیمت است ، بلافاصله واجد شرایط درخواست تابعیت ترکیه خواهید بود.

در آخر ، برای نقل مکان به ایالات متحده آمریکا ، مسیر مشابه است. شهروندان یک کشور با توافق نامه ویزای E-2 با ایالات متحده آمریکا می توانند به راحتی در ایالات متحده مهاجرت کنند. برای ویزای E-2 ، ساکنان باید برای تجارت در ایالات متحده آمریکا (با ارزش تقریبی ۱۲۰.۰۰۰ دلار) سرمایه گذاری کنند. ویزای E-2 بین ۳ ماه تا ۵ سال اعتبار دارد و می تواند بدون محدودیت تمدید شود. دوباره CIP بهترین روش برای مهاجرت به ایالات متحده است زیرا حداقل ارزش سرمایه گذاری در ایالات متحده ۹۰۰.۰۰۰ دلار است که باعث می شود تابعیت ترکیه راحت ترین و ارزان ترین باشد.


Properties
1
Footer Contact Bar Image