راه هایی برای به حداکثر رساندن بازده اجاره

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

یکی از اهداف آشکار یک سرمایه گذار املاک این است که خانه های سرمایه گذاری خود را با حداکثر پول ممکن اجاره کنید. البته، روش‌های آشکاری برای افزایش درآمد اجاره ملک شما وجود دارد، مانند بازسازی آشپزخانه و حمام یا اضافه کردن یک اتاق خواب اضافی. در این مقاله راه هایی برای به حداکثر رساندن بازده اجاره را فهرست کرده ایم.

اجاره را بررسی کنید

این یک روش تجاری خوب است که اجاره خود را به طور منظم ارزیابی کنید تا ببینید آیا با بازار فعلی مطابقت دارد یا خیر. به عنوان مثال، شما ممکن است در دوره ای مستاجران را پذیرفته باشید که نرخ جای خالی منطقه نسبتاً بالا بوده است، به این معنی که رقابت بین مستاجران قوی تر بوده و اجاره ارزان تر است. با این حال، ممکن است در این مدت این تغییر تغییر کرده باشد و افزایش تقاضای اجاره‌کنندگان ممکن است به شما فرصتی دهد تا در نرخ‌های اجاره خود تجدیدنظر کنید.

اموال خود را حفظ کنید

اگر مستاجر از مشکل تعمیر یا نگهداری در ملک اجاره ای شما شکایت دارد، سعی کنید مشکل را در اسرع وقت حل کنید. معمولاً توسط مستاجران خوب قدردانی می شود. با این حال، اگرچه داشتن ارتباط کاری با مستاجر مفید است، نزدیک بودن بیش از حد ممکن است قضاوت های تجاری درست را دشوارتر کند.

عکس های خوب بگیرید

تضمین نرخ بازار برای خانه سرمایه گذاری شما مستلزم یافتن مستاجران بالقوه ای است که به دنبال ارزان ترین ملک نیستند، بلکه به دنبال ملکی هستند که دوست دارند در آن زندگی کنند. زیرا عکس هایی که مردم در وب سایت ها یا وب سایت یک آژانس املاک محلی می بینند، اولین برداشتی است که آنها از آن دریافت می کنند. دارایی شما، این عکس ها باید آنها را ترغیب کند که شخصاً آن را مشاهده کنند.

تصرف

ویژگی های جریان نقدی مثبت حضور مستاجران را ضروری می کند، بنابراین منطقی است که خانه شما همیشه اشغال شود. تاخیر در اجاره نه تنها می تواند پرهزینه باشد، بلکه می تواند استرس زا و زمان بر باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، اگر یک مستاجر خوب پیدا کردید، نگه داشتن آنها سودمند است.

Properties
1
Footer Contact Bar Image