هزینه سرمایه گذاری در املاک در امارات چقدر است؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

هزینه سرمایه گذاری در املاک در امارات چقدر است؟

قبل از هرگونه خرید ، مهم است که مزایا را در برابر خطرات آن ارزیابی کنید. اگر می خواهید خانه ای در دبی بخرید نیز ، همین امر صادق است. ما این راهنمای جامع در مورد هزینه خرید ملک در دبی را گردآوری کرده ایم تا به هر کسی که می پرسد هزینه یک ملک در دبی چقدر است کمک کند. قبل از خرید بدانید که خانه شما در دبی چقدر هزینه دارد ، از جمله هزینه های اولیه و هزینه های مخفی مربوطه به آن .

هزینه های پیش پرداخت

بازار املاک و مستغلات در دبی دارای برخی از محدود کننده ترین استانداردها در جهان برای محافظت از خریداران و فروشندگان است. در نتیجه ، علاوه بر قیمت خرید ملک ، خریداران در دبی باید هزینه های مختلف اولیه را پرداخت کنند. هزینه های اولیه برای خرید املاک در دبی بسته به نوع ملک (آماده یا خارج از طرح) و خریدار متفاوت است. هزینه یک ملک در دبی مستقیماً از طرف توسعه دهنده مقرون به صرفه است.

هزینه های زیر توسط اداره زمین دبی (DLD) مورد نیاز است.

هزینه های اداره زمین دبی حدود ۴ درصد از هزینه کل خانه است

سند مالکیت با هزینه ۵۲۰ درهم صادر می شود.

۴۲۰۰ درهم برای پوشش هزینه های مدیریت DLD استفاده می شود.

وام گیرندگان وام مسکن ملزم به پرداخت هزینه ثبت نام وام مسکن به DLD ، معادل ۰.۲۵ درصد از کل ارزش وام مسکن به اضافه ۲۹۰ درهم هزینه اداری هستند. در دبی انواع مختلف وام مسکن وجود دارد.

هزینه خدمات در دبی

هنگام تعیین هزینه مالکیت خانه در دبی ، صاحبان ملک باید هزینه خدمات جاری را نیز حساب کنند. ساختمانها و جوامع مسکونی دارای هزینه های نگهداری هستند که مالکان باید به طور مکرر آن را پرداخت کنند.

هزینه های دبی (DEWA)

هزینه های DEWA چیزی است که خریداران احتمالی خانه اغلب هنگام محاسبه هزینه مالکیت خانه در دبی از آن غافل می شوند.

اداره برق و آب دبی (DEWA) بر اتصالات برق و آب همه املاک دبی نظارت می کند. هزینه های نصب DEWA بسته به تعداد مترهای نصب شده می تواند از ۲۳۰۰ درهم برای یک آپارتمان تا ۴۰۰۰ درهم برای یک ویلا متغیر باشد.

Properties
1
Footer Contact Bar Image